Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26782
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
S tím posledním odstavcem Renaty souhlasím, Líba to opravdu někdy přeháněla, a hodně lidí odradila....i v době, kdy jsem sem psala já.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26784
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak doufám, že budete radit lépe než já, zatím to není vidět.Hlavně pište o tom, co znáte, ne třeba jako Renata o antabusu.Vypadá to divně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26785
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Renato,
tohle je můj opravdu poslední příspěvek na toto fórum a patří Vám.Jste to Vy,která,si myslíte jak jste chytrá, ale možná byste si měla ty Vaše příspěvky někdy přečíst-svádíte to, že píšete z mobilu, ale podle mého gramatika je stejná-buď jí umíte, nebo ne.Už jednou jsem tady dávala za příklad Slováky(Kiru a Ja), od obou byste se měla co učit,vím, že tohle není fórum o gramatice, ale Vy nemáte podle mého co říci nikomu,Vy nerozumíte ani alkoholismu,ale hlavně jste strašně chytrá a urážíte lidi,kterým nesaháte ani po kotníky.
Zamyslete se nad tím,dámo!!!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26786
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
[quote]Tak doufám, že budete radit lépe než já, zatím to není vidět.Hlavně pište o tom, co znáte, ne třeba jako Renata o antabusu.Vypadá to divně.[/quote

Budu psát to, co si myslím.To rejpnutí si myslím je zbytečné.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26787
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26788
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Díky dámy,těma Vašima hádkama jste mně pěkně pobavily,úplně jsem zapomněl na své problémy
Že Vás to fakt baví,takhle tady blbnout.
Fakt je ten,že se to tak podobně zvrhne skoro na každé diskuzi,ale tady jsem to moc nečekal.
ano

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26790
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Heleno to co píšete mne vždycky pobaví a zastáváte se toho kdo to vůbec nepotřebuje.Minule do Alas.Líba Vaši obranu nepotřebuje.Spíš nám napište Váš názor.Nebo sem něco zaneste.To,že občas Líbě něco ulítne tak ji to docvakne,ale o Vás se to říct nedá.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26791
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Líbo už jsem chodím léta a několikrát jsme měli rozdílné názory.Máš tu obdivovatelku a zastánkyni.Líbo ty sis za ty léta vytvořila vlastnické právo a tvé rady jsou nad zlato,toho jsi v domnění,ale poslední dobou co dokážeš napsat, tak už u toho nepřemýšlíš.Dítě do Klokanku,která matka by tam dala své dítě?

No nic Ty si se prochlastala do stadia konečné fáze,sice tomu Ty rozumíš,ale to už je závěrečná.Proto nejsi v ničem tak dobrá,když jsi to nechala zajít tak daleko.To,že abstinuješ tak proto i žiješ.Jinak by si tu nebyla a Ty jsi na výběr pak už neměla.Život nebo smrt? Každý nemusí všemu rozumět jak ty? Ani to nechce zažít a dopracovat se,kam si se dostala Ty.Jinak Ti přeji vše dobré,ale já osobně tě nepostrádám.Zalezlo ti vše tak za nehty a už neuvažuješ,jako ty co pijí ale jako jejich srážce.Pro jiné je škoda,že už sem nechceš psát.Ty jsi odstrašující případ,kam až se dá spadnout s alkoholem a to by ty ženský měli vědět.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26792
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Libuško,
blahopřeju vám k 11 letům abstinence a jsem opravdu ráda, že jste v pořádku a v pohodě. Ano, zaznamenala jsem velmi často útoky na vás, dost agresivní a i trapné, poznamenané nejen nepochopením, ale snad i hloupostí.Ti, co na vás útočili, byli jistě v nepohodě, v zajetí závislosti, ale i tak je to neomlouvá.
Přeji vám jen zdraví a nadhled nad výlevy některých pisatelů.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26793
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Libuško,
až mě mrazí, když čtu příspěvky, které míří na vaši adresu, plné nenávisti, arogance, primitivismu. Já ty lidi nejmenuju( poznáme je po ovoci jejich!).Zloba, agrese, která z těch osob je cítit je výpovědí o nich, ne o vás.
Vy jste moudrá žena, která dokázala včas zabrzdit, narozdíl od těch, co tady po vás "plivou". Nepřikládejte jim význam!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter