Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co dal?
#3574
Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahojte,mam 30 rokov piem uz 10 rokov najprv pivo potom i borovicku ted uz jen borovicku za posledne dni 0,5 litra denne,nevim prestat lecim se i na deprese beru Cibralex 10mg rano a dr mi dal pred tydnem rivotril,ale bojim se dat si ho ked piju,nevim to vydrzet,mam tresy celeho tela a i ekzem.mate nekdo podobne skusenosti?
Lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3575
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Lukáši, předpokládám, že Váš terapeut o Vašem pití neví, těžko by Vám napsal antidepresiva, protože užívání léků a pití, to je vražedná kombinace a játra, která tu detoxikaci organismu už nezvládají, propouští škodliviny do krve, a z toho jsou i vyrážky. Krom jiného. Musíte se svěřit lékaři a přestat pít.On by Vás měl nasměrovat na vhodnou léčbu. je to začarovaný kruh, deprese jdou ruku v ruce s alkoholem, a vše se vzájemně zhoršuje. Vím, neporadila jsem Vám nic zázračného, ale nic takového neexistuje. Držím Vám palce, hlavně na ty nové léky nepijte, jsou nebezpečnější než nenávykový Cipralex. Dejte vědět, jak se vede.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3576
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Aneto, poradila jsi jedinou možnou cestu, přestat určitě s alkoholem, svěřit se odborníkům.Takže výborně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3577
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Já beru taky antidepresiva plus další léky a normálně do toho chlastám (jsem závislý). Doktorka o tom ví, ale léky mi předepisuje, protože bez nich bych být nemohl. Tím nechci říct, aby si ze mě Lukáš bral příklad, půl litru tvrdého denně je hodně, tolik jsem nikdy nepil, i když nárazově dám i víc než 10 piv.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3578
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Teď jsem si přečetl, že Lukáš i Rivotril, tak na ten bacha, benzodiazepiny s chlastem jsou cesta do pekla, to jsem nikdy nebral.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3587
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahojte no ono je to tak me se pred mesicem pohorsilo s nervama a sel sem k psychiatricke,este jak sem tam cekal uz mi bolo upne blbje a jak ma videla pta se: Vy ste pili? rikam vcera 2-3 borovicky.byla trosku nasrata ze marite mi celu lecbu,dyzt uz idete do deliria a dala mi diazepam 10 ze si mam dat kazde 4 hodiny a dojit na druhy den,tak sem tam sel predepsala mi diazepam 10 0 10 a coaxil 10 10 10 denne ale ten coaxil mi nejak nedelal dobre a diazepam sem si daval jen pak 5 rano.pred tydnem sem tam byl zrusila mi ten diazepam a coaxil a dala mi ten rivotril kapky ,ale to se bojim brat.A rikala dufam,ze uz nepiete.rikam nee. od vtedy sme prestal pit pivo jke to uz mesiac a to sem pil denne ale zas sem vic zacal tu borovicku tak 2,5 az 3,2 deci denne akurat vcera a predvcerom pul litra.Nic ma nebavy nemma do niceho chute ani sily bez teho alkoholu ale ani snim.snazim se nepit ale nejde to
Lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3604
Re: Co dal? Před 13 rok, 1 měsíc  
Lukáši,už jde do tuhýho,musíte se léčit.Delírko je životu nebezpečný,sám to nezvládnete,s těma lékama a pitím se to jen zhoršuje.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7903
Re: Co dal? Před 12 rok, 2 měsíce  
Uz sem nepil 60 dni sem to vydrzal ale bylo mi stal hur a hur tak sem zase zacal je m ispatne uz 2 dni hrozne se trepu a vnoci potim dal sem si 5 diazepam a 1dc borovicky,a je to stale ten tres co mam delat? se, zufaly,musel sem si vzit dovolenou
Lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7905
Re: Co dal? Před 12 rok, 2 měsíce  
Měl byste se někomu svěřit, nebýt na to sám. A hlavně vydržet nepít, bude líp.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7910
Re: Co dal? Před 12 rok, 2 měsíce  
Lukáši-co tak nastoupi cestu do léčebny?Bez ní to neustojíte,stejně jako doléčovacího programu jako je Antabus a Anonymní alkoholici.Předtím jste měl fyzické a psychické abstinenční problémy.Ted´to nebude jiné.Pokud u vás nastoupí halucinace,nebo nebo jiné psychotické stavy zajistěte si,at´k vám zavolají záchranku,nebalte si věci a nechte se odvést bud´na Detox,nebo rovnou léčebna.přeju štěstí-aby jste uskutečnil a přežil
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter