Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29215
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
To je Tomášova věc.Každopádně aspoň okusil, že střízlivost je bezvadná, může sklouznout, tak jako každý z nás, ale už ví, že se dá nepít a žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29217
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Je to jediná šance, jak být v pohodě a začít zase žít. Naletěl jsem, a zároveň se probral. Dvě věci se staly. Jedná zlá, byla však zároveň dobrá, protože mi ukázala, že v životě jsou jiné priority než alkohol. Podrobim se raději psychoterapii, než abych měl pocit, že něco alkoholem vyřeším.

Nemusím nikoho přesvědčovat. Je to uz ve mě. A pokud se napiji, klidně to sem napíšu.

Hezký zbytek víkendu.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29220
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tomáši, rád bych se opravdu mýlil..Ale po opadnutí původí euforie to teprve začne být těžké..Já to měl tak, že střízlivé dny naskakovaly a chuť zajít na pokec do hospody přibývala..Po měsících se váza přelila a bylo to zase na začátku Tak na to si dej právě pozor...Zeptej se příslušníka JÁ (tzv. tazmánský troll) jaké je to v pakárně a jestli mu to pomohlo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29222
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
petrch píše:
Tomáši, rád bych ...Já to měl tak, že střízlivé dny naskakovaly a chuť zajít na pokec do hospody přibývala..Po měsících se váza přelila a bylo to zase na začátku Tak na to si dej právě pozor...Zeptej se...

Peťuľko/petrch,

rozober si svoju vlastnú slabosť a objasni: "prečo si sa opäť rozpil?"

...Spýtaj sa najprv sám seba.

Ak nepoznáš ani sám-seba a nevieš, kto vlastne si ako chceš iným erudovane radiť?
Aká je potom pravdivostná hodnota a vierohodnosť Tvojej výpovede, keď sám si zúfalec a slaboch?


(Sám potrebuješ odbornú pomoc - ako soľ! Nemystifikuj, prosím!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29226
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Petr má pravdu v tom, že vždy po pár dnech nepití si člověk myslí, jak je dobrý, jak už vše ví,jaký je king, usíná na vavřínech.Najednou přijde ta facka, chutě, zkouška se napít a je to jen horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29228
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Liba píše:
...po pár dnech nepití si člověk myslí, jak je dobrý, jak už vše ví,jaký je king, usíná na vavřínech.

...nie jeden taký kráľ sa zobúdza až na gilotíne vlastných opileckých triumfov a opäť lieta v cravingoch a abúzoch, balansujúc nad priepasťou zúfalstva a beznádeje.

Východisko existuje... a kto (túžobne) hľadá - aj ho nachádza!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29229
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
No tak Líba to pochopila a mistr světa JÁ jako vždy ne.Ovšem nic nečekaného..Jinak pochybuju, že by chytrák JA svejma filozofickejma blábolama co se snad ani nedaj číst někdy někomu pomohl...Jediný co je na tom člověku kladný, že asi opravdu abstinuje..to zřejmě dokázal a myslím, že má splněno až do rakve, gratuluji...

PS:Vy ostatní se tu mějte hezky
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29230
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
petrch ztracený případ. Kdo chce kam...
Ja to vesměs píše dobře. A myslím, že to musí pomoct těm co chtějí. Kdo nechce, nepochopí.
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29231
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Lojzička píše:
petrch ztracený případ. Kdo chce kam....

Petrch,
...a komu/koľkým si už pomohol Ty?


Ty by si aj chcel, keby si nemusel pritom pohnúť prstom, rozumom alebo inak sa osobne angažovať; najradšej by si tú pomoc dirigoval s krígľom s čapicou a primeraným promile ako úradný štátny veštec.

Zodpovednosť žiadna - iba kopec prázdnych rečí a pohŕdavý škodoradostný úsmev - v prípade nezdaru, s krédom:
"Ja nič - ja muzikant! A je TO!!!"

Rád vidíš iných padať, aby si si sám odôvodnil svoju lenivosť a neschopnosť? Samotnému neschopákovi je asi smutno, však?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29235
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Ahoj všem.

Nevím proč se tady hádáte.

Měli bychom držet spolu, jsme na jedné lodi. Takže se proberte a nemelte hlouposti.

Práci zdar
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter