Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...34353637383940...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44852
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
ladis napsal:
Musím to dát. L

Das to! Treba uz jen proto ze mas hodne dobre duvody to dat .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44853
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Sochař napsal:
Jo, aha, tak ono se to tu fakt asi mění na bar. A dost možná, že dokonce zatrolený bar.

Ale ne on neni troll - on opravdu veri tomu jak je dobrej a jak je to s tim omezovanim na dobry ceste .

Dovedu to pochopit... byly casy kdy jsem byl pysnej na to ze mi lahev vodky vydrzi CELY DVA DNY. Jak je fajn ze to zvladam "omezovat" a jak to vlastne neni vubec hrozny kdyz dokazu tak hezky pit "s mirou" .

Holt si to asi musi kazdej vyzkouset a prozit sam .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44854
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahojte , no já nevím, jak čtu tady ty příspěvky, tak se divím některým lidem, můj cíl byl tady najít cest, jak abstinovat a žít bez alkoholu celý následující život a někomub vyhovuje pít 1.5vína .... myslím, že se budu držet rad Genossuke, Sochaře a Krtka,Ti víb o čem píšou ...a jsem rád, že jsem tady a Lussy, Šantal mám vás rád, jste fajn a to zvládnem a budem ok ve Vás věřím
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44855
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michal, s tou vierou opatrne, aby si (z nás) nebol sklamaný.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44859
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Vieš koľko máme poniektorý za sebou recidív? Ale som rád, že som to nikdy nevzdal. Aj keď po každej recidíve to bolo ťažšie a ťažšie. Začneš niekedy pochybovať o sebe, či to niekedy dáš. A rozmýšľaš, či to vôbec stojí za to. Pretože tie depky a výčitky po recidíve boli šialené. Keď piješ lebo chceš piť, tak nejaké výčitky neriešiš, pretože ich nemáš. Začalo sa mi dariť až potom, keď sa mi to nejakým záhadným spôsobom upratalo v hlave. Ako a prečo netuším, ale som rád. Napriek tomu už nikomu nesľubujem, že už nikdy nebudem piť, ako to bývalo zvykom. Abstinujem dnes, 24 hodín a to mi stačí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 08/06/2017 10:15 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44862
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Dobré dopoledne. Hurá, stará Šantal je zpět. Ráno jsem stihla všude setřít, umýt nádobí, sebe upravit a zajít na nákup s tím kotníkem jaksi trvá všechno déle, bolí . Ale nálada už je ok, vztahy taky. No, 4 dny to stálo .
Jinak máte recht, jde nám o to nepít, ty řeči okolo a kolapsy jsou na prd. Takže nepijme přátelé. Já už vážně uvažuji, že si s kolegyní ten čtvrtek prehodim a budu docházet na tu zdejší skupinu. Zda mi vyhoví je ve hvězdách, ale zkusím to. Hezký den všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44863
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Žilinčan věřím, ale každý má svůj osud ve svých rukou no Krtku neznám Tě, ale vnímám tady lifi, co píšou a snažím,se těžit ze zkušeností ostatních a u Tebe mi přijde, že víš o čem,píšeš a chtěl bych to mít nadstavené v hlavě jako ty, co se týče abstinence, snad se mi to podaří Šantal super!!!! Tak si užij konečně hezký den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44865
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Láďo, vím o čem píšeš. Drž se. Víš, jak na to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44866
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale, to nastavenie v hlave si ja vysvetľujem tak, že som sa s tým zmieril, že ja už mám svoje odpité. Prestal som s tým bojovať, prestal sa trápiť myšlienkami, prečo iný môžu a ja nie. Nijako ináč si to vysvetliť neviem. Ako som to spravil, prečo práve teraz, netuším. Pretože celé roky som chcel a nedarilo sa. Vždy po pár mesiacoch recidíva. A teraz sa mi to zdá až podozrivo ľahké. Občas mám také chvíľkové myšlienky na alkohol, ale zatiaľ to zvládam.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44867
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Taky to chci přehodit. Mívala jsem už pocit, že se stalo. A pak jsem zjistila, že to ještě není ono.
Michale, ráda tě poznávám více ráda tě čtu
Sochaři, ahoj
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...34353637383940...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter