Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...86
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#34037
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
No s pokorou kazdopadne! V tom mam po minulym selhani jasno. Asi jsem se vyjadrila moc drsne, nezlobte se, ale vylitla ze me prvni reakce a strach o Angie, rozhodne to nebylo ve zlym. Dalsi duvod abstinovat. Tohle se fakt pak muze dit vsem, i me. Angie promin, drzim palce, i ostatnim.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34038
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Budu muset jít - sprcha, dobrá večeře, po ní film s našima a konečně se vyspat.

Jinak se jen zeptám, jak probíhá příjem? Co se mnou budou přesně dělat?
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34039
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Angie nech si chutnat a preju dobrou a klidnou noc. A jeste jednou promin tu reakci, jen jsem myslela, ze uz jsi na tom treba dobre a jde ti nepit a dostalo me, co jsi prozila...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34040
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Prosímtě Šantalko, nemáš se vůbec proč omlouvat, v pohodě.
Dobrou noc všem.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34054
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj.. Fyzicky se cítím skoro už dobře, po dvou nocích jsem se konečně prospala a sny taky už celkem normální.
Psychicky je to horší. Byla jsem na poště. Všichni se rozčilovali jak to jde pomalu. Mě to napřed taky štvalo a v duchu jsem nadávala, potom jsem si řekla, že bych vlastně měla být vděčná za to že tam jsem a jak vzácná mi taková obyčejná chvíle bude, až budu někde zavřená . Co bych za měsíc dala za to, kdybych se mohla rozčilovat na naší poště .
Pak jsem se dívala na tu léčebnu (co mi to řekli, prohlížím si jejich stránky několikrát denně horem dolem). Viděla jsem fotky. Je to opravdu krásný zámek v krásném parku, jenže pak jsem si představila, jak tam jedu a od té doby brečím (i chudákům psům do kožíšku..).
Na jednu stranu se těším, že to je něco nového, taková úleva že vypadnu ze současného života, co se tam všechno naučím, jací tam budou lidi, udělám určitě konečně pokrok celkově se svým životem. Fakt se na jednu stranu těším.
Ale na druhou stranu se hrozně bojím co mě tam čeká. Užívám si teď že jsem u našich, koukám na zahradu a říkám si, že tu nebudu až dozrajou třešně, pokvetou pivoňky, dozrajou rajčata co máma dneska pečlivě zasadila, opaluju se a říkám si, že to je posledních pár dní a tohle léto se opalovat už nebudu.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34055
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Ber to tak, že kdybys dál kalila, že bys na ty pivoňky mohla koukat zespoda... Takže je lepší si na ty třešně rok počkat, nebo ne? Neboj. Nepí a já Ti slibuji, že bude už jen líp. Vím to - znám to.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34058
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Včelaři,
já vím, že musím přestat. Jen mívám stavy, kdy si myslím, že léčebna je pro mě moc. Bojím se režimu. S mojí povahou to budu mít těžké, nerada se podřizuju, ale budu to brát tak, že musím být hodná, abych postupovala rychle do dalších fází a měla víc výhod.
Moc rychle se zapomíná na ty hrozivé stavy...
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34154
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Potřebuju, ab mě v léčebně naučili, že život nekončí. Protože pro mě momentálně skončil. Tedy, budu žít: chodit do práce, nakupovat, uklízet, vařit... Ale když se nebudu moct vůbec napít, skončily pro mě veškeré svátky, nemá pro mě smysl jet na dovolenou, nemá smysl jít kamkoliv s přáteli. Když si nebudu moct dát ani skleničku, tak bude všechno neskonalá nuda a opruz. Žijící mrtvola. A to jsem mívala život tak ráda . Myslíte, že mě naučí se z něčeho ještě aspoň ze zlomečku radovat? I jen maličko, aspoň vyjímečně? A upřímně? Ne jen z nutnosti "nesmím se napít, tak se teda budu radovat tady z tý divný kytky".
Nebudu se moct napít s našima ani s přítelem, to znamená vlastně asi vůbec nikdy, aspoň dokud s ním budu. Což bude ale asi ještě dlouho, protože ho bohužel mám ráda..

Mám strašnou depku.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34155
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Angie..ja mam post alko stavy.uzkost a depresie ma ničia.Svet je čierny...No chce to abstinenciu...a bude ružovy..snad.V noci mi bolo tak zle..chcel som volat112.zachranku.Teraz sa trasiem..abstak.Musime do liečebne ..obaja.Potom mame šancu na usmev.Očista duše a tela.Dam to!lebo chcem.Doteraz som bol frajer..aa nebudem pit..ha.ha malina.Blbost!!!!Droga ma drži pod krkom a rehoce sa mi do ksichtu.No je cesta poslat demona do prdele...No je to drsne.Už som daleko..musim poprosit o pomoc doktorov...Diazepam je prvy krok.Tak idem telefonovat...liečebne..psychicky som pripraveny..Budem referovat...no zoberu mi mobil...tak ked sa bude dat...napišem.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34156
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Angie..ja mam post alko stavy.uzkost a depresie ma ničia.Svet je čierny...No chce to abstinenciu...a bude ružovy..snad.V noci mi bolo tak zle..chcel som volat112.zachranku.Teraz sa trasiem..abstak.Musime do liečebne ..obaja.Potom mame šancu na usmev.Očista duše a tela.Dam to!lebo chcem.Doteraz som bol frajer..aa nebudem pit..ha.ha malina.Blbost!!!!Droga ma drži pod krkom a rehoce sa mi do ksichtu.No je cesta poslat demona do prdele...No je to drsne.Už som daleko..musim poprosit o pomoc doktorov...Diazepam je prvy krok.Tak idem telefonovat...liečebne..psychicky som pripraveny..Budem referovat...no zoberu mi mobil...tak ked sa bude dat...napišem.

Zdeno,

Tvoj prejav sú iba naučené *prázdne frázy = floskule!* ...za ktoré sa skrýva roztrasený korheľ v depresiách a absťákoch. Sám som si tým prešiel! Floskule doposiaľ ešte nikoho neuzdravili!!!

Kopni konečne do vrtule - rozhýb sa a začni triezvieť!!!
Nadrístal si toho už dosť!
(...alebo ešte niečím prekvapíš?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...86
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter