Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...132133134135136137138...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10295
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, jestli to dobře chápu jsi kvartální alkoholička. Na Tvém místě bych zkusil ambulantní léčbu, dobrého psychiatra (antidepresiva by mohla pomoct) a opravdu špičkového psychologa.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10297
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petro, na pana doktora se těš, je to hezký starší pán, odborník na alkoholismus, pomůže Ti, jen mu nelži, nic neskrývej, nezlehčuj, řekni mu vše.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10300
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
dobre ranko, tak uz jsem konecne mohla spat, telo uz se pomalu hlasi k zivotu, ano petre jsem ten kvartalni, co dlouho nepije a pak to v slabe chvilce rozjede ve velkem, to velke se zhorsuje a intervaly se zkracuj, pujdu za tim popovem a jasna vec libo, ze reknu vse jak to je a uvidim kdyz bude stacit ambulantni prijmu to..a asi i ten antabus, bude li treba a dobreho psychologa asi taky..tak doufam ze ten pan popov bude dva v jednom a ze mne v pondeli vezme..napisu pak co a jak, jdu dnes uklidit dum a s heslem prave dnes se nenapiju se budu den snazit prezit...ahojte!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10301
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Dnešek přežiješ bez chlastu, né?Jsi dáma!Kurnik, naštvi se!Je to jen něco ve flašce , co Tě zabíjí!Fuj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10303
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
jasně že bez chlastu libi...to viš že jo:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10304
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Normál, v klidu!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10305
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, to ráda slyším, že je Ti líp !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10306
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
dík anet, z nejhoršího už jsem ven....tak a teď směr léčba...
a ono asi fakt...člověk si normálně ani neváží toho, že se může najíst, vyprat a pověsit voňavé prádlo, po tehle hnusavé zkušenosti maj ty obyč věci uplně jinou chuť...takže se dnes pomalu věnuju obyčejným věcem a v hlavě i na papír sumíruju co třeba udělat...abych už tohle peklo nemusela nikdy absolvovat, to si přeju uplně nejvíce:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10307
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Myslel jsem si, že jsi do toho opět spadla. Je super, že jsi se konečně postavila na nohy!

Hlavně se drž, já jsem tyhle stavy roky přepíjel a přecházel než mi došlo že bych se sebou měl něco dělat.

Kdyby sis chtěla pokecat tak dej vědět a můžem si vyměnit kontakty. Já teď bojuju s depresí kterou jsem si chlastem vykouzlil, takže jsem taky rád když se můžu s někým pobavit.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10308
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
a ty jsi bendere z prahy? no možná to není od věci mít i live záchraný kruh, líbu na telefónu, anet na mailu:) ty depky asi ten chlast taky vyvolá, nebo ony ho podporují, já ti nevím...já to mám tak, že buď nepiju a cítím se silná jak silnice a pak si toho naložím, až nemůžu, a pak si dám skleničku na uvolnění a v hlavě se to spustí a je vymalováno...a co děláš proti depkám, nebo jak se to projevuje? někdy si říkám jestli to fakt není
ta jak se jmenuje...manicko depresivní psychóza či jak? že člověk neumí tak nějak pomalu v klidu žít.
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...132133134135136137138...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter