Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9596979899100101...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#29743
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Ono pomocou toho alkoholu sme sa bavili dlhe roky, a pokial to u nas preslo uz k niecomu zlemu, zazili sme s nim aj dost peknych a zabavnych chvil. Preto spociatku ta zabava bez neho trochu viazne, clovek citi, ze mu nieco chyba.
Ale casom clovek zisti, ako sa vyborne bavi aj bez alkoholu a ze je to ine, take krajsie a prirodzenejsie...Takze Anno, urcite to caka aj teba. Len tak dalej, z teba mam naozaj velku radost....
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29744
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Kiro taky tomu věřím.mám i příklad.moje máma se léčila před pěti lety a dnes se umí bavit tak,žese jí lidi ptají na čem jede
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29745
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Jinak s mou povahou to jinak nejde.sedět doma a vyhýbat se rizikovému prostředí,to bych začala brzo.potřebuju se bavit a nehodlám sedět doma na zadku jen proto že se venku pije
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29746
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Ja si tiez nemyslim, ze nie je prave najlepsim riesenim izolovanie sa od okoliteho sveta. Potom moze prist nejaka zatazkajuca skuska, ako napr. svatba alebo nieco pod. a clovek to nezvladne. Lepsie je trenovat priebezne

Takze sediet doma na zadku nepovazujem za najlepsie riesenie. Ano, da sa bavit rozne a aj v prostredi, kde sa nepije. Ale svet je uz taky, ze sa pije skoro vsade a pri kazdej prilezitosti, takze je dolezite sa naucit vedla toho alkoholu zit, aby sa clovek uplne neizoloval, nestratil svojich priatelov, partnera atd...
Potom aky dovod by malo prestat pit? Prestali sme predsa preto, aby sme mohli viest plnhodnotny zivot a nie preto, aby sme sa zamkynali niekde doma a schovavali sa pred alkoholom a aj okolitym svetom..

Takze podla mna ides na to dobre, este chvilu si ponadavas a casom budes uz len spokojna a stastna, aka ta zabava bez alkoholu moze byt super
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29748
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Naprosto s tebou souhlasím neutíkám před tím,stavím se tomu čelem
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29892
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Minulý víkend jsem překonala sama sebe.s tou střízlivou zábavou jste měly pravdu a přišlo to dřív než jsem čekala .byla jsem o víkendu sama doma tak jsem si s kamarádkou vyrazila do klubu.první hodinu je fakt že jsem se moc nebavila,chtělo se mi tančit jenže já nikdy střízlivá netančila.dopadlo to tak,že jsem se do čtyř do rána výborně bavila,tančila asi 6 hodin v kuse,mé skore čtyři vody a dva redbully.a ještě k tomu dobrý pocit,že všichni ožralí už odpadli a já tam do rána tancuju na vodě,jsem nadšená
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29893
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Jen si tu střízlivost vychutnávej,je bezva, viď?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29907
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Ano Líbo bála jsem se že se budu muset vyhýbat určitým místům ale vidím že nemusím,můžu žít naplno a nenechat se omezovat
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29908
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Nikdy neztrať obezřetnost, pak ztratíš samu sebe. U mně několik let to šlo,občas recidiva. Teď jsem ve stavu, kdy mi stačí kapka alkoholu, třeba birel a lítám v tom znovu. Neovládnu to. Třetí rok střízlivá a je to krása.
Drž se.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29913
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 9 měsíce  
Určitě nějaký čas si pozor dávej, nezkoušej se napít, zklameš nejvíc sebe, je to zničující, nemusíš pak mít chuť, sílu, začínat znovu.Opravdu to chce čas. Ten hlt nestojí za to, a jenom ty máš svou střízlivost v rukách, protože jen tvá ruka šáhne po alkoholu a nalije to do tebe, dobrovolně .
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9596979899100101...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter