Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...682683684685686687688...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#62694
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes, to je furt do kola.
Vymazanim vlakna se ztratily i prispevky lidi, kteri o ne prijit nechteli.
Nevim jestli jsi to vcera zaregistrovala, ale Smilla psala, ze si je chtela zkopirovat, protoze to byl pro ni neco jako denik.
A ztratilo se spousta dobrech rad od “starych pardalu”.
Furt mi unika smysl vymazu.
Drive to bylo tak, ze se promazavalo. Narazila jsem na to nekolikrat. Napr Santal.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62695
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Eriko, uniká ti toho víc. Nebudu tu už uvádět detaily, šlo mi o život, stačí to jako vysvětlení. A Simonina čistá zpověď jí ohrozila existenčně. Stačí ti to? Ano byly jsme KRÁVY, že jsme se zde otevřely....zítra nastupuju do nemocnice, tak nevím jak dlouho nebudu fungovat...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62696
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes, furt dokola
Proč to vlákno nešlo promazat???? Simona už tam dlouho nepsala. Psalo tam dost jiných lidí.
Neodpověděla jsi mi na to.
A zase to nechápu, chceš být v anonimitě a vezmeš admina.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62697
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes, omlouvam se
Neodpovidej
Ono je to uz vlastne jedno
Pekny den
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62698
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Môže mi niekto vysvetliť, ako niekoho môže ohroziť anonymné fórum? Nech viem, čoho sa mám báť. Som na fóre asi 10 rokov a nebál som sa doteraz. Tak snáď zažijem niečo nové v tom svojom marazme a začnem sa báť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62699
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tak znova, majitel webu odmítal naše vlákna smazat, obě jsme měly a máme závažné důvody. Pokud to nechápeš nebo nechceš pochopit, je to tvůj problém. Proto jsem vzala moderátora, to není admin.....abych mohla zasáhnout.....abychom mohly zmizet. Ještě jsem byla tak blbá,že jsem vaše tolik milované forum zbavila HONZY (vyhledávala jsem ho a vymazávala 3 noci). A vymazání našich vláken jsem konzultovala s majitelem webu a bylo to schváleno. Tak dost dobře netuším o co ti jde a co nechápeš. Budu ráda když toho moderátora vezmeš ty.....myslím, že by ti to šlo parádně......končím jdu balit...je to smutný....to je pro náš národ typické....doporučuji film KRAJINKA....tam se najdeme.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62706
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Chci ještě dodat, a dodávám to přímo do vlákna, že si nesmírně stále vážím pomoci fóra. Kontaktu s Krávami zde i později soukromě, ale i jiných.
Děkuji tímto SAM, Tes a Milky Way (celé této trojici v té první zimní nejhorší frontové linii). Dále Krtkovi, MichaloviB, Gennovi, jejichž názorů si vážím. Nemusím se vším vždy hned souhlasit, někdy třeba pochopím až za čas, někdy se můžeme i rozcházet... jednotný názor snad není povinný.
Jestli mi někdo v posledních letech, kdy jsem hledala a nenacházela pomohl, byli jste to vy. Díky, že vidím před sebou cestu.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62707
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Myslím, že Krávy nešlo promazat, to by bylo na x dní. Pokud Smilla chce, založí vlastní vlákno. Není přece problém povzpomínat a vypsat to, není to deset let zpět, toho půl roku snad ještě paměť funguje.
Já to mám z tehdejší doby uložené v hlavě. Tu hrůzu, kdy mi to celé došlo... a ten pocit jisté úlevy, že nejsem sama jediná na světě, která bojuje. A sjednocení.
Kdokoli zase napíše, věřím, že se najdou lidé, co pomohou.Chápu, že se ohrazujete, že vlákna už další lidé číst nemohou. Jenže naše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. A to respektuju. Pokud někdo šlápl vedle, řekl víc než chtěl, tak proboha ho nenuťte, aby to bylo nafurt!
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62708
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Toto fórum tady existuje dlouhé roky, dávno před tím, než do něj kdokoli z nás začal přispívat. Je velice zastaralé, nechodí to tu tak, jako někde jinde. Lidé zde nemají profily ve smyslu třeba FB profilu, kde mají vliv na to, jak vypadá jejich zeď, kde mohou kdykoli svůj celý profil skrýt, smazat a tím pádem zmizí příspěvky a reakce kohokoli, kdo na jejich profil přispěl. Vlákno je téma, není to profil. Sama osobně bych uvítala možnost mít vliv na mnou založené vlákno, ale tak to tu prostě není nastavené. Tím, že sem přispívám, přijímám místní pravidla. Např. osoba A založí vlákno "Můj příběh". Reakce je, že další lidé, osoby B až Z, do toho tématu přispějí svým příběhem, protože je to praktičtější, než aby tu bylo stopadesát Mých příběhů. Nebo reakcemi, debatuje se o tom na obecné rovině, atd. Ale jde o to, že je to téma "Můj příběh", nikoli příběh osoby A. Tak to tu prostě je nastavené. Rozumím tomu, že někdo chce později svůj příběh z toho vlákna odebrat, a jsem všemi deseti pro, aby to bylo možné, přestože se tím samozřejmě naruší kontinuita vlákna a některé reakce by nedávaly smysl. Ale vymazat stovky příspěvků jen proto, že je to pro někoho jednodušší než vyhledat a vymazat ty, kde toho bylo řečeno moc? A které jsou mé a mám tedy na ně určité autorské právo? Vzniká tak nebezpečný precedens - tím spíš, že byla umazána i část Volného pokecu - já někam přispívám, pak tam nějaká osoba náhodou někdy napíše něco, co bude chtít vzít zpět, a bude smazáno vše, protože se někdo jiný za půl roku třeba neudržel a napsal něco, čeho lituje? (Čímž reaguju na výzvu, ať si každý založí své vlákno.) Jinak za sebe - došlo ke smazání asi tak 90 procent mých příspěvků, ano, měla jsem si je zálohovat, ne, nic zásadního se tím pro mě nemění ani to není žádná katastrofa, ale taky ne, neměl mi je nikdo smazat, protože jsem pravidla tohoto fóra neporušila a vím, jak tu vlákna fungují a používala je dle toho. Respektive dosud fungovala. Nic dalšího k tomu asi nemám. Jen ten dodatek, jak zmiňoval Pert - v tom květnu se tu dokola točily dva požadavky - vymazání dvou vláken a blokace dvou účtů/nicků majitelem fóra. Opakuji to, co jsem napsala v chatu - že jsem zvědavá, zda dojde i k b), když došlo k a). Zdravím a hlavně - zůstejme střízliví, to intenzivně přeji každému jednomu z nás.
Smilla
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62709
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes napsal:
zítra nastupuju do nemocnice

Tak se holka drž at je Ti lépe, jsem měla obavy o Tebe.
Přeji všem hezký podvečer
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...682683684685686687688...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter