Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32641
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Na Velikonoce....nic den jako každý jiný...děcka už to taky nevzrušuje....tak se budu bavit v kuchyni. V pondělí jsem se blahé paměti vždycky nalil......a v úterý v práci na umření
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32642
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
... "Moje dni trvajú iba 24 triezvych hodín, každý jeden:
<od pondelka do nedele>, po <celý rok>, vo všedný deň aj vo sviatok."


..."Ráno, keď otvorím oči a rozvietim si v duši, usmejem sa na seba a na celý svet a s každým nádychom iba jednoducho a triezvo žijem."

(..."Nič menej, ani viac...")
...a *každý deň, hoci mi chutí aj vonia inak - je iba môj!*
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32643
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Tak podobnou odpověď jsem očekával Ale je to pěkné.

A tohle vlákno vlastně založil Josef, který je stále aktivní a snad mu to nebude vadit, když mu tu budeme zbytečně plkat

Musím se konečně zvednout, pěkný zbytek neděle.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32646
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Samozrejmne ze mi to nevadi, naopak jsem rad. Ja mam k tomu v sobotu svatek, tak asi proto mam naskok. Taktez premyslim ze se uklidim a vratim se az to prejde. Jinak prvni zazrak Jezise bylo ze zmenil vodu na vino. To je pak tezke.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32647
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Patrne se mi startuje predprogramovany kvartal, pres tyden to vydrzim, horsi bude vikend a to by se mohlo slit i do delsiho piti ( minimalne pres Velikonoce ) muze tez byt velmi nebezpecne si vzit zitra dovolenou i kdyz citim ze by to bylo nejlepsi reseni a pote okamzite odjet, pockam do konce tydne a verim ze to zvladnu, avsak odjet bude urcite nutnosti a pak to ze mne znovu vse spadne jako tomu bylo na Silvestra. Ty chute jsou straslive, nicmene strach z abstaku je doposud o mnoho silnejsi a vuli mam diky Bohu silnou.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32648
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
A nebo se dam k Jehovistum ti nepiji a neslavi, U nich na Velikonoce pije pouze jeich knez ( da-li se tak nazvat ) ostatni nic.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32649
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Asi mám štěstí, ale za celou dobu jsem nepocítil bažení či chuť se opít....snad před dovolenou v létě, jsem si říkal v Chorvatsku se ožeru, nikdo mě tam nezná.....ale tam mě to ani nenapadlo...mam silný blok při představě těch následků
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32650
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Ja prozatim diky Bohu take, to ze by mne znali ci neznali s tim uz si davno hlavu nelamu, I tak me znaji a nebo je to videt ci citit, nevim, ale nekdy mam pocit jako bych alkohol pritahoval. Na mne plati jedina vec a tou je strach ze smrti a abstaku i kdyz zdravotne jsem na tom dobre ( alespon doufam ).
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32651
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Josephe,
to je taky o tom kam odjet ,kde zažít něco hezkého,nového?Veilkonoce a ta konzumní atmosféra spojena s pitím bude celkem všude .
Velice doporučuji i koupání v termálech, můžu doporučit, hlavně Madarsko. Dá se tam sehnat dobře přespání a ty lázně jsou opravdu relax. Já letos budu výletovat, ale taky záleží na počasí. Doma být fakt nechci, stačí, že jsme o Vánocích malovali)))
Takže já půjdu na procházku, hned ráno a na nic nečekat, unavit se )))
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32652
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Tak daleko bych to neplanoval i kdyz lazne by mi jen a jen prospeli, avsak nevim jak v Madarsku slavi aby se to nezvrhlo v neco jeste horsiho Madari nejsou znamy tim ze by byly abstinenti, spise naopak, jejich Tokajske je svetozname a kultura blizka te nasi Slivovico-Borovickove-Pivni ( Stredni Evropa ). To jen tak na okraj, pamatuji si ze sam jsem kdysi myslel ze na velikonoce vymaluji, bohuzel urcite ne tohoto roku, Bude mi stacit vyjet na venkov kamkoliv kde to neznam, Cizina by me mohla zle nastartovat v tomto case. Patrne stredni pension a prochazky s partnerkou, ktera je mi oporou aniz tusi co mi beha v hlave.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter