Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25593
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Škoda Petře, že Ty už neznáš, nevíš, co je to žít střízlivě, zodpovědně, vesele, hezky........myslím si, že už to ani poznat nechceš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25594
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Libo, v jakém stavu či stadiu "vývoje" jsi to začala chtít poznat ty?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25595
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
víš Libčo, nevěřím tomu, že Ti doma řekli moc chlastáš si v prdeli a ty si okamžitě přestala chlastat nebo jsi okamžitě běžela do nejbližší léčebny..

Mi to připomíná, jako když řikáš malým dětem "nešahej na tu plotnu, je to horký, spálíš se !! "
99% dětí si prostě šáhnout musí jinak neuvěří...stejné je to u alkoholika
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25596
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ty dnes víš o alkoholismu tolik, co já vůbec ani netušila, že může být.Počítáš i s tím, že až budeš chtít přestat pít, nebudeš už mít sílu přestat?Šťastný jistě nejsi.Víme oba, že v tom lítáš dlouho, musí to být únavné, otravné.Já jsem končila s alkoholem pozdě, nevěděla jsem o tom fakt nic, a jen náhodou jsem se z toho dostala, nejsem tak dobrá, že bych to dokázala sama, jen proto, že jsem chtěla přestat pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25597
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
S tím počítám.Mám z toho strach..vím, že se to může stát, ale nedokážu to přijmout na 100% bohužel (doufám, že zatim !!!) ..nevím, nedokážu to vysvětlit.
Možná, asi určitě jednoho dne před branou léčebny...

PS:každý má svůj důvod, před čim utíká k alkoholu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25599
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25601
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25608
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata: souhlas

čím víc je člověk neštastnej tím víc chce chlastat a tím víc ztrácí a je o to víc neštastnej...To je začerovaná spirála končící v bodu nula
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25609
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
PetřeCh,
budete se asi divit, ale tentokrát s Vaším příspěvkem stoprocentně souhlasím!A velmi trefně to tady popsal Trifinger s přístupem doktorů-samozřejmě asi ne všech,výjimky existují všude.Dobrý lékař,když vidí snahu z Vaší strany, tak taky na Vaší straně bude-to byl i můj případ,kdy se mi ulevilo už tím, že jsem se svěřila obvodní lékařce,kterou jsem léta velmi dobře znala, dá se říct,že jsme byly i kamarádky.Její slova po katastrofálních jaterních testech,abych si uvědomila,že v mém případě už je každá sklenička jako jed, který bych dobrovolně určitě nepila,mě natolik šokovala, že jsem jí i podepsala slib, že už nikdy více-do dneška si pamatuji, že to bylo na Zelený čtvrtek,už dávno.Nebyla jsem ani v léčebně, ani na AA, ani u žádného psychiatra, nebo psychologa-tohle mi stačilo, ale na každého působí něco jiného. Pila jsem od mládí,hodně a dlouho.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25610
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj Heleno.

Já jdu na jaterky zítra.Nebo spíš mě asi objedná na uterý ráno...Jenže mám neschopnost a pokud mi jí zruší, tak vůbec nevim co budu dělat..Sice nepiju, ale jsem neskutečně unavenej...nevim co jí mám říct
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter