Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26804
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Obdivuji všechny ženy, který mají svůj názor a vlastní zdravé a přirozené ego.

Což Vy máte. Nic neflákají.
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26805
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
To je Liby hra. Copak to nevidíte?
Léta sem píše a byla uražena. Mnou určitě. Když mi radila a do předu napsala že mam jít na lečení a do AA tam mi pomůžou. Nevím jak by mi vrátili manželku. Ještě mi napsala že se lituju a alkoholik to má v povaze a za druhý alkoholik jsem nebyl a ani nejsem. Jen jsem se opijel po smrti manželky. Na nic se mě nezeptala a už jsem byl alkoholik. Jen že jsem chlastal.
Teď čeká a kontroluje co tu píšete a kdo při ní stojí. Potřebuje tohle forum. To je její život a plácat se v druhých životech. Radit druhým její nesmysli co sama nedokázala vzládnout. Ty se nenech jí rozhodit Renato a další. Ženská která se dokaže propít k smrti. Komu chce radit.Nestydí se roky napadat a ponižovat druhý a roky plácat to stejný.
Jano máš pravdu. Propila si mozek a je jak na provázku na jednu vlnu. Nic jiného nezná a ani nepochopí. Natož se omluvit těm který odradila a ublížila a odsoudila jejím vypitým mozkem.
tomas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26806
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak já hnusná posílám dítě do Klokánku.Jak je ovšem více humální nechat to dítě s neléčenou alkoholičku doma, statečně přihlížet, jestli dítě přežije mámu,možná ne, stejně skončí v děcáku.Jestliže žena, která chce jít do léčebny, nemá kam dát dítě, ví, že je zle, dítě i ona 3 měsíce přežijí, ona v léčebně, děcko v Klokánku a pak můžou žít v klidu.Tak se mějte, smějte.Nepatřím sem, když umím jen ty rady o AA!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26807
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Líbo,
opravdu jsem čekala na Tvojí reakci s mojí špatnou zkušeností s člověkem, který vynáší věci z AA. A co se stalo? Nic. To jsi přešla bez povšimnutí.

OK, přeji Ti hodně štěstí. Možná bude fajn, když nám tady nebudeš nutit ty fanatiky, kteří nemají ani tušení o sdílení a mlčenlivosti. Připrav hezky sjezd AA a buď tak hodná, až se tam budeš předvádět, jak jsi úžasná, zkus tomu volovi připomenout hlavní zásadu AA - tzn. DRŽET VENKU HUBU o tom, kdo tam chodí a nedej bože před absolutně cizími lidmi vykládat jejich diagnozy a problémy, se kterými se tam v dobré víře svěřují!!!

Tolik naše zpětná vazba pro Tebe. Předpokládám, že jsme házeli hrách na zeď, protože Tě nezajímá nic jiného než tvoje ego.
Celou dobu jsem u tebe marně hledala pokoru, kterou tady tak vehementně hlásáš. To, že někdo přestane chlastat, to neznamená, že našel pokoru, víš? Pokora úzce souvisí s láskou k bližnímu svému.

Co se týče Klokánku, tak absolutně souhlasím s tím, že je to cesta, jak může maminka vyřešit svůj alkoholismus a vrátit s k děcku jako zdravá máma.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26808
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Já čtu příspěvky paní Líby už dlouho.ano,je nekompromisní,také s ní občas v něčem nesouhlasím ale stále zůstává její ochota tady být a snažit se pomáhat druhým.mě už kolikrát poradila,když jsem nevěděla kudy kam a za to si jí vážím a děkuji.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26809
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
A to samé mám u Kiry a Renatky,holky děkuji za velkou podporu
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26811
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
V kazdom pripade tebe Liba zelam vsetko dobre, len by ma velmi potesilo, keby si sa trochu aj zamyslela nad tym, ze preco vsetci ostatni ti pisu to co ti pisu..Naozaj si myslis, ze je to kvoli velkemu egu alebo nevyrovnanosti nas vsetkych..Nemoze byt, ze si pochybila aj ty? Alebo take nieco by sa tebe nikdy stat nemohlo?

dovolila jsem si citovat Kiru...nenapsala bych to výstižněji.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26812
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26813
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Kira napsala:
Lebo ti co ich tu propagovali, mi fakt priadali ako nejaka sekta - oni hlasaju svoju pravdu, su o nej hlboko presvedcenii, ale su nou tak sfanatizovani, ze ani na chvilu nepripustia, ze by sa mohli v niecom aj mylit.Ono i tady platí, jak kteří. Jestli si dobře pamatuju jméno, například Michal říká něco ve smyslu "mně to pomohlo tak a tak, je to moje cesta" a ani ho nenapadlo AA vnucovat ostatním jako jedinou spásu. Jinak samozřejmě souhlas.

Danny, Líbo, ono je vždycky jednoduché říct "to, co dělám já, je samozřejmě naprosto v pořádku; ti druzí, co mě kritizují, o sobě nepřemýšlejí a nevidí své vlastní chyby, a já jim proto nehodlám naslouchat". Nezdá se Vám takové prohlášení trochu paradoxní?

K tomu, co kdo ví o alkoholismu a jak může pomoct: mě osobně tady nejvíc zaujaly příspěvky lidí z druhé strany. Těch, co musí snášet pití někoho blízkého, a jak jim to ubližuje - už jen to vědomí, že si ubližuje on sám . Ale oni přece neví vůbec nic o tom, jak přestat, takže těžko můžou dávat nějaké rady z vlastní zkušenosti. No a vidíte, přesto pomáhají, a ani o tom nevědí. Byla bych hodně opatrná v tom, říkat někomu, že nic neví a jeho postřehy nikomu nic nepřinesou.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26814
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Renatko děkuji)))chtěla bych říct,že ač jsme všichni alkoholici,každému pomůže něco jiného.někomu aa,někomu léčení,někdo to zvládne sám.já třeba to sama nezvládla tak hledám další cestu jak přestat pít.dnes je to 17 dní co nepiju,to jsem sama nikdy nedokázala.každý má jinou povahu a z vašich dobrých rad si vybrat to,o čem si myslí,že mu pomůže.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter