Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25611
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
PetřeCh,říct pravdu, a nic než pravdu
I já jsem byla unavená,proto jsem k ní šla, vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být z chlastu-v tom má pravdu Liba,jsme přibližně stejná věková kategorie, vůbec jsme netušily,na co všechno může mít alkohol vliv a paradoxně se mi ulevilo, že je to "jen" chlast, bála jsem se i rakoviny-dostala jsem spoustu všelijakých vitamínů a chodila jsem každý den na injekce Millgamy(Vitamín B12)hodně silný koncentrát.Trvalo dost dlouho, než jsem se začala cítit lépe.Držím Vám palce-chce to udělat ten první krok-uvidíte,že bude líp(jak nás přesvědčuje hnutí ANO)
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25612
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Díky

Pak dám schválně vědět
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25613
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Petře Ch,
určitě dejte vědět-sdílená radost je dvojnásobná a sdílená bolest je snesitelnější!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25616
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25617
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Petře, řekni o té únavě na vyšetření, jistě se bojíš, že tě uschopní, nejsi ale schopen makat.Jistě chceš skončit s pitím, je to nával na hlavu, stres, bojíš se, nevíš jak, co bude, nervy....neboj, najednou bude dobře, mysli na sebe, měj se konečně rád!Renato, znám plno velice šťastných lidí, chlastají, jsou alkoholici, neví sami proč.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25618
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Libko: přesně takhle to je, 100% jak píšeš...

Renatko : já vim.Ale já jsem strašně psychicky unavenej jak kvuli průserům v práci tak i u doktorky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25619
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
..a hlavně z chlastu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25624
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Slaboch PetrCh, nebo ne? Přestaň chlastat, nebudeš unavenej, půjdeš do práce a aspoň budeš mít pro společnost nějakej smysl. Pořád jen bereš a nic nedáváš. Jako všichni uskuhraný ochlasti
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25625
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
čekal jsem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25630
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter