Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...130131132133134135136...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10251
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
no ja anet o tom mluvim s mym mužem...a drží mi palce...neví nic.....není alkáč...tak co by mohl...pro mě tohle forum je moc...protože vy víte jaké to je...uf...jsem úplně grogy...ale už nepiju..pokusím se dát do pořádku...pomalu...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10252
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
My Ti tady můžeme radit, držet palce, fandit , vyhecovat tě k něčemu / léčení/, ale za sebe si myslím, že je třeba navštívit psychiatra, nepít je základ, ale jsetli máš ještě k tomu nějaké problémy, tak to chce , aby Tě někdo kompetně vyslechl. já se až divila, co všechno si psychiatr z mé zpovědi poskládal a jak ty momenty spouštěče odhadnul.tak začni aspoň tím, nebo jsi se rozhodla pro tu léčebnu ?
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10253
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
musím najít někoho komu to vše řeknu...mám toho naskládáno v sobě moc..zneužité decko....rodiče alkáčí oba...a prostě se to ve mě vždy probudí a jedu...jako černá můra...a ten chlast to vše tak zveličí...a tak...no...dobrého doktora asi...a možná i léky...já která léky nebere už 15 let...no tak se mnou..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10254
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
já teda za sebe Ti můžu říct, aby ses objednala d psychiatrovi hned, dokud Ti je blbě. Jak se Ti uleví, tak to budeš odkládat, dávat si ještě jednu šanci..chce to hned, v tom nejhorším psychickém i fyzickém rozpoložení, ve kterém jsi. Tak to alespoň fungovalo u mě.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10255
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Peťo, zajdi ještě večer Na Poříčí, zeptej se na dobrého odborníka, určitě se dozvíš nějaké jméno, a jistě se nestyď, jsou to lidi, jako tady.A hlavně ví!!!, rádi poradí i pomůžou.Hlavně vydrž nepít.Aspoň dnes, zítra uvidíš, neřeš zítřek, pro Tebe je těžký i dnešek,večer uvidíš, jak Ti bude dobře , že jsi to vydržela, zítra ráno budeš řešit zítřek, dnes nepít není tak těžké, ne?Máš dost úkolů, leť holubice, byli jsme letka, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10259
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, myslím na Tebe, a věřím, že se dáváš do kupy a bude líp!!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10262
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Peťko,
hola,hola...vstávej a leť orlíku.Ty to dokážeš,vím to
Ty nejsi ta co se lehko vzdává,mám tě jako příklad.
Dáš to,vím...mám tě ráda a jdi si nechat pomoci.
Pa Bludička.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10267
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Je mě divné, že se Petra neozývá.Kde jsi?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10281
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato,
ty pořád piješ?
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10284
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
ne už nepiju, matořím se toho, rano jsem si zavolala zachranku, zdalo se mi že je po me, tak me odvezli na internu pak na psychiatrii, dali mi neco na ten zaludek a kapacku, 3 ks diazepamu na uklidnění, pak taxikem domu...dneska tady ležim a dumam co to se mnou sakra je a v pondeli jdu k tomu popovi. dekuju vsem za podporu a budu se ozyvat...hnusna nemoc to je..fakt jde o zivot
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...130131132133134135136...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter