Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25778
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kámen úrazu je, že Anonym a Ja, znají alkoholismus z jiné stránky, než ženy, co přestaly sami.A máte pravdu všichni, alkoholismus fakt není procházka pár kocovinek, a vše je růžové.Poslední stadia jsou příšerné, zlé, smrtící a dámy, buďte rády, že jste je nestihly poznat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25784
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba napsal:
Kámen úrazu je, že Anonym a Ja, znají alkoholismus z jiné stránky, než ženy, co přestaly sami.A máte pravdu všichni, alkoholismus fakt není procházka pár kocovinek, a vše je růžové.Poslední stadia jsou příšerné, zlé, smrtící a dámy, buďte rády, že jste je nestihly poznat.

Liba, ak mam hovorit za seba, tak ja som stastna, ze som to nestihla poznat a dokazala som sa zastavit. Musi to byt priserne, lebo, len ked si spomeniem na tie moje psychostavy ku koncu, tak to uz bolo sialene a myslim si, ze som k tomu dnu uz az tak daleko nemala, ku koncu som nabrala riadnu rychlost.

Ale myslim si, ze to, ze sa niekto prepil az na uplne dno, nie je dovodom, aby urazal inych.

Ja sobne proti JA nic nemam, casto ma jeho nazory aj pobavia pripadne poucia. Ale tiez sa mi nepaci, ze niekedy si niekoho vyhliadne a potom sa ho snazi za kazdu cenu zosmiesnit.

Co sa tyka Anonyma,nic o nom nevieme,co si prezil a co nie. Ale ak aj pozna alkoholizmus dobre, tak prestreril teda poriadne, tym, ze Renate tu prisudzoval niekolko identit a robil z nej schizofrenicku. Tym sa predo mnou uplne zosmiesnil a nemozem ho brat uz velmi vazne.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25789
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kira píše:
...Ale tiez sa mi nepaci, ze niekedy si niekoho vyhliadne a potom sa ho snazi za kazdu cenu zosmiesnit.

Kira,
...nevyhľadávam spory - bránim sa. (Nedám si skákať po hlave.)

Ak niekoho uráža nepríjemné zistenie o sebe(alkoholizmus) a priliehavé pomenovanie odrazu skutečnosti, ktoré nechce pre vlastné pohodlie a kulisy vidieť ani počuť(resp.čítať), nech sem radšej nelezie a číta bulvár.

Mojkanie a čičíkanie, chlácholenie, hladkanie a masírovanie EGA alkoholikovi škodí až uspáva jeho bdelosť; a dopracuje sa k únikom a k *odkladaniu/prokrastinácii riešenia* svojho hlavného problému=pitia, do neurčita -> do stratena.

Chaos, ktorý pijan prežíva zvládne len jeho pochopením a prijatím.

Dokáže veľmi *sofistikovane/prešpekulovane racionalizovať* a vymýšľať obštrukcie a zdôvodnenia len aby mohol ďalej piť.

To, že je urážlivý je prejav jeho nemocnej nevedomej duše. Ego mu ponúka neskutočné opilecké ilúzie o sebe a jeho prežívanie je silno zdeformované.

Až pri dôkladnej/om introspekcii/vhľade a inventúre (do) duše zisťuje poznanie o sebe-samom z prvej/vlastnej ruky.
Tu sú sponzori z Anonymných alkoholikov výbornými sprievodcami duchovným svetom alkoholika.

Vyskúšaj a môžme diskutovať...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25800
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kolikrát já už tady vadila, byla napadána, urážena......., třeba můj názor, nebo kluků někoho osloví, pomůže, nevíme, kdo nás čte.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25814
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25823
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Anonyma netřeba řešit...je to nulák, kterýmu ani nedojde, že to co např. já utratil na daních za chlast, ten si nevydělá do konce života..Tot konec diskuse o nákym anonym
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25825
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Rena,

...rieš seba a svoj prejav!

...Vyžijem aj bez Tvojich "hodnotení a rád"!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25826
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Moje řeč chlape.Co je to za slovenského chuje?Dohaduje se tu z babama jak na rynglu a hájí se?To mi poser ?ten koule nemá? vypláchli mu je v blázinci? Škoda s ním bych si rád pojednal po svém.
Azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25827
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25828
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Azi píše:
Moje řeč chlape.Co je to za českého chuje?Dohaduje se tu jak na rynglu a hájí se?To mi poser ?ten koule nemá? vypláchli mu je v blázinci? Škoda .

...ten "xuy" užíva nick *Azi*, viď?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2122232425262728
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter