Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit
#23731
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Někomu Antabus pomáhá přestat pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23733
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23734
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23737
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Napiš,o jaké zázračné léky se jedná!Nevím o nich, zajímá mně to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23739
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Když já nevím.. Manželovi se mi to znovu říkat nechce. On pije, tak dvakrát ročně a on tohle prostě nepochopí, si myslím. Ale tím neříkám, že je špatný. Myslím si, že kdybych mu to řekla, že si tak maximálně bude myslet, že mám nějakou depku, že to přejde,teda pokud bych to nehnala do nějakého extrému.
Ale, já bych opravdu chtěla přestat pít. Nepila jsem čtyři dny Začla jsem nepít před Silvestrem, asi dvou týdnech pití... A dnes jsem si zas dala.
Už od včerejška jsem měla hroznou depku a dneska mě pár věcí dorazilo, že jsem pak pro tu flašku úplně bezmyšlenkovitě bežela naproti k vietnamcům.
Jsem si včera uvědomila, že vlastně piju, protože se vůbec nemám ráda.
Archibald
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23740
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahojky. Ten problém je čistě na tvém hřišti. Je zcela zbytečné hloubat nad tím kdo co k tomu řekne nebo udělá. Je to o tvých rozhodnutích a krocích. Tvá největší zodpovědnost je zodpovědnost za svuj život. Rozhodni se zda chceš opravdu přestat pít. Přestaň zkoušet nesmysly od lidí, kteří si myslí ale neví. Drž se lidí, kteří to dokázali.
Přeji ti šťastný život.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24231
rada Před 9 rok, 3 měsíce  
Kupte si prosím knihu ŽIVOT V HARMONII a mějte se ráda i v této situaci. PŘÍJMĚTE JI.NEBOJUJTE,ALE PŘÍJMĚTE.NELŽETE SAMA SOBĚ A PROMLUVTE SI O TOM S NĚKÝM, KOMU DOOPRAVDY VĚŘÍTE.ZKUSTE SE NA SEBE DÍVAT JINAK.SEŠLA JSTE Z CESTY, LÉČEBNA NENÍ TREST, ALE POMOC, POKUD CÍTITE, ŽE UŽ SI NEVÍTE RADY.PAK JE DALŠÍ CESTA-MILOVAT SAMA SEBE BEZ PITÍ A TA JE NÁDHERNÁ
Je TO váš únik před něčím,co nechcete vidět,a tak si pomáháte bohužel tímto způsobem.NIKDY ALE NENÍ POZDĚ ZAČÍT JINAK,VSTÁT A ŽÍT JINAK.
ZKUSTE TU KNIHU,NAPSAL JI Dr.WAYNE W. DYER-ŽIVOT V HARMONII
JE TAM O ZÁVISLOSTI A LÁSCE K SOBĚ.z
z

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29125
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 8 rok, 10 měsíce  
Prosim napiste mne na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Byl jsem zavisly na alkoholu 20let.
17 let se ucim uspesne byt strizlivy.
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29196
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 8 rok, 10 měsíce  
diagnóza závislost na alkoholu, kterou už asi máte, znamená, že si už nikdy v životě nesmíte dát žádnou látku, která mění stav lidské psychiky - takže nejenom alkohol, ale také žádné benzodiazepiny (Neurol, Lexaurin)
z příspěvku je jasné, že jste ztratila schopnost kontrolovat své pití a pokud se z toho chcete dostat, je nutná NAPROSTÁ ABSTINENCE!!!
a teď je otázka jestli to "dáte sama" nebo ambulantně a nebo bude nutná ústavní léčba
vyléčit se z alkoholismu nejde - to je nemoc na celý život - kterou jste si koupila za svoje vlastní peníze...ten čertík v hlavě zůstane už napořád - důslednou abstinencí se dá "uspat", že neškodí, ale jedna jediná sklenička - a to třeba i po pěti letech abstinence - ho probudí a nastane recidiva, kdy to pití bývá ještě horší než na začátku.
v problematice závislostí žádná laciná řešení a žádné zázračné pilulky neexistují
a o tom aby se to nikdo nedozvěděl, je trošku problém, protože při léčbě je nutná také spolupráce rodiny - tedy těch nejbližších - minimálně manžela a ústavní léčba to přímo vyžaduje
a je to i nezbytné, protože na všech rodinných oslavách, silvestrech, setkáních......apod můžete pít jedině NEALKO a musíte odmítat jakékoli nabídky přípitků a tak.
hodně třeba pomáhá mít také "suchou domácnost" bonus je, když partner nepije
třeba jste ještě ve stavu, kdy to můžete dát ambulantně a zaplatit si terapie anonymně (cca 500,- / 1hod.)
nebo bude následovat pád až na úplné dno, kdy o tom už bude vědět každej, dojde ke zdravotním komplikacím a skončíte na detoxu na psychiatrii...
možná, že už i teď o tom vědí, že ta paní odnaproti co si chodí kupovat každý den litr vína --- PIJE (to si běžně alkoholici myslí, že o tom nikdo neví )
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29197
Re: Potřebuji pomoc a nevím na koho se obrátit Před 8 rok, 10 měsíce  
Na tisíc % pravda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter