Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29431
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Ovšem dělat z tebe pedofila je dost silná káva.Je mně líto Anky, není na tom vůbec dobře, ta SASA by jí pomohla.Nechce.

Môj postoj k takémuto výroku je rovnaký ako k alkoholu vo fľaši.

Obaja slobodne existujeme - nezávisle jeden od druhého ale neprekážame si.

Alkohol neintriguje ani ma neosočuje - každý máme svoj svet a cestu na spoločne zdieľanej planéte.

(Pedofilné bludy sú projekcia/priemet nemocnej duše do okolia.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29432
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Koukám, že tomu cápkovi to zase ale hrozně chybělo, aby netvořil bludy a vsadím se, že všichni admini jsou na dovolené...

Vybodněte se na to, škoda tlačit do klávesnice k vůli takovému...

Pěkný večer po hicu
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29433
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Ovšem dělat z tebe pedofila je dost silná káva.Je mně líto Anky, není na tom vůbec dobře, ta SASA by jí pomohla.Nechce.

neřešte mě nikdy nebudu jako vy a je mi to fuk,z nikoho nic nedělám každý je jak je,pochopil to jen Tomáš ten něco podobného prožíl,aspoň to říká.jestli vám pomáhají léčebny neberu vám to,já si pomohla sama.pozdě,ale přece,rodina mě miluje a já ji.mějte se jak chcete,anka.
aaa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29434
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
jsem ráda za všechny příspěvky, názory,jen Ja mi přijde jak mentor a čiší z něj chlad , povýšenost a neosobní jednání....asi se tak cítí.přijde mi jak vyhledavač na googlu. Sorry za můj názor.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29435
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
UUf, každá jsme si prožili svoje, někdo zažil víc někdo míň, a pak jde o to jak to ten člověk všechno bere. Někomu stačí jednou kolaps a nikdy nic, změní svůj život a všechno, jiný se v tom motá dalších dvacet let. Alkohol je někde uprostřed a všechno se točí kolem něj, zpackaný život, z bytu vyhazov, rozvod, psychické problémy, no a já vlastně nejsem nějak moc výřečná, ale Ja mně to fajn shrnul, tak bych to nenapsala.

Jaký chlad, povýšenost, neosobní jednání...jsme na anonymním webu a alkoholismus není nějaká procházka růžovým sadem. Nic takového necítím. Chovali se ke mně v životě hůř, byla sem čubka ožralá a dali mně to sežrat. Tady jsou ještě míliusové.

Jo a podle mně je Ja fajn chlapík a bude s ním zábava, jako je to můj názor, fakt sorry
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29436
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Mně vyčítají, že jsem tvrdá, Ja je zase chladný.Bude to asi tím, že už víme, o čem ten alkoholismus je,nepotřebujeme nic zastírat, okecávat,lhát.A opravdu ta naše nemoc není nic úžasného, krásného. Kdo chce, pochopí, kde neví, uráží se, kritizuje, odmítá.Sto lidí, sto názorů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29437
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Napsala jsem jen svůj názor,nic víc, nic míń
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29438
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Lojzička napsal:
Jaký chlad, povýšenost, neosobní jednání...jsme na anonymním webu a alkoholismus není nějaká procházka růžovým sadem.
To je pravda. Na nás, alkáče, se musí tvrdě - nějaká doporučení typu: "Víte, pane Novák, měl byste asi s tím pitím přestat" jsou absolutně k ničemu. Moje psychiatrička mi to vpálila mezi voči stylem, že Ja je proti ní slabej odvar
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29439
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Jana napsal:
jsem ráda za všechny příspěvky, názory,jen Ja mi přijde jak mentor a čiší z něj chlad , povýšenost a neosobní jednání....asi se tak cítí.přijde mi jak vyhledavač na googlu. Sorry za můj názor.


haha..tak to je přesný.Jenže narozdíl od JA nenašel Google všechnu moudrost světa tim, že přestal v léčebně chlastat.Mějte se
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29440
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
Jana napsal:
jsem ráda za všechny příspěvky, názory,jen Ja mi přijde jak mentor a čiší z něj chlad , povýšenost a neosobní jednání....asi se tak cítí.přijde mi jak vyhledavač na googlu. Sorry za můj názor.


haha..tak to je přesný.Jenže narozdíl od JA nenašel Google všechnu moudrost světa tim, že přestal v léčebně chlastat.Mějte se


ale,konečně ho někdo odhalil,myslím ,že přestane myslet :
moji milí alkoholici zdravím Vás)
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter