Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32874
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ja-To je jasný, že toto není řešení, to jsem jenom opisovala, jak se mi měnila postupně pak chut.
Zdenku,
jinak souhlasím s reakcí na Tebe ve vedlejším vláknu, že by to chtělo vrátit se do léčebny a jak píše Ja přijmout fakt a to celistvo, že jsi alkoholik a konat.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32875
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj Zdendo,
ja jsem to měla taky tak, drzela jsem se, drzela a oak bum, preskocilo mi a tradá - na plech. Ted jse si nejak uvedomila, ze mi jde o zivot, psychicky i fyzicky mi je z toho hůř, a bylo by jeste hur, tak to hlava nejak zaridila, mozek si to prebral a telo se rado prizpusobilo, proste to beru tak, ze to nechci, zabijelo me to, a to jsem si uvedomila, neni to prdel. A my s tim muzem neco udelat. To si uvědom pri bažení. Drzim palce.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32876
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Neso, presla jsem do prace a na stole jsem mela objednany Oriflame, takze radost bylaa to jsem dnes ani necekala, hned jsem si na Tebe vzpomnela V poledne pizza na namesti na slunicku a zmrzka (riskla jsem ji i pres rymu). Co Ty?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32881
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj holky! Promiňte chlapi,ale těch holčin je tu přece trošku vic . Také si dělám radost jak to jen jde. Jen musim konstatovat(nevim jak jste tomu chlastu byly propadle vy ale ctu,ze jste se opijely obcas),že jsem nikdy nebyla na plech ale pila opravdu denně,vždy když jsem prijela z práce,mazala jsem do sklepa,rychla sklenka,cigarko,pak neco uvařit,nachystat kluky a šup do sklepa dosat lahev a kouřit. Tak a ted další pravda-denně s tim bojuju,protoze to byl dlouhodobý zvyk,neco jako cistit si zuby nebo se naveceret. Snazim se ze vsech sil a naivně jsem čekala že to za nejakych 20 dni přejde a ja budu normalni a v poho. Musim přiznat ze je mi po večerech strašně smutno at delam co dělám a kdybych sla večer nakupovat tak za sebe nerucim. Snad abych si na čelo napsala"NIC MI NEPRODAVEJTE,JSEM ALKOHOLIČKA". Ach jo tak jsem se svěřila a vy raďte...
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32882
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ani nevieš ako Ti rozumiem.Novotna.Ten chlast a večery o samote su zla kombinacia.Dufam,že nevadi,že som hoch Zaujala si ma.Včera som bol v obchode.a...flaška bola v košiku.Magnet.No polepšim sa...snad.Musim mat denne pivo-chore..PRETO to budem riešit.Tu zavislost na alkohole.Ach...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32883
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Odpovím nejdřív na otázku.Já přestala pít naráz.Šlo mi o život,to byla poslední možnost.Ale,nejdřív jsem si žuchla na dno.Po tomhle saltu mortale jsem přestala mít chutě na alkohol.Nechápu dodnes,nedokážu to vysvětlit,ale u mě je to tak.Teď napíšu,co s tím nesouvisí,ale úplně jsem přestala mít strach z výšek.Nepátrala jsem co se stalo,byla jsem šťastná a život se mi otočil naruby.Tohle ale nepřišlo samo od sebe,samozřejmě jsem o střízlivost usilovala,nepřestala jsem pít hned napoprvé.Těch pokusů bylo víc,po půl roce nepití přišla recidiva.Podařilo se mi z toho na chvilku dostat,ale pak jsem byla další rok na antabusu a jen jsem skončila,hned jsem si to vyzkoušela,jak jsem vyléčená To pití po abstinenci udeřilo brutální silou.Když jsem se vrátila z nemocnice,muž mi řekl.Uděláme takovou dohodu.Vždycky,když se napiješ(pila jsem především tajně),tak mi o tom řekneš.Tak to jsem si řekla.Nikdy.Už se toho ode mě nedočkáš,protože já už pít nebudu.Za nic na světě jsem se s nikým o mém pití nechtěla bavit.Styděla jsem se.Bláhově jsem si myslela,že dlouho o mém pití nikdo neví.Moje děti jsou dospělé a viděly,co se se mnou dělo,když dorazily na návštěvu.Hrozilo,že nebudu vidět vnoučata.Na rodině mi záleželo ze všeho nejvíc.
Nepiju už několik let.
Šantalko,jsem ráda,že sis na mě vzpomněla.Ale,hlavně,že sis udělala radost.Mně se líbí,i když prší,na všem si člověk může najít něco hezkýho.Stačí se jen dívat a vnímat.Když jsi střízlivá,vidíš toho najednou víc a třeba i jinak.Já si svoje emoce prožívám u muziky.Bez ní jako bych nežila
Teď tu pár dní nebudu,čeká mě malý chirurg.zákrok.Tak se tu mějte hezky a držte se,jde to.Vzpomenu si na vás.
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32884
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Neso, tak ať ti to dobře dopadne a těším se, až se zase ozveš.
Novotná, máme to sice každá jinak, ale furt jde o "chlast", mě dnes manžel a spol. lákali na zahrádku hospody, světe div se! Vůbec mě nenapadlo, že bych pila alkohol, automaticky jsem pomyslela na džus, ale odradilo mne poslouchat zase ty stejný lidi, kecy, peníze utracený a ztráta času. Cestou domů jsem koupila narcisky, doma osázela truhlíky a pak jsme šly s dcerou běhat. No paráda, vůbec mi to nechybělo. Zkus to taky v hlavě zlomit, převrátit, víno ve sklepě je FUJ, ničí Tě, psychicky i fyzicky, to bylo smutné, teď je to veselé, jsi svobodná, máš čas navíc pro sebe, který Ti chlast bral. Co s ním uděláš??? Co Tě baví?
Na cocdřív nebyl ćas??
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32890
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj a hezké střízlivé ráno všem bojovníkům! Upozorňuji že jsem změnila jmeno z Novotná na Novi-je to kratší a lepší.
Ahoj Šantalko,donutila jsi mě pohradat se trošku v mé minulosti-hledala jsem tam, jak jsem trávila čas, než do toho vstoupil alkohol.
Hodně mi to otevřelo oči a možná mám i jasno co dál a co jsem alkoholem zahaněla.
A ještě musim konstatovat,že se mi daří přemýšlet vic do HLOUBKY-ne jen tak POVRCHNĚ jak to bylo kdyz jsem pila-což by mi mohlo pomoci vše nějak uspořádat a k "alkoholovému vymývači mozku" se už nikdy NEVRACET!
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32893
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Novotná napsal:
Ahoj a hezké střízlivé ráno všem bojovníkům! Upozorňuji že jsem změnila jmeno z Novotná na Novi-je to kratší a lepší.

...a k "alkoholovému vymývači mozku" se už nikdy NEVRACET!


Novi, gratulujem!

"Nech sa Ti dielo vydarí!"
("Radšej z kratšej cesty - ako vôbec!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32897
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj Novi, to je dobře. Máš pravdu, mě to taky nutí víc myslet, mám pár rozečtených knih, každá mi na něco odpoví. Zatím skáču z jednoho na druhý, nemám to uspořádaný, ale to chce asi čas. Oni se ty nervový buňky asi obnovují a člověk trošku nestíhá na vše správně reagovat. A co tě tedy baví? A co dělá po večerech manžel? Držím palce a díky, že jsi se mnou byla na začátku, potřebovala jsem Tě Mám ohromnou radost, že mi chlast nechybí a přála bych to tady všem. Najednou mi zbývá nejen čas, ale i peníze, dopřála jsem si kosmetiku, pěkný kalhoty na běh atd. V hospodě ty prachy lítaly a nic z toho Teda kromě opice, ostudy, oken a výčitek.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter