Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Co vše mění abstinence
#38410
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Na ten tlak, nervozitu někdy pomáhají ty nejobyčejnější věci.
Hodně se mi zlepšil veškerý tkz. duševní život štípáním dříví a plaváním. Do zimy bych toho měl narubat ještě fůru, sekeru mám novou, excelentní Viking styl.
No a plavečák mám naštěstí za rohem, permanentku v kapse. Ale to je lepší přerovnávat cihly, popřípadě knihovnu než to "léčit" pitím a práškama.
K tomuhle skautingu jsem se ale proklopýtal tak asi dekádou zostřenýho chlastu. Byl to asi trest za minulý životy, jinak to neni možný...
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38426
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
naprosto rozumim, do prášku nejdu, když to nebude životně nutný. vrátila sem se z lesa, zpocená, hned je mi líp. Dřevo mě taky čeká. A vyklízim místnosti. Sama si přijdu jako nějaká dlouho zavřená skřín a holt, když to votevřeš, tak tam je něco plesnivýho no
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38427
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
michal: taky to mam horší odpoledne až večer... snad to pomine
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38874
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
Alhena napsal:
Jakou máte zkušenost s tím, co všechno mění abstinence? Zaskočily vás třeba nějaké změny? Já například potřebuju mnohem méně spánku, což je fajn, ale začíná to být maličko "extrémní". V poslední době se budím ráno už před 4...

Tak jsem se o tom včera bavila se svou psychatričkou (protože se budím čím dál tím dřív a před 4. ráno je to už asi opravdu trochu extrém) a reagovala na to slovy: "Abyste mi nevlítla do mánie". Jedním z prvních příznaků prý bývá právě snížená potřeba spánku. No, tak snad ne...

Máte někdo zkušenosti - teď trochu obecněji - s tím, že by se u vás v důsledku pití (nebo naopak abstinence po delším pití) rozvinula nějaká "nová duševní porucha"?
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38875
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
Zajímavý příspěvek.
Zajímá mě jak to mají ostatní. Taky se budím čím dál dřív. Zatím jsem to bral jako výhodu. Večer jdu dřív spát, usnu bez problémů a to je fajn. Ráno dřív vstanu a ani mě nenapadne myšlenka na pití a to je taky fajn.
Ale před pár dny mě taky napadlo, jestli se to nezačíná posouvat až moc.
Jsem zvědavý, jestli s tím mají zkušenost i ostatní.
pomalej
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38876
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
Jo, mám to úplně přesně tak.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38929
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
A koľko hodín zvyknete spať?
Ja problém so spánkom našťastie nemám. Rýchlo zaspím. A skôr ako o 8.00 nevstávam. Ale chodím radšej neskôr spať(však Láďa vie), aby som sa skoro nebudil. Spím tých 7-8 hodín. To mi stačí v pohode. Dlhšie len keď mám za sebou nočné. To dobieham manko.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38940
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
No mně v poslední době stačí tak 5 hodin, někdy i méně. Což je trochu divné...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38941
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
tak tento stav som mala aj ja a dost dlho zaspala som napr. o 22,00 o druhej alebo pol som bola hore a potom som nemohla spat aj do stvrtej a potom ked vstavat do prace tak by som spala, ale vsimla som si,ze ked som pila, tak vzdy som sa o tomto case zobudila a telo zacinalo mat abstinencne priznaky. momentalne spim od tej desiatej do siestej a v pohode.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38945
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 6 měsíce  
katarina napsal:
tak tento stav som mala aj ja a dost dlho zaspala som napr. o 22,00 o druhej alebo pol som bola hore a potom som nemohla spat aj do stvrtej a potom ked vstavat do prace tak by som spala, ale vsimla som si,ze ked som pila, tak vzdy som sa o tomto case zobudila a telo zacinalo mat abstinencne priznaky. momentalne spim od tej desiatej do siestej a v pohode.

To je něco trochu jiného. Nejde o to, že bych nemohla usnout, nebo že bych se budila a byla nevyspalá. Prostě se jen budím brzy a cítím se normálně "vyspalá". Jako bych potřebovala mnohem méně spánku než dřív.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter