Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...37383940414243...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44955
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Pro Šantal,

slíbil jsem, že dám vědět,až se napiji dám vědět(viz. citace mého příspěvku):


Šantalka, až na jednu dvoudecku vína nepiju něco přes 7 měsíců. Až se se spráskám, dám vědět.
Zatím se mi to nehodí. Jednak jsem na prášcích na ředění krve, ruhak bych rád viděl ultrazvuk jater, porty, slinivky a sleziny. (jaterní testy nejsou zrovna příliš průkazné)


Ráno cca 6:20 - 6:45 3 x Svijany 11. (Po nční směně - z pátku na sobotu mám brigádu, včera to byl pro mě horor po fyzické stránce.

Odpoledne mezi 17:30 a 22"15 šest piv s kamarádem (Krakonoš 12).
Stalo se, od zítřka opět pauza. Ničeho nelituji.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44958
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Petr N napsal:
Pro Šantal,

Stalo se, od zítřka opět pauza. Ničeho nelituji.


Petře,
promiň, ale na tahle tvoje slova jsem teď trochu citlivá, tak reaguji.
"Pauza" rovná se co? "Nelituješ" porušení abstinence? Nedávno někde psal Žiličan něco v tomto smyslu:" Když beru první sklenku jsem střízlivý. Zamyslím se - co to dělám? Stojí mi to za to?" Já mám za sebou recidivu, které tedy fakt lituji. Nejen kvůli synovi a příteli, ale kvůli sobě. Zajímalo by mě, jak to máš ty, proč nelituješ? Jaký smysl měla tedy tvá několikaměsíční abstinence? Stalo se, i mně. Já lituji. Neber to nijak zle, jsem na tom jen stejně jako ty a tak mě zajímá tvůj názor.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44959
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobré ráno všem , já Petra zase chápu-pokud to bylo po dlouhé době, má pití pod kontrolou a bere to jako jeden den a zase nebude pít, nemá z toho výčitky a deprese, tak tím líp.... Když mu to nějakým způsobem nijak negativně neovlivnilo život proč ne.... Ne že bych ho chválil nebo podporoval samozřejmě, já se držím svého -úplná abstinence Jen jsem objektivní.
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44960
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobré ráno
Řekne se: no tak si jednou dal...pokud ano, tak klobouk dolů.
U mě by to bylo : jedna sklenka a zas promarněný týden
Pokud někdo dokáže jen si dát jednou a už na to nemyslet, tak proč ne...?
Petře: opravdu nemáš myšlenky na to, že když si to zvládnul...tak vlastně můžeš občas pít??? Já bych měla.
Hezkou neděli
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44961
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Michale,
samozřejmě to je každého věc a každý to má jinak. Přeji Petrovi, aby to u něj bylo tak, jak píšeš. Možná teď nejsem moc objektivní, ale nedávno jsem přesně tenhle přístup zažila a tudíž mi hned naskočil v hlavě varovný zvoneček. Z jednoho dne se nemusí nutně dělat nějaké závěry, ani se bičovat výčitkami svědomí. Jen jsem mu chtěla připomenout, že rozjíždět vlak pro jeden den se nemusí vyplatit.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44962
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj vsem
Skoro rok abstinence,a tak me ca pred mesicem napadlo proc to nezkusit vsak jen jednou treba uz sem vylecena ozrala jsem se jako prase,a dalsi den pokracovani po roce vsechno pryc uplne Stejne jako drive... Od te doby kazdy vikend pod obraz, dnes se mi podarilo vstanout do prace... Pritel o mem problemu nevedel jsme spolu rok ten rok sem nepila, on nepije a kdyz tak velmi malo... Hned po mem prvnim opiti pred mesicem mu to bylo jasne sam se zeptal jestli jsem mu o sobe nezapomela neco rict, ostuda... Vcera jsme se strasne hadali dokonce jsem ho napdala poskrabala do krve, kdyz jsem ho rano videla tak jsem musela plakat, nastesti moje dcera nic neregistrovala, spala... Pred rokem jsem byla uz tak daleko, ze jsem si volala zachranku mela jsem Silne abstinencni priznaky po propitem vikendu tenkrat me odvezli a doporucili leceni,ktere jsem taky zacala ambulanten tri mesice "uspesne" dokoncila potom AA jen ti lidi mi lezly strasne na nervy vecina tech lidi tak ci tak pila, ziji v zahranici a ustavni lecba je tady draha tu si nemuzu dovolit...Musim to nejak zastavit nebo vse co jsem za posledni rok vybudovala stratim... Diky nepiti jsem nasla super job krasne bydleni a fajn chlapa nechci o to prijit... Mam strach
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44963
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Nikolo,teď vidíš důsledky napití se,bohužel je to v nás,každého z nás napadlo napít se po čase,s ujišťováním se ,že třeba už to tak nebude a každý jsme dopadli na hubu s prozřením,že alkohol nad náma vždy zvítězí.Tak teď už to víš a toho se drž.Držím pěsti a%t se Ti to povede.A taky sobě a všem tady.
Jinak už skoro bydlím nově,plno práce,ale výsledek stojí za to.Zdravím Vás a hezkou neděli.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44964
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Prudence, já jen reaguju na to , co píše, mě tady právě dostaly kocoviny a s něma spojené výčitky a deprese...kdybych tedy večer pil a ráno neměl kocovinu, deprese apod asi bych tady nikdy nezavítal...ale doufejme, že to byl jen jeden den a není to začátek popíjení, ale to už je na Peťovi Nikolko ahoj, držím Ti palce a podle Tvého příspěvku to vypadá, že kdyby jsi pila dál ztratíš přítele a to, co jsi vybudovala... takže máš volbu alkohol vs. Šťastný rodinný život, nemáš nad čím váhat, já dítě ani partnerku nemám buď ráda, že máš pro co/koho žít Hodně štěstí !
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44965
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Nikolo,
máš možnost obstarat si Antabus? Jedno možné řešení zastavení. Držím ti palce.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44966
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Dekuji mockrat,udelam pro to vsechno...nechci abych zustala sama s chlastem miluji svoji dceru pritele a zivot, musim to zvladnout...Kdyz sem ozrala tak je to uplne jina zenska nechci,aby ji uz kdokoliv v budoucnu poznal... Preji pekny den,jsou v Cesku taky takove tropy?
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...37383940414243...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter