Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25740
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kira napsal:
[b]

Ja, to mi rozum neberie, ze si takto mohol naletiet anonymovi Ved ten sa sem snazi len vniest chaos a vymysla si az sa prasi


Kira,
je to Tvoj názor...

Párkrát už trafil... a (veľmi) presne.

(To je môj názor - nie som papagáj ani análalpinista.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25741
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:



Kira,
je to Tvoj názor...

Párkrát už trafil... a (veľmi) presne.

(To je môj názor - nie som papagáj ani análalpinista.)


Parkrat uz trafil, o tom potom. Ale tym, ze tu Renate pridaval dve az tri identity, to bolo uplne od zaciatku zjavne, ze je to totalna blbost. Renata tu uz pise dost dlho a myslim si, ze to, ze by trpela az takouto schizofreniou, si nemohol vziat uplne vazne ani ty. To je zas moj nazor.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25742
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25743
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kiro u mě nic nového...mám pohodu sice momentálně se cítím unaveně ale dobrý.

Stále to stejné piji a nepiji a když jo...tak si to vychutnám Relax

Co ty holka moje?

Jo vrátím se k tomu tématu...Renču jsem požádala i tebe o kontak.Já se chtěla seznámit s Vámi oběma a někdy pokecat a vidět vás.Nějak jste mi obě blízké a máme dosti společného.S Renčou si i občas zavoláme a je to fajn a je jedno,že jsme se poznali tu.Určitě několik osobností v sobě nemá a více méně se všemu chechtá ve skutečnosti a je veselá a přímá.Musela být dobrý kousek ve společnosti a v hospodě.To už má za sebou jak říká.

Ja ještě bych ti ráda řekla.Každý jsme takový jaký jsme a odlišuje nás pouze vychování a chovaní jako takové a hlouposti...to jsou fráze pro nezájem pochopit něco jiného... po sms nemůžeš poznat člověka jaký ve skutečnosti je.Každé psaní pochopí čtenář jak potřebuje a nemusí to být to psaní jak je formulované od pisatele,ale už je předělané do jiné verze.

Kiro jinak se měj a dej vědět jak žiješ.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25744
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25745
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Dobrou a drž se a koncem týdne si zavoláme
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25747
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Jen vám chci oznámit. Toto vlákno bylo mnou založené a už nic do něj nepište! Vubec se v něm nedebatuje na toto téma. Nemůžu přestat. Jen keci a narážky na osoby a co psali.
Ja tebe jsem už dávno požádala ať sem nepišeš a nechci s tebou vubec komunikovat ani to nerespektuješ!

Založ si své vlákno a tema!
Vy ostatní také a džte se tématu! Na jiných vláknech.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25750
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Žanda napsal:
Jen vám chci oznámit:

Založ si své vlákno a tema!
Vy ostatní také a džte se tématu! Na jiných vláknech.


Žanda,
...presne takto autokraticky by to napísala "iba" učiteľka alebo konzervatívna moralistka. Trafil som??!... [Jeannette/Jana(?).]


(Skomolenina mena do češtiny vypovedá o istej poruche osobnosti... najmä, zachovať si falošné dekórum a farizejskú predstavu o sebe a svojej ilúzii dôležitosti, však?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25752
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Přátelé, máme psychickou nemoc, všichni jsme takový menší psychoušci, trochu ega a je zle.Klídek, blbci se vyšachují vždy, zmizí.I ty negativní příspěvky nás můžou nakopnout, tak jsme také mohli dopadnout, kdybychom pili dál, smutně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25755
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Já s Žandou souhlasím – totiž ne v tom, že zakladatel vlákna má právo říkat, kdo mu do něj nebude psát, ale v tom, že by se lidi měli držet tématu vlákna. Aspoň tak jakože trošku... Ale to asi moc fungovat nebude, ono to tu sice je zamýšlené jako fórum s jednotlivými kategoriemi a vlákny, ale ve skutečnosti je to jeden velký chat.

Četli jste někdo pravidla? Já až teď:
Na tomto diskuzním fóru je přísně zakázáno šířit pomluvy / křivě obviňovat / napadat libovolné osoby.
...
3.) Forma psaní vašeho příspěvku
Snažte se psát věcně a výstižně. Toto fórum není chat, příspěvky pište na určené téma, omezujte smajlíky (emoticony), nepřidávejte více stejných smajlíků za sebou. Příspěvky bez jakékoliv informační hodnoty či příspěvky netýkající se tématu budou smazány.
Pište s diakritikou, používejte větnou interpunkci. Delší text čleňte do odstavců. Pište slušně - vulgární příspěvky budou odstraněny.
Kdyby to tu někdo moderoval, tak si ani neškrtnem.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter