Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Comu sa venujete ak nepijete?
#34815
Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Zdravim vsetkych
zaujimalo by ma, ake mate hobby a comu sa venujete vo svojom volnom case aby ste vyplnili tu kopu casu co zrazu mame po skonceni s alkoholom.
chcela by som sa trochu inspirovat, kedze sama som na svoje niekdajsie konicky daaavno zanevrela a neviem co by som mala skusit. nemam vela kamaratov s ktorymi sa da abstinovat, takze preferujem skor cinnosti ktore moze clovek robit sam - chodim po prirode, cvicim jogu a citam si. co robievate vy?
urcite to tu uz niekde bolo spominane, ale som tu nova, nevyznam sa tu a v ziadnom vlakne som podobnu debatu nenasla.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34830
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
No nějak se mi nezdá, že bych měl víc času. Dělám, co jsem dělal, akorát mi u toho není blbě. Líný jsem furt stejně. Taky rád jezdím na velocipédu, což bylo i předtím, akorát se nestavuju v każdé putyce po cestě...... což mělo mimochodem taky svoje kouzlo.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34832
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
S tim kolem to mam stejne. (V zime takhle bezky a v lete řeka, drivevvcetne putyk no. )A s tim "blbě" - ted mi bylo 2 dny blbe u vseho. Kdyz zrovna teda vydrzim a nepiju, chodim behat do lesa, vic se staram o domacnost, s dcerou travim vic casu, hodne ctu. A pak to zase podelam a ......
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34837
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Já se opět naplno vrhl na včelařinu. Baví mě zahrádka, slepice a celkově rád se toulám po přírodě. Též jako Dee nemám pocit, že bych měl více času. Možná, že podvědomě mám touhu dohnat to co jsem díky chlastu zmeškal. Pozoruji, že ještě víc než kdy dřív přemýšlím. Sedím, koukám do křoví a přemýšlím - o všem. Též jsem se naučil totálně vypnout. Sedět, koukat a ani na nic nemyslet. V takových chvílích pak ani neslyším, že dva metry na mě někdo volá, nebo mluví.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34838
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Ještě dodám, že přijdou dny, kdy nebezpečně moc času trávím reloadováním těchto stránek.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34843
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
hmmm, ta zahradka musi byt super skoda ze nemam ani balkon, kde by som si mohla nieco take zriesit aspo v mensom meritku.
ja som pila vacsinou z nudy, po litri vina sa mi uz aj to cumenie na FB zdalo zabavne, preto zrazu ten nadbytok casu. skola mi vela casu nezabrala a stalu brigadu sa mi nepodarilo najst, navyse teraz v lete nemam ani len tu skolu. a vzdy ked sa nudim, tak mam chut si dat vino a tupo sa divat na serialy, pripadne zaspat. preto si myslim, ze jedina vesta ako sa toho zbavit je najst si nieco zmysluplne, idealne nieco co by som nemohla robit pri chlastani kvoli tomu, ze by mi bolo prilis zle.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34848
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Vynikající vlákno.
Za sebe přidám, že více hodně jen tak sedím a dumám a hloubám ve vlastních myšlenkách. Takový klid.
Věnuji se více přírodě, ale to zde nebudu více rozepisovat, protože , tím jsem ve svém okolí známá a ráda bych si uchovala anonymitu a kdoví jestli sem z mého okolí někdo nechodí.
Další věc , kterou ráda rozepíši je věnování se přírodní kosmetice. To jsem díky chlastu předtím jenom nakupovala hodně surovin a málo se tomu věnovala, teď si to doslova užívám.Už jsem uvažovala i o malém prodeji. Jenomže tam je tolik papírování kolem toho, že si to dělám raději jenom pro sebe.
Jak bylo zde uvedeno prohlížení těchto stránek, tak já mám zase taky oblíbené jedny stránky, kde mě baví skládat nominace výrobků, což se mi již podařilo parkrát dostat se s tím tam i na titulku .Tam dokážu trávit někdy i hodiny.
V součastnosti se taky plně věnuji opět předělávání bydlení a to je konkrétně pokoj mladšího syna. Už byl jeho pokoj hodně dětský...takže i to mě teď plně zaměstnává a baví.
Takže já sice nic extrémního, obyčejné žití a užívání si života.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34854
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Ano, bezva vlákno Já nejsem moc společenský ani sportovní typ, ale mám tu zahradu a ta mi teď zabírá hodně času. Taky práce. Takže jsem v podstatě denně cca do 16 hod. v práci, pak zahrada - na opačném konci města, takže autem Žiju sama, ale ráda vařím a tak, takže když ne zahrada, kuchtím si pro sebe. Jsem z práce tak psychicky vyplivaná, že nějaké odpolední aktivity nedávám. Úplně se stydím, když tu čtu, jakými inteligentními aktivitami se zabýváte, ale ty prázdné hodiny, dříve vyplněné konzumací vodky, zaplňuju hraním blbejch her na FB a u toho sledováním kriminálních seriálů, který jsem viděla stokrát. Úplně se mi u toho vypne mozek (mám náročnou práci na hlavu) a vydržím hodiny - takový ty obyč hry - cukrlata, čarodějnice. Dokonce ani nejdu ani na cigáro - a že vykouřím tak 30 denně - jen jsem možná vyměnila závislost
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34857
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Jana K zdravím)))
vidíš na filmy jsem zapomněla. Tak z těch posledních co mě zaujal byl seriál Černé zrcadlo (Black MirrorVelká Británie 2011).
Ale těch seriálů a filmů by bylo více. Vybírám si, protože v telce co běží z toho si nic moc nevyberu.Jedině když je Panorama, ta kamera jak ukazuje přírodu a podtím podkres, ta relax melodie:) tak to můžu.
Filmy jsem v době pití nějak nesledovala, jenom občas, okrajově, ale v součastnosti ano.
O filměch se raději nebudu rozepisovat, co vše se mi líbí.Je to od setiálu Malá Velká Británie, po Borata až k seriálu Živí mrtví.Taky p.Švankmajera a jeho surrealismus miluju. To bych to tu zaplácala celé, tak raději za mě pouze okrajově.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34869
Re: Comu sa venujete ak nepijete? Před 7 rok, 9 měsíce  
Stopka - obdivuji.Já mám ty seriály jen jako zvukovou kulisu. K těm hrám. Vyloženě mne zmátli, když vyměnili dabéry Já jakmile se pokusím sledovat film, který by mne i zajímal - okamžitě usnu -do 10 minut. Kdykoli přes den -fakt třeba i dopoledne v sobotu. Pak jsem zbytek dne jak pytlem praštěná a v noci nespím. No a pak si říkám,že s vodkou člověk aspoň věděl,co ho čeká, tohle mi dost vadí,když neznám důvod. Ale furt lepší,než kocoviny a absťáky
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter