Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25360
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
PetrCh,
chřipka je psychické onemocnění? Ty si ji dokážeš navodit stavem mysli?
V tom případě gratuluji, měl bys na sebe dávat pozor, protože se jistě najde hodně vědců, kteří by tě rádi zkoumali.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25362
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba: Petře, to je ta neinformovanost.Málokdo ví, že alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, čili smrtelná.A to je ten průser.

Petr N:Líbo,
smrtelná nemoc je i chřipka, nejen ptačí, prasečí nebo španělská.


kdo tu psal že je chřipka psychická nemoc? Víš co si vůbec napsal Líbě?Evidentně ne, tak jsem ti to raději přepsal výše...A že toho o mozku vědi vědci dost?hmmmm když myslíš tak tedy jo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25364
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
PetrCh napsal:
ach jo

kolik psychických poruch (nemocí) je 100% léčitelných jako např. chřipka

Ale kdyt je to vlastně jedno, zbytečné řešit


-----------------------
Překlad do srozumitelnější Češtiny, reakci beru zpět, kvůli momentální neschopnosti/neochotě číst pečlivě (pět dvanáctek dělá svoje) (Studenejch, takže jsem asi pedofilní nekrofil nebo obráceně)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25368
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
ok..v pohodě..Beru, že si se přiznal, že sis to špatně přečetl a to je fér..taky se mi to stává po pivkách...ahoj
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25369
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Petře, nemám problém přiznat chybu, i to je možná jeden z důvodů, proč nemám v životě tah na branky, čest se holt nenonosí...
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25370
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
.... moc nenosí.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25371
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Jsem na tom tak nějak podobně...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25372
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Blbý, že? Zvlášť, když o sobě vím, že bych byl schopen vymyslet spoustu fíglů jak lidi obrat o poslední halíř, ale zároveň vím, že to nechci dělat už jen proto, že by mě nebavilo stát každý den před záchodovou mísou v uctivém předklonu (pravděpodobně několikrát deně) a potom se dívat sobě samotnému do očí v zrcadle.
Už jen proto budu raději prádavat svoje schopnosti novodobým otrokářům (nenutí mě to často přemýšlet o svoji ceně - přeceňování/podceňování), ale třerba mi to umožní žít v budoucnosti sám pro sebe a možná rodinu, s minimálními vstupy a výstupy.
Prvobytně pospolná a nezávislost na instuticích to v mém přípsdě jistí.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25376
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
Alas ještě jsem vám psala o těch zákonech,ale bohužel já na tom mobilu blbě vidím a... máte to... budu se cítit někdy lépe?
Renato, takže Vám nešlo ani tak o výšku trestu, ale o korupci a o rychlost a vymahatelnost práva. To je tady určitě mizérie a hned tak se to nezlepší. Ale je to zase spíš o tom chování než o prevenci alkoholismu. No, hlavně že jsme se nějak dorozuměli.

Pokud jde o tu informovanost, opravdu si myslím, že základní informace každý má, už třeba proto, že všichni nějakého toho příbuzného nebo známého alkoholika mají. Detaily se dají dohledat, když si člověk myslí, že se ho ta věc týká. Jaká je třeba osvěta o bipolární poruše nebo fóbiích a schizofrenii – nemyslím jen, že to jsou přehnané deprese a strachy a bláznění, ale kdo ví jen tak z voleje něco bližšího o typických projevech a fázích? To jsou taky choroby, co vám znepříjemní život a neřešené Vás zabijí. Kdybyste měli mít detailní informace o všem, co se Vám kdy může stát, hodíte si mašli preventivně.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25383
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter