Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29416
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, nedá mi to, abych nereagovala na Ja. To, co psala Anka, bylo hodně silný, myslela jsem, že jsem spadla na dno a nemůže být hůř. Když jsem pila, bylo mi zle a myslela jsem si, že to musím přepít, ale nešlo to. Bolelo mě celé tělo, ruce, nohy. Vypila jsem tak dvě deci a přišli mi, jako bych v sobě měla lahev rumu. Poslední týden před léčbou se mi slil do neschopnosti rozeznat den a noc. Nebylo to opíjení totální, bylo to udržovací a vztek, ze nemůžu pít víc, protože to tělo odmítalo. Hrozné stavy v léčebně- odvykací, kdy několikatýdenní třes-neschopnost jíst, psát, držet cigaretu vyústil v epileptický záchvat -15.7.2014. Po té totální úleva. Ruce se netřásly a obrovská radost, že mohu psát deník. Ale stavy, jaké psala Anka, jsem neměla. Hodně mě to zasáhlo, držím palce a věřím, že teď už to dokážeš. Každý asi má dno jiné, ale přesto podobné, když cítí, že buď smrt nebo život.
Píšu proto, že mě vadí komentáře Já, který si myslí, že tě zná, a dokáže akorát ponižovat. Není to poprvé, ale jeho komenty, když jsem je pročítala zpětně, mohou člověka pěkně otrávit, ne-li hodit zpět k pití. Měl by se nad sebou zamyslet. Mluvit od srdce a empaticky. tohle jsou jen vyčtené chytré řeči.
Musela jsem to napsat. Jak mi nebyla jednu dobu moc sympatická Líba - omlouvám se, kvůli tzv. posedlosti AA, to, co poradila Ance + nabídnutá pomoc, to bylo Líbo skvělé. Přeji všem, aby si vždy připomněli, proč chtějí přestat, představili si ten nejhorší zážitek, to, jak se chovali, když byli ovínění, aby se už k tomu nevraceli
Jinak také díky tomuto fóru nepiji. Když tu čtu, jak se vzájemně podporujeme, je to skvělé. Krásný den
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29417
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
To není posedlost AA, mně zachránili, vím kolik lidí ještě, to je vděk a zkušenost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29420
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
nikola1 píše:
Dobrý den, nedá mi to...
...Každý asi má dno jiné, ale přesto podobné, když cítí, že buď smrt nebo život.
...Mluvit od srdce a empaticky. tohle jsou jen vyčtené chytré řeči.


Nikola 1,

prešiel som si cez všetky klasické štádiá akčného alkoholika, okrem epizáchvatu, a ver, že mi takýto zážitok nechýba.

Ako stravuješ moje komenty - to je už výlučne Tvoj jedinečný pocit a zážitok. Píšem ako viem.

Život mi dokázal, že ľútosť a (seba)ľútosť akčného alkoholika sú mimikry - masky skľúčeného ega, ktorými si vyrába dôvody a ospravedlnenia prečo ďalej piť.

Empatia a *súcit/karuna* sú z iného zdroja.
Mám možnosť prakticky - empiricky prežívať obe tieto vyššie buddhi.

Oči, uši a mozok používam pri vzdelávaní, tzn., že čítam, počúvam a premýšľam. Ty snáď nie?

Chľastal som 33 rokov - triezviem desať. Času na uvedomenie sa - v sebe samom a na porozumenie si, som mal a ešte mám, teda, dosť.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29421
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
anka napsal:
Liba napsal:
Anko, zkus si najít na internetu společenství SASA, zavolej Maku,hodně ti pomůže.Kdybys to nenašla, zavolej mně, dám ti kontakt.
děkuji,nepotřebuji pomoc,pomohl mi alkohol dostat se ze smutné nálady a alkoholu.každopádné děkuji za nabídku milá libo


Ak Ti alkohol pomáha dostať sa z alkoholu = klinuješ, až sa definitívne priklin(c)uješ! Pokus o humor?

Alebo si len ďalší unudený nepodarok - recesista/stka?

(Riadne sa zaregistruj Čafra/Šafrán-ková, Anka/Hanka/Manka. Ak sa nudíš prihlás sa na aktivačné práce, z ktorých je všeobecný prospech.)

nepodarok byl můj manřel co mi zneužíval dítě,je ze slovenska z Lehoty pri Nitre chceš jméno?ty manko nepodarok není to tvůj kámoš?
nepodarok

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29422
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáš napsal:
Ahoj Anko.


Zažila jsi tzv. spirituální zážitek, nebo lépe extrémní emoční zážitek, který ti pomohl na cel život změnit pohled na alkohol. Já to přirovnávám k tomu, jako když člověk dostane rakovinu a začne o tom vědět. Dost ho to změní. A protože jsem něco podobného zažil a taky si uvědomil, že jsem alkoholik, a že je alkohol pro mne jed, změnilo mě to stejně jako toho člověka s tou rakovinou a potažmo stejně jako mě.

Je to o uvědomění, které k tobě přišlo díky vyšší moci, díky našemu stvořiteli. Chtěla jsi od něj pomoci a on tě vyslyšel. Mám trochu husí kůži když to píšu. Protože mám stejnou zkušenost. Stejné prozření.

Buď šťastná že jsi padla na dno a poznala peklo.

A vítej vklubu!děkuji,konečně jeden rozumný,omlouvám sejestli vás to rozrušilo ,milí alkoholici,je to můj vlastní příběh spirituální zážitek? děkuji už to nechci prožít.Blokli jste mně škoda chtěla jsem Vám pomoct,umírání které jsem prožívala bylo strašně skutečné,děkuji mudr.Martinu Rajčáni z karviné 4 odd.chirurgie za to,že mi nechal dát transfůzi300+300ml,děkuji za asi 10 různých kapáků,děkuji primáři Martinu Bartoňovi děkuje Vám alkoholička kterou jste 7.7.2015 nenechali umřít,děkuji za svou rodinu a přísahám ,že to dodržím.Méjte se milí alkoholici,mějte se moc dobře.anka

Tomáš
děkuji

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29423
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Různá jména, pomoc nechce, uráží, asi si vymýšlí, někdo, kdo chce prudit.
LibaTak nevím, co si o Ance myslet,

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29425
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
LibaTak nevím, co si o Ance myslet, napsal:
Různá jména, pomoc nechce, uráží, asi si vymýšlí, někdo, kdo chce prudit.
myslíš mně anku?urážím tě libo,čímpak,že mám vlastní názor?že nepapouškuju léčebnu?no dobře nebyla jsem tam a je mi srdečně jedno jaké to tam je,pokud ti pomohla jen dobře.chodila jsem k psychiatrovi 20let,brala prášky,já nepiji každý den ,klidně i půl roku,pro mě léčebna není.Nepiji tvrdé ani víno,jen jsem pila 10%pivo.a mysli si co chceš,psala jsem svůj zážitek.mám ráda lidi a svou rodinu,urážím tě asi jsem toho prožila jinak víc,Tomáši zdravím tě a hodné alkoholiky
protože

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29428
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Mně jsi neurazila, ale Ja ano.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29429
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba, píšeš:
Mně jsi neurazila, ale Ja ano.

Libka,
obaja máme svoje za sebou...

Alkoholici sú/sme celkom predvídateľní a urážky už beriem ako podanie ruky na privítanie v klube.

Tak, ako je súčasťou našej nemoci relaps a recidíva, patrí k nej aj hrubosť a vulgarita.

(Ešte, že som sa včas adaptoval.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29430
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ovšem dělat z tebe pedofila je dost silná káva.Je mně líto Anky, není na tom vůbec dobře, ta SASA by jí pomohla.Nechce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter