Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Poslední šance?
#8595
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 1 měsíc  
Davide, proč jsi si musel dát pivo a panáka?Nemusel. Nesváděj nic na ženu, přestaň fakt pít, pak řeš manželství.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8597
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 1 měsíc  
Pít nemíním, je mi jasné, že se s alkoholem nedokážu porvat jak jiní, je mi jasný, že bych taky mohl padnout někam, kde bych fááákt být nechtěl a ještě bych přišel o děti, což bych neustál a na ženu to nesvádím, jen jsem chtěl naznačit, že alkohol byl můj útěk před manželskýmy problémy.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8598
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 1 měsíc  
Až budeš mít pár let abstinence, dojde Ti, kolik zbytečných věcí si házel na ženu, z jakých hloupostí jsi dělal vědu, jen abys ses napil........Vydrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9123
Re: Poslední šance? Před 11 rok, 11 měsíce  
Rehabilitační centrum EXIT pomáhá lidem,kteří jsou
závislí na drogách, alkoholu a gamblerství.
Pokud patříte mezi ty lidi, nebo někoho takového znáte, kontaktujte nás:
tel.:737212824 , 603 880 068 , email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , skype:rcexit10,
webové stránky : www.exitrc.webnode.cz..
zuzika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9129
Re: Poslední šance? Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj.
"Poslední šance"......
Přiznám se, nečetl jsem celé, toto vlákno. Je to na mě dost dlouhé
Na můj vkus,je tu moc často výraz "jsem v pohodě".
Taky mě to trošku přijde, jak strojené kajícné články některých mých spolupacošů v léčebně.
Možná, bych byl vděčnější za trošku upřímnější výrazy člověka, co se potýká s problémem !JÁ A ALKOHOL".

Poslední šance......Pokud ta přijde, poznáš to bezpečně, ale to bude už dost pozdě. Posledních šancí, můžeš zažít docela dost. Po každé, o něco přijdeš.Propadneš se o něco níž.Pak, si možná řekněš, jsem na dně. Jenže takových posledních šancí a zdánlivých den, může být hodně. A pokaždé, to něco stojí.

Až přijde to poslední......

Někdy, je dobré si přečíst, co píšeme z minulosti.
Může v tom být ukryto leckteré tajemství. Je jen na tobě, jakou váhu dáváš ty sám, svým slovům.

V každém případě, dokud je čas, a nepřišla ona poslední promarněná šance, stojí za to bojovat. Výhrou, není nikdo jiný, než ty sám!
Ahoj, držím vám palce a přeji žádné poslední šance.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9556
Re: Poslední šance? Před 11 rok, 9 měsíce  
jo v pohode nic neni. Zena uz odesla, deti mam na vikend, po tydnu na chlastu je ze me slusna troska. Rikat vam muze kazdy co chce ale stejne nikoho neposlechnete. Znovu jsem hral automaty. vim ze musim zacit makat a prestat se litovat, jinak se zblaznim.
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9559
Re: Poslední šance? Před 11 rok, 9 měsíce  
Najdi pomoc, AA jsou zadarmo, jsou anonymní, jsi mezi svýma!!!!Pomůžou každému, kdo o to stojí!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9563
Re: Poslední šance? Před 11 rok, 9 měsíce  
Davide-manželce se nediv.I trpělivost má své meze a ona by se musela zbláznit.Máte přece děti a ty si zaslouží pozornost,péči a lásku,když už jako táta blbneš.Co tak nastoupit léčbu?Neuzdraví tě,ale máš možnost si všechno v hlavě srovnat tak,abys už nepokoušel štěstí v nějakých výhrách a jinak.Také do AA chodí lidé s problémy gamblerství-a pomáhá jim celý program,který spol.AA nabízí.Hlavně se nelituj-to ti nepomůže v žádném případě.Sebelítost tě jen zažene opětovně k hraní a pod.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter