Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3233343536373839
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33397
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Psalo se o tom v jedné knize od Nešpora, kdybych já věděl v jaké, moc do hloubky jsem to ale nestudoval a je to už dávno.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33398
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Myslim, ze to je v Zustat strizlivy nebo Sebeovladani. Zitra se v praci mrknu.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33573
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Novi, žiješ? Držíš se? Myslim na Tebe, často...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33633
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj Šantalko,take na tebe vzpomínám. Ano drzim,je to jak na houpačce-ty nalady,ale jinak fajn. Mam ze sebe radost,citim ze jsem nasla cestu k trvalé abstinenci a ze uz mě jentak neco nezlomi. Uz se nebojim videt sklenku u nekoho v ruce. Uz mozna zapominam jak to chutna a umim si vylepsit naladu jinak. V úterý jdu na operaci s nohou,bude spatne nejaky cas nesportovat a jen sedět. Budu mit vic casu na cteni vasich příspěvků a budu psat. Jak ty? Mas za sebou nejaky prohresek? Ja vas ted fakt necetla tak nevim co se tu deje...pa pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34935
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 9 měsíce  
Novotná, japa to s Tebou vypadá?
Kdysi jsem se sledováním Tvého nadšení a odhodlání nechal unést od vlastního tématu s vlastní svízelí a dělalo mi radost, že se držíš.
Pak jsem dlouho neměl čas na svoje, ani na cizí starosti, poté jsem se dostal i k tomu založení vlastního vlákna a těšil se, že jsi stále nepodlehla všudypřítomným lákadlům a svodům, protože já stále podléhám nepředstavitelné přesile, ale poslední dobou....
Ani přes slib, že budeš mít víc času sem psát v tomto vláknu nepřibyla ani čárka. Stalo se něco?
Pochlub se, jak to stále dáváš a je Ti skvěle, nebo snad ne? To by určitě nepotěšilo nejen mne, ale i tak to pomůže upřímné a otevřené diskuzi o boji s tím prevítem. Věřím ale že jo.
S.
Suchar
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Středočech blízko Prahy Narozeniny: 11/30
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nejsem alkoholik, notorik, ožrala ani 100% abstinent, jen s těmi prvními 3 jmenovanými musím žít.
 
#34977
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 9 měsíce  
Sochař napsal:


"Zlom nastane ve chvíli, kdy člověk přestane hledat cestu, jak zvládnout pití a zkoordinovat ho s životem, ale když začne hledat cestu, jak nepít."


Toto je nejdůležitější pravda, kterou si musí uvědomit každý alkoholik, jinak nemá šanci na záchranu.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34981
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 9 měsíce  
Ano, dobrá ukázka, toho, jak to tady funguje.

Tu větu napsal Petr, kdysi dávno. Teď už sem nepíše. Našel jsem jí někde tady ve vláknech během prvního urputnýho týdne střízlivění a pořád si ji opakoval, jako takovou mantru, zaklínadlo.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35047
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 9 měsíce  
Take piju a nechci, po dlouhe dobe jsem zavitala zase sem a rozhodla jsem se prestat pocinaje dneskem. Nechtel by se nekdo pripojit? Blanka
Blanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35461
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 8 měsíce  
Blanka napsal:
Take piju a nechci, po dlouhe dobe jsem zavitala zase sem a rozhodla jsem se prestat pocinaje dneskem. Nechtel by se nekdo pripojit? Blanka

Myslím, že tak to cítíme všichni alkoholici: pijeme, ale nechceme. Já nepiju 18 dní, takže jsem začal abstinovat o 4 dny dříve, než Ty.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35483
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 8 měsíce  
Mně se teda moc nedaří, 3 dny....jsem na sebe naštvaná. A to už jsem za ty roky udělala tolik opatření - našla jsem si druhou práci, po 20 letech jsem začala řídit,chodila jsem i na AA, teď jsem si koupila permici na cvičení, nestýkám se s lidmi, kteří pijí hodně a nevadí jim to, dost jsem na toto téma přečetla a přece si to blbý pivo kupuju. Jedině snad že nemám nyní žádný průšvihy, typu třeba nejít ráno do práce atd. Ale stejně mi to vadí, určitě by mi bylo líp, ta rána!! Bolí mě hlava když si večer pivo dám, bolí mě i když si nedám, to bude asi ten absťák, ale aspoň se nijak netřesu a nemusím brát žádný prášky, dříve jsem to řešila Lexaurinem.
I dost knih jsem na téma alkohol přečetla, zajímavá byla Záhadná molekula (řeší, proč někteří lidé nemají problém a jiní mají a proč je těžké v určitém stadium přestat) a taky mám doma Sám proti alkoholu, kde autor říká, že závislost se dá zvládnout za 3 dny. Na mě to nefunguje, nějak mi to pořád nechce v hlavě přepnout.
Tak zkusím začít znova, docela se to hodí, začátek měsíce a v pondělí...
Hezkou neděli všem!!
Blanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3233343536373839
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter