Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Ptestavam pit..
#29860
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Jája Papája píše:
Ty důchodci se mají, to je jasný, stále jen leháro, žádný stres, k čemu pak alkohol?

Papaya Yaya,

prečo piješ, keď máš už od rána fajront? (= zvedavý dôchodca?)

Šetri sa, lebo Ti popraskajú varixy! ...atrofuje mozog!... atď.


(Alebo, len tak, z dlhej chvíle rýpeš, kde sa práve vyskytneš?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29861
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba napsal:
O svém soukromí jsem napsala dost, nemusí tě víc zajímat,jsme cizí, žádní přátelé, na setkání nemám čas, škoda.Přeji ti, aby ti ta veselost vydržela hodně dlouho.

No škoda, mohlo být veselo . Ta tvá zpověď je taková trochu zmatená, no spisovatelka z tebe holt nebude
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29862
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Jája Papája píše:
Ty důchodci se mají, to je jasný, stále jen leháro, žádný stres, k čemu pak alkohol?

Papaya Yaya,

prečo piješ, keď máš už od rána fajront? (= zvedavý dôchodca?)

Šetri sa, lebo Ti popraskajú varixy! ...atrofuje mozog!... atď.


(Alebo, len tak, z dlhej chvíle rýpeš, kde sa práve vyskytneš?)


Ježíš, nestrašte se pořád nějakejma nemocema, to je hrůza s váma. Vymyslel někdo něco lepšího než je pořádně zkvašenej cukr? Vždyť se chlastá od nepaměti, tak čeho se bát? Nejhorší je prý smrt z vyděšení jsem slyšel. A nejhorší je dožít se hodně vysokýho věku, to už taky o ničem není stejně jako nechlastat je strašná nuda a žádný život. Raději žít pořádně a třeba krátce než přežívat bez kořalky.Udělejte si už v hlavě pořádek vážení
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29863
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Jezisi vy tady resite ho.... Spat budete uplne normalne, kdyz zvednete prdele a zacnete makat, namisto abyste se tu furt litovali. No, to je jasný, ze když x let budu neco fetovat, tak budu mit anstaky. Jinak ta chytracka liba keca, az se ji od huby prasi a kdyz se nekdo na rovinu zepta, co je zac, tak zacne mlejt jeste vetsi kundoviny, nez obvykle.. :-D
bisexual obecny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29864
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
bisexual obecny napsal:
Jezisi vy tady resite ho.... Spat budete uplne normalne, kdyz zvednete prdele a zacnete makat, namisto abyste se tu furt litovali. No, to je jasný, ze když x let budu neco fetovat, tak budu mit anstaky. Jinak ta chytracka liba keca, az se ji od huby prasi a kdyz se nekdo na rovinu zepta, co je zac, tak zacne mlejt jeste vetsi kundoviny, nez obvykle.. :-D

Líba bude dobrá baba, ale z té její zpovědi jsem pochopil, že chlastala první ligu až ve stáří, takže asi jen rok, dva? Jinak se přeci stále skvěle starala o své dcery ne? Tak nevím, kde nabrala tolik zkušeností. Kdyby chlastala 20 let, tak chápu, že by měla co říct, ale takhle? No nevím, připadá mi, že pomáhat léčit alkoholiky je teď její velké hobby. Kolik jsi jich už tedy ty dobrá duše zachránila bych rád věděl, když ze soukromí to hlavní neprozradíš
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29865
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Jája Papája, píšeš:
... Kolik jsi jich už tedy ty dobrá duše zachránila bych rád věděl, když ze soukromí to hlavní neprozradíš

Si zo štatistického úradu alebo z úradu pre prznenie snahy?

Zdôver sa, prečo sa obúvaš do niekoho, koho topánky si vôbec neobul? Načrtni svoj život, názory a postoje, otvor sa, si taký smelý ~ troll!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29866
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Jája Papája, píšeš:
... Kolik jsi jich už tedy ty dobrá duše zachránila bych rád věděl, když ze soukromí to hlavní neprozradíš

Si zo štatistického úradu alebo z úradu pre prznenie snahy?

Zdôver sa, prečo sa obúvaš do niekoho, koho topánky si vôbec neobul? Načrtni svoj život, názory a postoje, otvor sa, si taký smelý ~ troll!


Jestli se tady do někoho nazouvám, tak pak nejsem na tomto foru sám. Pokud není čím se chlubit, tak je lepší se nesvěřovat, to si myslím já. A na vychloubání taky nejsem typ.
Pája Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29867
Re: Ptestavam pit.. Před 8 rok, 8 měsíce  
Malej nedorostenej mozeček,Ja ani mu nedpovídej,jen ho nažhavíš
Prostě hledá konflikty k vlastnímu sebeuspokojení,ubožáček
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29870
Re: Prestávam piť... Před 8 rok, 8 měsíce  
Papája & Jája; píšeš:

Jestli se tady do někoho nazouvám, tak pak nejsem na tomto foru sám. Pokud není čím se chlubit, tak je lepší se nesvěřovat, to si myslím já. A na vychloubání taky nejsem typ.


Tak prečo sa snažíš spoza monitora vyhotoviť niekomu kádrový aj morálny profil?
Je to bežné v Tvojej kultúre? KtoŤa tým poveril? Svedomie?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29872
Re: Prestávam piť... Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Papája & Jája; píšeš:

Jestli se tady do někoho nazouvám, tak pak nejsem na tomto foru sám. Pokud není čím se chlubit, tak je lepší se nesvěřovat, to si myslím já. A na vychloubání taky nejsem typ.


Tak prečo sa snažíš spoza monitora vyhotoviť niekomu kádrový aj morálny profil?
Je to bežné v Tvojej kultúre? KtoŤa tým poveril? Svedomie?


Jsem se jen chtěl zeptat na něco co mě zajímalo a nedostalo se mi odpovědi. Co je na tom špatnýho?
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter