Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32847
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdravíčko lidičky.

Včera jsem měl možnost jít popíjet. Volali mi známí a já zase cítěl tu hroznou tohu a to rozdělení kdy jedna moje půlka chce jít a zlit se a druhá moje půlka nechce. Teď když na to vzpomínám tak jsem rád, že jsem nešel. Dlouho se mi nestalo abych se probudil v SOBOTU v 7 hod. ráno s čistou hlavou a do tak krásného dne. Myslím, že ta abstinence vážně stojí za to, ale doufám, že se sedánkům s přáteli nebudu muset vyhýbat věčně. Chci to zvládnout na té úrovni, abych se bavil a NEPIL. Přeji hezký abstinenční den všem.

Zdraví Jakub
Jakub
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32848
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj všem a krásné rano! Jo jo,tak jsem to ustala a muzu skrtat dalsi den v kalendáři. Je to diky vam všem,diky tomu ze jsem se vam vecer mohla svěřit a nebyla na to sama. Pa a zdravim Šantalku-hlavně se mi navtom kole někde nevybourej a uzij si to:) . Vzhledem k tomu,ze jsem diky abstinenci v kondici,jdu s klukama jezdit na kolobrndách.
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32849
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Novotná, super Tak si uzij kolobrndy. Ja mam hotovy okna, podlahy, obed. Bajim se, odpocnu a razím ven. Pá
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32850
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Jakube,
Ja vcera riskla navstevu nasi oblibene pivnice, manzel tam byl na kulabru. Vydrzela jsem nepit, krasne jsem se vsema pokecala bez mejch blábolů a jeste videla, co s nima chlast dela. Ale v pohode. Uz se nebojim, jde to,i kdyz to kazdej resil, ze nepiju.Dokonce mi kupovali pivo,což jindy nehrozi.V pohode jsem odokala.No at si zvykaj.Jedem spolecne 2 vody (jsem vodačka). A ja uz si to umim predstavit bez A Je to osvobozujici pocit. Neco se mi "zvrklo" v hlave a mam to vyreseny,verim si a netrapi me to uz.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32851
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Tak to je bezva.Začít se musí od hlavy :)Ona se ta cestička,co jsme si v hlavě vyšlapali chlastem,trošičku zahojí.
Počkej Šantalko,jak ti budou ostatní závidět,hlavně druhý den.Já si z toho udělala životní styl.Nejvíc jsem se bála,co na to ostatní,co jim mám vykládat,jak se obhajovat,proč nepiju.Ze začátku jsem se bála a bylo mi to trapný,dneska,když někam jdu,i mezi cizí,jsem připravená říkat,že prostě už nepiju,nelámu si s tím hlavu,nikdo se ale kupodivu neptá Chodím běžně do hospody,piju nealko a moji kamarádi si zvykli,takže mi už nikdo nic nenutí.Ráda je odvezu domů,když je potřeba.Vidím teď,že jsem z party bývala opilá nejvíc já.Oni jsou jen obyčejní pijáci.Já si dávala doma,ještě než jsme někam šli,pak jsem tam vypila ještě víc,jak ostatní,chlapi mi někdy nestačili.Takže jsem se zrubala pod obraz(a to skoro vždycky).Druhý den mi bylo nejvíc zle psychicky.Nenáviděla jsem se a říkala,že už nikdy,nejhorší byly ty okna,to jsem si hned ráno musela dát,jinak bych nefungovala.Ale jak jsem se otřepala,začalo to nanovo.Hlava mi říkala nepij,nohy mě vždycky zklamaly,došly si pro další dávku.
Je to pryč
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32852
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Neso, ty mi úplně mluvis z duse, presne takhle to bylo se mnou Apresnestejnou zkusenost jsem dneszazila: po prochazcese synovcem jsem zasla za kamosema a popravde jsem rekla, ze proste nepiju. Pinglovi to bylo divny,ptal se, jestli abstinuju. Ja ze jo. On jestli mi chlast nesvedcil (pritom me nejednou videl pod obraz a vyhazoval me)Řikam, ze ne, ze to snad vi, ne? Normalne jsme pokecali a v devet jsem byla vykoupana v postelic;-) Parada;-) Manzel rad.ze jsme odesli v klidu. Nemusel zarlit,stydet se za me. A zitra jedem na kola. Strizlivost je super
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32855
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Taky jsem se naučila odpočívat, nemít špatné svědomí z toho, že si v klidu sednu s kafíčkem a knížkou nebo k TV, ačkoliv není všude eňoňuňo naklizeno atd. Ono to počká. Naberu energii a pak to udělám, postupně a s chutí. Protože vím, že mi opilost a kocovina už nezabírá čas, takže ho.mám bajednou dost i na ten odpočinek
Hezkpu neděli všem szřízlivcům
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32858
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Novotná, držíš se? Ozvi se!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32859
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj Šantalko, ano držím a jak ty,co víkend? No zvyk dat si kazdy den lahvinku mam každý večer v mozku. Mám za sebou 21dni a připadá mi to jak rok. Moc věřím, že mě ta chuť jednou přejde a budu svobodná . Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32860
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
To vis ze jo! To prejde. No ja na chlast ani nevzdechnu, behem vikendu vladly dzusy, kaficka, limci atd a bylo to chutnejsi nez pivo. Ratiborice super, najeto 56 km, takze cajk. Ale jsem nejak v Prcicich s nervama, musim se strasne drzet, vsechno mi leze na nervy, pripadaj mi vsichni divny a ja sama sobe jsem protivna Asi trosku abstak, no. Plus mam rymu, v hlave mi huci! To me taky znervoznuje. Ale to prejde snad Tak se drz, myslim na tebe, papa
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter