Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29280
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Děkuji
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29286
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý večer.

Dnes je to již nějaký týden co jsem se rozhodl svůj život změnit. Chtěl bych pouze napsat, že se cítím velmi dobře. A to jak psychicky tak fyzicky. Chuť pít není.

Co bych však chtěl také zmínit je zkušenost, která souvisí s pitím. Pokud jsem totiž byl zacyklen v nárazovém pití, tak zpětně zjišťuji, že jsem měl úplně přehozen svůj žebříček hodnot. A to všech hodnot. Ať se týkají výběru partnera, výběru zaměstnání, rozhodování se, prostě všechny žebříčky hodnot měly úplně jinou strukturu, než ji mám teď. Navíc se již nebojím být sám. Velký přínos pro mne. Užíval jsem i Cipralex nějakou dobu, ale jen to člověka zabrzdí otevřít své emoce. (další berlička, která stejně nic nevyřeší). Udělá z vás poslušného robůtka, který žije život, který vlastně ani žít nechce a to je všechno špatně.

Podstoupil jsem další terapii, která mi otevřela oči. A budu podstupovat další.
Čtvrtek AA.

Tak to jen na okraj. Pro info.
Budu psát své poznatky co přináší mé nepití do mého života.

PS: vyhýbejte se hlavně lidem, kteří vás využijí, citově vymačkají jako citron a samy jsou ledový jako severní pól... To pak začne chlastat i nealkoholik.

Krásný večer
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29287
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Zeptej se soudruha slováka "Ja"..ten to ma ty kedlubně vypitý ale má patent na rozum..Bohužel je to slovák
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29288
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den.

Nejhorší je kombinace neopětované zamilovanosti a nepití. A náladou jsem jak na horské dráze...
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29289
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
petrch píše:
Zeptej se soudruha slováka "Ja"..ten to ma ty kedlubně vypitý ale má patent na rozum..Bohužel je to slovák

Peťuľko s Ch,

"opäť snívaš svoj ďalší psychoticko-xenofóbny sen?"

[Si maličký, ubohý a prepitý skrachovanec bez inšpirácie a hrdosti, pretože ani Slovák nedokážeš správne napísať!]

Kto Ti potom má rozumieť, okrem spoluspiťarov a krčmovej lúzy?

(Však, sústruh(= súdruženko) kalerábik bez iskry, šťavy a náboja?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29290
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tomáš píše:
...kombinace neopětované zamilovanosti a nepití. A náladou jsem jak na horské dráze...

Tomi,
zamilovanosť = ovplyvňuje oxytocín; serotonín a dopamín súvisí so závislosťami a pocitmi libida. Hormonálna kolíska - hojdačka.

Platí Švejkovo: "To chce klid!"
(...a čas.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29291
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tomáš napsal:
Dobrý večer.

Dnes je to již nějaký týden co jsem se rozhodl svůj život změnit. Chtěl bych pouze napsat, že se cítím velmi dobře. A to jak psychicky tak fyzicky. Chuť pít není.

Co bych však chtěl také zmínit je zkušenost, která souvisí s pitím. Pokud jsem totiž byl zacyklen v nárazovém pití, tak zpětně zjišťuji, že jsem měl úplně přehozen svůj žebříček hodnot. A to všech hodnot. Ať se týkají výběru partnera, výběru zaměstnání, rozhodování se, prostě všechny žebříčky hodnot měly úplně jinou strukturu, než ji mám teď. Navíc se již nebojím být sám. Velký přínos pro mne. Užíval jsem i Cipralex nějakou dobu, ale jen to člověka zabrzdí otevřít své emoce. (další berlička, která stejně nic nevyřeší). Udělá z vás poslušného robůtka, který žije život, který vlastně ani žít nechce a to je všechno špatně.

Podstoupil jsem další terapii, která mi otevřela oči. A budu podstupovat další.
Čtvrtek AA.

Tak to jen na okraj. Pro info.
Budu psát své poznatky co přináší mé nepití do mého života.

PS: vyhýbejte se hlavně lidem, kteří vás využijí, citově vymačkají jako citron a samy jsou ledový jako severní pól... To pak začne chlastat i nealkoholik.

Tomasi,to PS...nemluvis nahodou o mem byvalem manzelovi,ze ne;-)?
Jinak supr.Tech "poznatku" bude vice,hlavne,aby ses v nich vyznal a "nehodily" te zase nekam jinam.Jinak,co se tyce antidepresiv...nekdy to bez nich vazne nejde,alespon na nejaky "start".Co se tyka napriklad mne...jsem si cim dal tim jistejsi,ze kdybych je nebrala,navic v takovych davkach,mohla jsem se "ubirat" jinou cestou.Za sebe musim rici,ze s tim robotem mas pravdu...

Krásný večer
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29292
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tak moji odpoved si v minulem prispevku musite najit.Nejakym zpusobem se mi zaradila,do barvy,mezi citaci:-(
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29293
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
PetreCh,proc do Ja rejes?To jedine,co dokazes Tomasovi poradit,je to,at se zepta Ja (a jeste s tim dovetkem??Asi tu byl jiz dloho klid,ze?Nebo je to v necem "jinem"?Pak je to v poradku.Z toho si alespon Tomas muze pro sebe neco vzit...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29294
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Anoine,
dovolím si odpovědět za PetraCh. Třeba proto, že by rád četl jednozačnou, jednoduchou a čtivou odpověď?
Ja nesplňuje ani jedno a do PetraCh se naváží taky. nevidím v tom žádný rozdíl. Navíc Ja by měl vědět, že PetrCh se nezmění na základě jeho připomínek. Na jeho místě bych PetraCh ignoroval a neříkal mu co by měl dělat. (u mě platí pravidlo, čím někdo s něčím otravuje, tím víc na něj s*ru)
Pro mě jsou příspěvky Ja také nečitelné a povovažuji za ztrátu času si je překládat, domýšlet atp.
Když napíše něco Kira, tak k tomu není potřeba slovník a překladač.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter