Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32825
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Mluvila jsem s kamarádkou,má velke problémy s nadváhou a stále s tim bojuje. Říkám si,že ona to má vlastně mnohem težší,protože ona nemuže vytěsnit jídlo ze života. Stále musí licitovat co jíst a co ne. My to mame jednodušší,protože chlast můžeme vypustit úplně. K životu ho vůbec nepotřebujeme!
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32826
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj Novotna! Tvuj zajem me moc tesi Ja v poho, uzse mi vraci humor, energie, dobra nalada. Dnes jsem si udelala ordung v praci, zitra dopoledne jdu na okna atd doma. Odpoledne hlidam synovce a v nedeli jedem na kolech do Ratiboric. Jsem pevne odhodlana dat vse bez A. Taky jsem zacla resit nejake zdravotni apod. veci, ktere me stresovaly, postupne to jde a opadava ze me uzkost. Dnes se citim i hezky, jsem upravena a namalovana Tak Ti takydrzim palce delfinku a bufu se moc tesit na tvuj prispevek. Diky tobe mam pocit, ze to ma smysl byt zde. Pa
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32827
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Doporučuji si i nechat udělat celkový krevní obraz, vitamíny a vůbec vše, štítná žláza, cukr, mg, fe...vše.
Já měla železo a mg absolutně pod normu. Byla jsem tam hned na začátku tohoto mého posledního rozhodnutí. Chtěla jsem to vidět na papíru, důkaz jak to se mnou je a co mi alkohol vzal. Je jasný, že to nemusí být jenom z chlastu, každý má individuální výdrž, někdo to má i tak v pohodě, ale šla jsem si to nechat udělat.
Před měsícem jsem si zopakovala a výsledek byl, že mi mudr oznámila, že mám rozbor vzorový jak z učebnice, vše absolutně jak má být.
Ta voda s citronem je taky výborná, ačkoliv je citron-kyselý, tak napomáhá odkyselení organizmu.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/04/2016 10:08 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32828
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ještě když se bavíme o těch praktických radách, tak doporučuji konzumovat kakaové boby, silný antioxidant a zdroj mg, nicméně ze začátku jsem brala mg tablety, ale pak až jsem se dostala z nejhoršího, tak jsem přešla na občasnou konzumaci kakao bobů. A taky doporučuji ostropestřec, ale to určitě znáte, nicméně raději se vyhněte tinktuře, já už na ní jednou dojela...ale to je zase individuální, zkuste třeba ostropestřec v jiné formě.
To jsou pouze praktické rady, jak už jsem uvedla v začátku příspěvku, zbytek je v hlavě)))
Držte se!
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32829
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj lidičky. Je fajn, že je tady taková komunita. Celkem dost mi to pomáhá, když tady čtu vaše příspěvky. Je to 5 den co nepiju. Vím ,že to není mnoho, ale začít se něják musí. Musím říct, že se citím dobře. Žádné rána bez kocovin. Cítím se i tak klidněji (pokud tedy nemám chuť na chlast). Měl jsem teďkom ve čtvrtek takovou krizovku v práci. Sedím si tak v kanclu a trochu mě rozčílili kolegové (nic vážného), ale jelikož jsem byl popuzen z 5denní abstinence tak se mě to silně dotklo. Tehdy kdybych měl flašku u sebe tak bych jí asi vypil na ex (aspoň tak jsem to cítil). Ale později když jsem šel z práce tak jsem se nad tou malicherností pousmál a přemýšlel jsem nad tím jak chlast může ovlivnit moje chování a nálady. A že ten stav bažení je dočasný. Vřele doporučuji cvičení. Hned jak jsem přišel z práce jsem se navlíkl do hader na cvičení a šel si zaběhat a potom zacvičit. V tu ránu byli veškeré chmury pryč. Držím palce a věřím, že se to zvládnout dá, ale člověk musí byt připraven na špatné chvíle.
Přeji pěkný abstinenční den všem.
Jakub
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32830
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj Davide,
Jsme na tom podobne, me taky pomaha sport. A kazdy den abstinence se pocita, aspon na zacatku No me vysel muj plan: svou kontrolu u dr. jsem manzelovi podala tak. ze ze zdrav.duvodu nemam pit. Tak cajk. Ted uz je to na me. On me v tom tim padem podrzi,boji se o me. Tak ted uz hen vydrzet!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32832
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Lemog...tak na tohle se nereagovat nedá ...nejsem Eda ani Eduard...měl jsem tu před registrací nick Ed, to jo...Mě u Lemoga zaráží jeho suverenita s jakou radí alkoholikům, když je sám gambler 20 let. Na jiných fórech léta píše o tom, že gamblerovi může radit jen gambler....chlapče nevíš o alkoholu nic...a přece rozdáváš moudra. Odmítáš léčebnu....dáváš špatný příklad. Když já napíšu, že je možné po letech dát si pivo, vím co říkám....ty vůbec nechápeš co pro alkoholika znamená zpočátku, když mu takoví jako ty tvrdí, že nesmí už nikdy....já jim nechávám naději s tím, že oni po letech sami ani nebudou mít chuť. Věnuj se svému psovi, který ti jediný zbyl.....a svým gamblerům
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32834
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Notak pánové, snad se tu nebudeme vzájemně urážet. Příspěvek se kterým nesouhlasím si sám pro sebe ohodnotím, popř napíšu svůj názor a je to.

Jo, to vysvětlování, proč člověk nechce pít. Já to měl jednodušší, že i v dobách, kdy se u mě o alkoholismu nedalo ani přemýšlet jsem radši popíjel sám. Důvodem bylo hlavně to, že jsem vyloženě nenáviděl smrad, který šel z hadrů druhý den, když jsem se vrátil z hospody. Zůstalo mi to a ke konci by mě ani nenapadlo někam lézt a ukazovat jak se pije Champions League...
Ti co ví, čím jsem prošel, ty ani nenapadne mi něco nabízet. Přítelkyni chvíli trvalo, než pochopila, že když si chce večer dát vínko a nabídne mi skleničku, že nechci kvůli sobě, a ne kvůli tomu, že si jí třeba nemám rád a pod... To jsou ti nejbližší.
Pak jsou lidé, kteří vypozorovali, že kalim, ale ty mám po přečtení Úsměvů smutných mužů u pr.... , ne, že bych je tam neměl vždycky, ale po té knížce jsem prostě došel k názoru, že kdybych kromě sebe měl řešit co si o mě myslí, třeba sousedi, že bych musel okamžitě začít zase kalit. No a pak jsou lidé, se kterými se stýkám pracovně a výjímečně a ty si myslím, že nemají ani neměli páru, s kým mají tu čest. Dával jsem si relativně pozor, abych se neznemožnil před lidmi, před kterými jsem nechtěl. Ti, když mi nabízejí něčeho, tak co se týká lahví vína, s díky beru pro svou milou. (Btw jsem jí svým pitím její výjímečné popíjení tak znechutil, že pije ještě méně a nikdy ne do opilosti). A při výzvě k napití se přímo s díky odmítám, že nepiju. Všude se vyskytuji autem, tak to mám lepší. No a v případě, že potkám někoho, kdo ví, že si pivo rád dám (má neauktuální info) a žádá vysvětlení, tak to zdůvodňuji tím, že jsem přišel na to, že mi chlast víc bere než dává a tudíž jsem přestal. Docela odzbrojující je, když někomu řeknete. No, bez chlastu se cejtím mnohem líp, ale to Ty znáš ne? A pousmát se a je vyřešíno.

Též jsem si říkal, když jsem si myslel, že nechci pít, proč bych to dělal. Lidi mě maj rádi takovýho jaký jsem. Jaký to bude nudný, když si nedám ani pivo... Od tý doby, co VÍM, že nechci pít to mám vyřešený. Abstinence se stala mým stylem života. A baví mě to. Když si vzpomenu jak mi připadala neřešitelná má situace loni v létě... Když si vzpomenu jak rychle jsem se z toho vyškrábal a dal věci nádherně jednoduše do kupy. Říkám si jaký jsem to vůl. Vždyť stačí jedno:

www.youtube.com/watch?v=OV7-bTFQ7h4

Dny plné střízlivosti přeje Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32835
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj,jsem strašně smutná. Ještě s těmi večery bez alkoholu neumim moc pracovat. Sháněla jsem po městě kakaove boby,nikdo je tu neprodává,musim po netu. Jdu se pokusit to zaspat. Pa a hezky večer,tedy lepší než mam já...
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32836
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Jo....bude se to dlouho vracet....návaly smutku....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter