Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44419
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Krtko aby si nebol prekvapkaný.. a just nebudem piť."Dokážem že nie som sračka.Sám od seba budem abstinovať.stavìme sa?lebo ma odpisujete...a to ma naštartovalo.A dám to bez lagra...lebo chcem."Pekný večer..pozriem si Krstného otca II a idem domov.Jarča je nasraná..takže zajtra ee.mám zákaz návštevy...aspoň upracem byt...asi tak."vieš,čo chýba nám" (?) v ostbloku?tolerancia.nemyslim chlast...tak celkovo..znaš?
Zdenek,

"viem čo Ti chýba!"...

"Stav sa sám so sebou, že prekonáš sám-seba a rozpustíš svoje (z)alkoholizované EGO/Ego aj ego v triezvosti"...

"Vzdialená hudba budúcnosti?"...

"Naplň ju činmi/skutkami, snahou, úsilím a trpezlivosťou - víťazstvom nad vlastným egom!"
(Vygeneruj v sebe ten impulz odhodlania!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44420
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja,nechcem už piť.No je to silnejšie ako moja túžba.Som slaboch?Blvem žlč a krv..no prejdú 2-3 dni a zase pijem.To je závislosť.Ešte niečo mám na srdci.Ja prepáč mi ak som ta slovne atakoval.Mrzi ma to.Jarča nasraná..doma ako v hrobe..no nepicnem sa?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44422
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Ja,nechcem už piť.No je to silnejšie ako moja túžba."Som slaboch?Blvem žlč a krv..no prejdú 2-3 dni a zase pijem".To je závislosť.Ešte niečo mám na srdci.Ja prepáč mi ak som ta slovne atakoval.Mrzi ma to.Jarča nasraná..doma ako v hrobe..no nepicnem sa?
Zdenek,

nie si slaboch - "iba" - si fyzicky/telesne od alkoholu už opäť závislý.

Aj psychiku si orientuješ iba okolo alkoholu a seba. Podporu nájdeš v doliečovacích skupinách (AA, DDA, CODA, v kluboch atp. ...) Emocionálnu závislosť sám nezvládneš!...

Hľadaj a nájdeš! Uši si vlastný kabát abstinencie na (svoju) mieru!

"Prestaň sa už ľutovať a začni na sebe makať!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44423
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy, nedívej se na to jak se na to díváš. Píšeš, že Tě děsí představa, že bys do konce života měla nepít. Představ si, o co všechno v životě jsi přišla díky chlastu, co jsi dokázat mohla, ale nedokázala protože Ti byl chlast přednější. Kolik lidí jsi ranila, je toho všeho moc co nám chlast ovlivnil. Ne často pozitivně. To Tě neděsí?

Když jsem po posledním tahu věřil, že jsem dopil, že chcípám, tak najednou jsem se upl k myšlence, že bych dal cokoli co mám za to, kdybych mohl dál žít. Nepít mi přišlo jako to nejmenší co můžu položit na oltář budoucího života. A světe div se, od tý doby mi přijde, že nepít je to nejjednodušší... Ale to asi čověk musí spadnout až do nejhlubších hoven, aby to pochopil.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44424
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Včelaři, ukazuješ mi jiný pohled a jiný důvod proč přestat pít.Alkohol mi byl přednější a díky němu se staly věci, které už nevrátím..
Tak jak mi Krtek poradil, jak se snažit překonat každý den bez chlastu, tak také tobě děkuji, za radu,že si musím denně připomenout, co všechno mi chlast vzal.
Je mi líto Zdenka, ale i ten mi ukazuje,jak může dopadnout stále slibující alkoholik, který to vlastně ani nechce řešit nebo už si sám nemůže pomoci a okolí přestává mít trpělivost.
Jak i pro mě bylo snadné se napít..nic neřešit..na nic nemyslet..jen ten den přežít s láhví v ruce...
Moc mi toto forum pomáhá a drží mě už nějaký ten den bez alkoholu
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44425
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
LUSY....dnes je tak krásne,slniečko svieti,mám záhradku..no fakt pohoda .Ten chlast to kurví...všetko..prepačte za drsne slova..no závislosť je iná sila.Budem ok,našiel som vieru..v život.Nekecám.Včelár sa na mna velmi hneva...viem.Ma pravdu..človek musi spadnut doslovne do hovien,aby spasil.Svoju alkoholicku dušu.Niekto to pochopi,niekto nie a uchlasta sa.hm...Lusy nemusíš ma ľutovať..som silny,mam extremne dobry metabolizmus.to su slova doktora..no budme optimisti..žiť sa musi.Som filozof..čo už..iny nebudem peknu nedeľu priatelia
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44426
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Tu zahrádku ti závidím .
Zdenku, silný metabolismus není na pořád.. Pokud jsi našel víru a chceš se závislostí bojovat, tak ti držím palce. Je to těžké..já sama se sebou mám co dělat.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44427
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
To si tu vieru našiel počas noci? Vieš v čom je tvoj problém Zdeno? Že sám seba nemáš rád, pretože si alkoholik. Pre teba je to slovo ako biľag na duši. V spoločnosti zvyknú alkoholikov odsudzovať. Ale ty odsudzuješ sám seba ešte viac. Zmier sa s tým, nebojuj. Príjmy to tak, ako to je, pretože ináč už nebude. Ak budeš s alkoholom stále bojovať, vždy prehráš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44428
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
LUSY....dnes je tak krásne,slniečko svieti,mám záhradku..no fakt pohoda .Ten chlast to kurví...všetko..prepačte za drsne slova..no závislosť je iná sila.Budem ok,našiel som vieru..v život.Nekecám.Včelár sa na mna velmi hneva...viem.Ma pravdu..človek musi spadnut doslovne do hovien,aby spasil.Svoju alkoholicku dušu.Niekto to pochopi,niekto nie a uchlasta sa.hm...Lusy nemusíš ma ľutovať..som silny,mam extremne dobry metabolizmus.to su slova doktora..no budme optimisti..žiť sa musi."Som filozof..čo už..iny nebudem" peknu nedeľu priatelia
Zdenek,

dopĺňam za Teba: ..."čo už → idem kosiť!"


("Koľko fľaškového piva trvá také jedno kosenie?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44429
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Krtek...už sa opakujem,máš dobré srdce na 100%.mám otázku?prečo ma podceňujete?som závislý na alkohole..nie hňup.Hňupy su po kremaci na cintorine.Priklad: nebudem piť 3-4 mesiace..ó Zdendo super...napijem sa ..ty ožrala jedna ..si sračka.Tak ako to je?pánové..som hnusny..viem...ale pravdivy.Každopádne: náš cieľ je abstinencia.Za každu cenu!lebo ide o život.A vieš,že máš pravdu?nenávidím sa
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter