Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32653
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Josephe,
to je pravda, jejich három deci znám z minula)))a že jich tam tenkrát bylo... jsem pila, ale pak už jsem tam vydržela i bez toho. Dřelo to, ale šlo to. Ten relax v termálech to vyvážil a výborně vaří, jejich kuchyně je vynikající.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32654
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Pri te debate o cestovani na Velikonoce, mne napadla takovato vec, Ze by jsme mohli my lide z tohoto fora napr. v lete na jeden vikend usporadat sraz nekde v privetivem prostredi, podobne jako AA. A poklabosit si. nebot toto forum nas vsechny ( stejne jako alkoholismus ) spojuje. Samozrejmne bez alkoholu. Je treba zivot zit a nejlepe je poznat sobe podobne osudy. Myslim ze by jsme si vsichni dobre rozumeli. A mozna ze by jsme treba vytvorily novou organizaci pro pomoc alkoholikum a jejich blizkym. Mozna ze mluvim z cesty, ale kdyby byl zajem, jsem prvni kdo by se angazoval s pripravami, i kdyby jsme tam byli treba v peti lidech. To ze mne patrne tez mluvi ta prazdnota uvolnena nepitim.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32655
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
A kde máš tu přítelkyni? Radši se věnuj jí a věcem s tím spojeným...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32656
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Ja miluji Segedinsky gulas, vlastne gulas je taktez madarsky avsak s ceskym knedlem. Nedelejte mi chute, Ach ty cabajky a uzene , asi popremyslim o zmene smeru.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32657
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Pritelkyne je tady, ale sleduje TV, ja sedim u pocitace.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32658
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  

kdo me znate tak si to nechte pro sebe
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32659
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
pert napsal:
Tak podobnou odpověď jsem očekával Ale je to pěkné.

A tohle vlákno vlastně založil Josef, který je stále aktivní a snad mu to nebude vadit, když mu tu budeme zbytečně plkat

Musím se konečně zvednout, pěkný zbytek neděle.


Je to tak...Schází tu něco jako chat, volnější pokec.
Joseph souhlasil, že to zde může být, akorát hodně sprostě nadávky, jestli k tomu dojde, tak pouze vytečkuji))) Je lepší něco takového mít zde, než to tahat do jiných váken, kde to stopnu.
A odkazy, myslím linky na REKLAMY, ty budu mazat i zde, to nemůže být nikdě , to by hodně odporovalo pravidlům, to je jasný.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32661
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Josef, Vám to spolu sekne Dal bych tady sebe s družkou, ale ona si to nepřeje a na mně samotném nic zajímavého není, na svůj věk vypadám starší, zarůstám vypadávajícíma šedivýma vousama a mám spíš ztrhaný unavený výraz...

Mám boty toulavý celý život, balím a přijedou si pro mně, držte se!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32663
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Ještě napíšu proč pert, aby to nevyznělo jako alkoholický překlep. To byl jednou můj postižený spolužák, měl dětskou obrnu a celkově byl špatný ve všech směrech. Říkal mi perte místo Petře. Mně to nevadilo a už mi to zůstalo. On z toho vyrost, rodiče mu věnovali spoustu péče a lásky. Před pár lety jsme byli na srazu a pořád mi říká perte, poobjímali sme se a děkoval mi nevím za co. Přiženil se na vesnici, má kozičky, ovečky, kravičky, šikovnou ženu, která ho přivezla, protože řidičák mu nedali a ukazoval fotky dospělých dětí, prostě jak je šťastný a má spokojený život. Ten příběh mně částečně inspiroval, já rád příběhy, sice mám alkoholem vymytý mozek a nejsem tak na city jako dřív, ale tohle mně dostalo. Ale nic není růžové, naši rodiče se znali, táta byl doktor a tak sem s ním trávil víc času, ale našli se i tací, vždycky se někdo ve skupině najde, kteří mu ubližovali a smáli se mu. Ti na tom srazu nebyli, o jejich osudu nic nevím.

Prostě tak je to i tady na diskuzi. Dlouho jsem nepsal, jen četl a mrzí mně, že diskuze věčně stojí.

Už jedu.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32664
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Diskuse věčně stojí...dovolím si zareagovat a to:
Je zde jedno téma, není to jak stránka, kde je více tématů od zahrady až po já nevím co.Viz například konkrétně spřátelený web stejného majitele mojestarosti.cz .
Vzhledem k tomu, že je zde jedno téma, je logické, že přispěje méně lidí a to ne každý má chut´ o tom psát, třeba jenom čte a napíše.
To je za prvé a za druhé, jestli to srovnáváš s četnosti příspěvků za den před registrací, tak to nelze. Tam si psal , psala dvě osoby v několika osobách.-kontraproduktivní, k ničemu, jediný cíl byla provokace.
Prostě vedl/a dialog sám,sama se sebou a čekal/a kdo se chytne. Do toho nevidíš, takže tak to je po pravdě.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter