Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...134135136137138139140...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#35290
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 9 měsíce  
Rachel napsal:
to dee: no trošku to zní jak z ženskýho časopisu, ale proč ne? Třeba to rád někdo zkusí. Jinak tohle neni hlavní náplň a jediný cíl mého života je to jen doplnek, kterej ti pomáhá cejtit se líp a o to přece jde ne? nechceš chlastat proč? protože se chceš cejtit dobře. A i když nechlastáš, můžeš se cejtit ještě líp, když najdeš věci co tě baví, inspirujou a pomáhají ti žít líp.. Hezkej den bez hatu!

Milá Rachel, musím reagovat. Dee, Sochař, Ladislav, Škorpion a já prezentujeme hluboké pravdy, ke kterým mnozí z lidí, kteří sem chodí, vzhlížejí.
1. My jsme pochopili kudy vede cesta. Jasně, než jsme cestu nastoupili, mnohokrát jsme si tu hubu namlátili, ale došli jsme ke konci. A všichni tady říkáme, že ještě na konci nejsme. je to o pokoře, pochopení, přijetí zkušeností a o aplikaci sám na sebe.
Navštěvuji toto fórum asi tři měsíce. Čtu tady často stesky jak je komu špatně, jak si neví rady, prosí o informace. Ty informace jsou tady všude. V jakémkoli tématu je vždy někdo, kdo je podává. Mě ale připadá, že je nikdo nebo málokdo nečte.
2. Jediné východisko z chlastu je NECHLASTAT. Je to jediná a úplná pravda. Sám jsem si několikrát řekl, že to přece s jedním pivem v sobotu u mariáše půjde a žít se bude dál. Ne ne ne.
3. Kdo nezažil, jak je povznášející pocit, že JÁ jsem zvítězil, neví o čem mluvím. Přeju každému z vás toto zažít. Ale nepřeju nikomu ten strach, že JSEM zase zklamal.
4. Musíme si uvědomit, že ne každému se podaří zvítězit. Je to totiž v našich hlavách. Tam je ten základ.
Zdeněk s háčkem
Zdeněk
Senior Boarder
Příspěvky: 59
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35291
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 9 měsíce  
Zdeňku, oni pijou, protože je to furt jde. Furt jim to nějak jde. Poznají až jim pít nepjde a vůbec to nebude mít východisko. Čert vem tělo při chlastání. Nejhorší je ta odrovnaná hlava. Až, když člověk podlehne dojmu, že je to konečná. Až člověk upadne do takovýho stavu, že se přestane soustředit úplně na všechny a všechno kolem a zůstane jen člověk troska a alkohol. To pak už ani člověka nenapadne, že by šlo nepít. Až pak přijde doba, že troska zůstane úplně sám, protože všechny chytráky poslal do hajzlu a pak třeba shodou náhod se stane, že nebude co pít. Pak se ukáže jestli to jde, nebo ne.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35292
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 9 měsíce  
Rachel napsal:
Vážení přátelé,
zjistila jsem, že největší chut napít se mám, když jsem unavená, bez energie, nevyspalá, atd. KDyž mám vysokou hladinu energie, tak mě ty choutky tak neovládaj, můžu dělat i něco jinýho nebomam dokonce chut i na čaj .,..
Našla jsem pár věcí, o který bych se s váma chtěla podělit, co mi energii zvyšují a jsou jednuduchý a skoro zadarmo

1. Ráno pít hodně vody nebo teplou vodu s citronem, čistí to tělo i pleť
2. naprosto zázračná je studená sprcha, ale člověk musí vydržet...
3. pohyb je naprostou nutností, může být jakýkoli člověka baví, chůze, běh, joga, box....ale co já mam mnohem radši a víc se mi osvědčilo je pohyb na čestvym vzduchu
4. doma hodně větrat, zní to blbě, ale je to fakt, líp to pak myslí
5. hodně unavená bývam po nezdravym jídle, jako by to byl kolotoč, chut na chlast a k tomu cígo a pak čipsy a ráno pěkně pivo nebo bílej rohlík s pomazánkou... i malý zmněy ve stravě dělaj člověku dobře, každej den přidat ovoce, k jídlu zeleninu, hlavně ráno a večer zkusit stravu podle chuti ozdravit Absolutní úlet jsou bylinky, jak do čaje tak do jídla, uplně to zvedá hodnotu
6. přidat kvalitní potravu pro duši, třeba když si koupit dobrou knížku, tak se večer uplně tešim jak zalehnu a začtu se a nemyslim na ty dlouhý hodiny večerní, kdy to bejvá nejsilnější

Je toho určitě víc, když napíšete co pomáhá vám, budu ráda!
hezkej večer!


Nejhorší je únava typu brain fog, česky mozková mlha. To pak člověk neví, co dělá, je mu všechno jedno a velmi snadno selže. Vždycky jsem začal pít, když na mě přišel brain fog. Pravidleně selhávám každé léto, když začnou teploty atakovat 40 stupňů celsiam pak můj moek přestává fungovat a já toužím po pivu, protože po pár pivech mě to spalující horko najednou přestane vadit.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35293
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
Od tý doby, co nechlastám tak se mi daří. I ty včely mi letos víc narostly

Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35294
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
To je Tvoje fotka? Docela povedený shot .
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35295
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
Právě, že ne. Ten záhon levandule má tři metry. Čmeláků je tam padesát, já to fotil od boku a celkem ujde jen tahle jedna. Zbytek by člověk zaplakal.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35296
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
Já právě taky fotím, když mám náladu, líbí se mi makro fotky ... takže fajné.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35297
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
Též mě to bavilo, ale s tímto už toho dneska moc fotit nejde. Chtělo by to něco novějšího. Ta fotka je vyloženě sfouklá na automat. Oni ty čmeláci jsou proklatě rychlí a než se to zaostří, tak jsou fuč. Kupoval jsem 8Mpixelovej foťák, kdy lepší standart byl 3 Megapixely. Možná, kdybych za ty roky nekalil, mohl jsem je dneska fotit Hubble teleskopem :o)
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35298
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
Tak hlavně, že je čím fotit. Já mám dva roky starého Pentaxe a Canona, ten Canon je spíš cestovní, ale jak říkám, musí být nálada a to teď dvakrát není, takže foťáky leží ladem, ono to ale přijde.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35299
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 9 měsíce  
To je jasný, že to přijde. Musíš být pozitivně naladěn. Máš výhodu, že přesně víš co chceš. Jasně jsi si definoval cíl a je jen na Tobě, zda k němu dojdeš. Možná se někdy dá zajít oklikou. Slyšel o jednom klukovi. Strašný zvíře. Chlast, tráva + něco tvrdšího. Jednou si daly nějaký houby - ne lysohlávky. Prej brutální halucinace. Když se z toho probral, totálně se změnil. Abstinent a založil rodinu... I tak se to dá. Nikdy nevíš.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...134135136137138139140...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter