Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Poslední šance?
#8091
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Děkuji moc, také myslím že si v té paličce musí člověk udělat jasno. Snad se mi tam rozsvítilo, zatím to jde skvěle.
Po ránu piji odšťavené ovoce a kam se s..e chlast....je to humáč.
O nealku pivu jsem toho také přečetla dost... a to 0,5 procento je prý uvedené co kdyby.
Jinak je to prý celá 0,0...dost lidí říkalo že vypili třeba tři a nenadýchali vůbec nic. V bille mají i nealko víno a šampaňské také 0,5 procent..stojí 139 kč... a zase je to uvedené co kdyby.
Vážně myslíte že je špatný nápad když člověku chybí pouze ta chuť, to koupit. V létě i odborníci doporučují pít nealko pivo, kvůli minerálům, prý je na žízeň to nejlepší.???
Tak nevím teda...jak s tím naložit, ale pokud tam není žádný alkohol jako problém to nevidím.
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8092
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj-držela bych se raději té šťávy z ovoce.ze zkušenosti vím,že nealko pivo a rychlé špunty by mne hodily zpátky k pokračujícímu pití.Nemám za potřebí začít opět slintat a probouzet chutě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8093
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Z mé zkušenosti vím, že to jsou pěkně silný spouštěči. Jestli abstinujete tak je blbost pít tyhle nápoje.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8094
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Určitě nepít nic z toho, co Foxy popisuje, je jedno, jestli je tam alkohol, nebo ne, ta chuť nabudí, a to je špatně.Foxy, nehledej pořád výmluvy, nešpehuj, nepátrej, prostě nepij nic, co jen ten chlast připomíná.Vím to já, ale hlavně odborníci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8095
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
To je tak,když se hodně přemýšlí a špekuluje-jestli by ta abstinence přece jenom nešla nějak obejít.Je to nebezpečná hra s ohněm!Té se může dopustit jen ten,kdo se ještě pořádně nepoučil ze svého pití!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8096
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Každý si tím zřejmě musí projít, aby dospěl k úplné abstinenci.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8098
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Je to o poučení-ale může to být i o tom,že už se nezastavíš a upiješ,nebo si sáhneš na život.Ty stavy bych už nechtěla zažívat už bych na to neměla.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8102
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Prý by si měl každý alkoholik sáhnout na dno, ale kolik se z nich dokáže vyhrabat?Nesouhlasím s tímto názorem odborníků.Radši zavčas zjistit, co to vůbec alkoholismus je, a že vůbec není jen ten člověk alkoholik v příkopu, pokálený, špinavý, ale může naoko vypadat jako hogo fogo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8103
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Často mi vrtalo v hlavě byla to která sklenička,či láhev rozhodla o tom,že jsem překročila práh do závoslosti.Svého alkoholismu.Později jsem pochopila,jak křehké jsou hranice.První je krok do závislosti,která zůstane trvalou a ten druhý krok je do tmy šílenství a smrti.Toto si stále uvědomuje moc málo lidí.Dnes už nepodceňuju vůbec nic.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8105
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
A kolik lidí to Jano ví?Bohužel jen my, co jsme tím prošli, v Čechách jakoby alkoholismus neexistoval, žádná prevence, spíš je normální chlastat.Všichni to tolerují, až najednou člověk alkoholik padá na dno, najednou všichni zděšeně ohrnují nad ním nos.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter