Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32914
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 1 měsíc  
Včelař jsi v abstinenční fæzi, kdy se deficit drogy projevuje podrážděností a vulgaritou....snad to překonáš a vyrovnæš se s tím...držím ti palce. A Novotná? Kde si myslįš, že je? V knihovně bez internetu? Budu se rád mýlit....ale takhle většinou dopadá samoléčba.....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32918
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 1 měsíc  
Podle mě Novi zas nebyla na tom tak blbě, aby se musela nějak zatracovat, když se třeba ještě někdy napije. Osobně si myslím, že sama poznala, že je blbost kalit každej den. Je to ztráta času, sebeúcty svojí a zbytečně se vystavování problémů s chlastem spojených. Podle mě jen ztratila potřebu se tu vyjadřovat ke kdejaké ptákovině, kterou tu někdo z nás vyplodí a čas věnuje zajímavějším věcem.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32919
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 1 měsíc  
Ale jo, můžeš mít pravdu....a nebo já. Ona tu nakonec psala, že to zkusí měsíc. Ono nakonec to, že se nalije může být i prospěšné....pomůže to si uvědomit, že to nebude tak jednoduché...člověk se poučí....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32937
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 1 měsíc  
Díky
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33006
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 1 měsíc  
Jen tak na okraj. Je na každém kdo má moc jak s ní naloží, jestli ji pomůže na dobré věci, zneužije nebo přitvrdí, ale moc z mých zkušeností kazí charaktery. Zažil jsem dobu minulou a jestli si někdo naivně myslí, že se všechno změnilo k lepšímu je na omylu. Teď hrají hlavní roli ještě k tomu peníze, ne jen v kapse červená knížka, tu moh mít třeba uklízeč, ale ty prašule lidi křiví ještě více a málokdo zůstane takovým jakým byl.

Mám jen obavu, že teď po mírném zneužití moci zjistit adresu se to tady umrtví ještě více... ale nenechte se lidé otrávit, nebojte se a řešte dál své problémy zde, to říká ten pravý, ale myslím to opravdu upřímně.

Na chvíli se též odmlčím, užívejte jara.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33007
Re: Co dělat dále? Volnější pokec. Před 8 rok, 1 měsíc  
Takže pro Včelaře, který mě označil za totálního debila...Lemog mě neustále oslovoval jménem, i když věděl, že to nechci, to ti nevadilo...sám si zameť před prahem....jeho jméno samozřejmě neznám ani adresu, ani mě nezajímá. Prosím Stopku ať mi zruší registraci, mě se to nedaří. Tohle fakt nejde. Hlavně zdravý rozum přeju přátelé.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33008
Re: Co dělat dále? Volnější pokec. Před 8 rok, 1 měsíc  
Dee,
chceš teda zrušit regsitraci? ?
Já nemám ze své pozice přístup k Vašim udajům (email) zadaným při registraci, což je pochopitelné v zájmu vašeho soukromí, takže Tě poprosím o trpělivost a strpení.
Musím to řešit přes majitele webu, to jen okrajově pro info, že to nebude hned.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33009
Re: Co dělat dále? Volnější pokec. Před 8 rok, 1 měsíc  
Dee napsal:
Takže pro Včelaře, který mě označil za totálního debila...Lemog mě neustále...sám si zameť před prahem....jeho jméno samozřejmě neznám ani adresu, ani mě nezajímá. Prosím Stopku ať mi zruší registraci, mě se to nedaří...

Dee, už to vyzeralo tak,
že si veselo a slobodne *hack-uješ a surfuješ* kde sa Ti zachce a lozíš ľuďom do súkromia. A ono - si len užívateľ, ako my - všetci.


"Reči si ale viedol silné - nejeden by Ti naletel, to je fakt!"

Reči sa vedú a chlieb sa je...

Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33010
Re: Co dělat dále? Volnější pokec. Před 8 rok, 1 měsíc  
Jo, naletěl. Možná si to pletu, někde byla zmínka, že Dee dělal IT a Lemog na to jméno co je teď...červeně zareagoval jak zareagoval. To se trefil? Nechám to už koňovi.

Nač pokládat registraci, takový člověk jako Dee je tu potřeba, tak se hoši ignorujte nebo usmiřte.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33011
Re: Co dělat dále? Volnější pokec. Před 8 rok, 1 měsíc  
Škoda, že ta vaše rivalita zašla takhle daleko, ale asi ani tady nemůžou být dva kohouti. Vaše příspěvky určitě pomáhaly "potřebným", i na to vaše hašteření zde jsme si zvykli , ale zašlo to zbytečně do extrému .Škoda, ale třeba není pozdě. Je jasné, že každý z nás sem chodí rád, připadáme si zde mezi svými, i vy dva...
Je fakt, že jména jsou zbytečná, ani mě by se to nelíbilo. Ale to už není třeba vytahovat.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter