Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...31
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#41133
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Ach Atheno ,to je mi Tě líto,pokud manžela miluješ je to blbý.Úplně chápu tvé topení žalu ve flašce,ale k ničemu to nevede jen Ti bude čím dál hůř.
Prožívám taky rozchod před Vánocemi a bez rodiny.
Ale ty jsi ještě mladá a zvládneš to,pro sebe,pro nový začátek.Držím Ti pěsti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41135
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Gennosuke, díky moc! To jsem asi přesně potřebovala "slyšet".
Já vím, že - kupodivu a nepochopitelně - jsem vlastně hodně silná.
No dobře no. Tak jsem si teď "vynulovala počítadlo". Upřímně, opravdu mi to ten den dnešek pomohlo zvládnout. Když si přijel pro poslední věci, nemyslela jsem na to, že mizí a jak je to strašné, ale na to, aby už byl pryč a já se mohla opít. Je to strašné, ale na druhou stranu: Aspoň jsem mu neudělala scénu, spíš naopak ze mě čišelo, že se nemůžu dočkat, až bude pryč. (Nevěděl, proč.)
A teď je to na mně.
Můžu se sama doma trapně pomalu uchlastávat k smrti, plná sebelítosti, nebo se chopit příležitosti. Poprvé v životě jsem sama. Ano, bylo by to asi lepší dřív, než v 34 letech, ale je to prostě teď. Můžu konečně zjistit, kdo jsem, a v návaznosti na to, co chci. A jít za tím.
Jo, jsem tak trochu "magor" (OCD atd.) a taky nejsem zrovna pořádná - no a s tím sexem to byl problém... Ale, upřímně řečeno, (a omlouvám se, jestli to bude znít blbě, ale já to asi potřebuju někde ´veřejně´ formulovat), jinak jsem jako partnerka docela "terno".
Nevypadám špatně, jsem chytrá, vtipná, pracovitá (schopná vydělat peníze - však jsem ho posledních několik měsíců živila a vlastně budu zatím dál) a přitom nesmírně tolerantní.
Které ženská vám sakra dává peníze, žehlí, pere, vaří a přitom vůbec neřeší, kde s kým paříte a do kolika ráno? I když je sama alkoholička (a feťačka) a přivedli jste ji k tomu vy?
Která ženská je tolerantní k vašim chybám a připouští si svoje?
Která ženská si je vědoma toho, že asi nejste úplně "perfect match" a že to je zřejmě hlavně ona, kdo by "could do better", ale nikdy ani nezvažuje, že by to s vámi vzdala, připravená být s vámi klidně nešťastná do konce života?
Jsem oddaná, loajální, sebekritická, jsem KURVA VÝJIMEČNÁ ŽENSKÁ!!! ;-D... A možná to ví, a možná ne...
Ale já si nemám co vyčítat. Možná (určitě) jsem mohla udělat víc. Ale snažila jsem se (alespoň v poslední době) rozhodně víc než on (on se vlastně nesnažil vůbec a dokonce to přiznal).
Škoda, že neodešel už před 5 lety. Ještě by mi nebylo 30. A nikdy bych nezkusila "Bellu" a nestala se alkoholikem a feťákem. Tím nechci hodit vinu na něj, to by bylo trapné - jsem dospělá a svéprávná... Ale byl jediný člověk, který by mě kdy byl schopen přesvědčit, abych to zkusila. A tak se stalo. Moje rozhodnutí. Moje KURVA ŠPATNÉ rozhodnutí, které postupně vedlo k tomu, že posledních cca 5 let mého života bylo totální ztrátou času....
A s vědomím toho dnes znovu piju (a ano, nejen to). A až zítřek ukáže, jaký to má význam. - Jestli je to "jen" momentální slabost (tak trochu pochopitelná vzhledem k situaci), kterou překonám a vydám se cestou, kterou si přeju,.... NEBO jestli (a asi definitivně) skončím jako totální ubožačka....

Držte mi palce.... (Protože právě teď se asi rozhoduje o celém zbytku mého života. Pokud se tak už nestalo dnes, kolem 4. odpoledne....)
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41136
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Maris napsal:
Ach Atheno ,to je mi Tě líto,pokud manžela miluješ je to blbý.Úplně chápu tvé topení žalu ve flašce,ale k ničemu to nevede jen Ti bude čím dál hůř.
Prožívám taky rozchod před Vánocemi a bez rodiny.
Ale ty jsi ještě mladá a zvládneš to,pro sebe,pro nový začátek.Držím Ti pěsti.


Napíšeš mi víc, prosím?
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41137
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
atheno ,ráda napíšu,ale co bys chtěla vědět?O mém rozchodu?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41138
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alhena,
aj zajtra vyjde Slniečko!

Vydrž až opadnú a vychladnú emócie a až potom začni racionalizovať!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41139
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Ano...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41140
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Ja napsal:
Alhena,
aj zajtra vyjde Slniečko!

Vydrž až opadnú a vychladnú emócie a až potom začni racionalizovať!


Máš pravdu. Teď vám tu vlastně píšu nejen pod vlivem emocí, ale taky opilá. - Což bych asi opravdu neměla. Omlouvám se...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41141
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
ahojte, ALheno to sa niekedy stava. ten zivot je strasne nespravodlivy. Ale pre kazdeho z nas je urcena ina cesta a zivot nam dava prekazky, ze niekedy mam pocit ci to dokazeme zvladnut. myslim si ze kazdy sme toho prikladom tu na fore.ked som citala o tebe ako sa opisujes, tak to ako by som v niektorych veciach videla seba. tiez mam 34 rokov minuly rok som si tiez zivot definitivne pototo,ale nasla som v sebe silu a osud zvratit. si silna osobnost a isto to dokazem nejak preklenut a ako pise Ja a aj ja hovorievam aj zajtra vide slniecko a budeme sa na ten vcerajsok divat uplne inac. vela stastia a sil a hlavne pis
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41143
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alheno se neomlouvej prosím tě, hlavně to zítra už utni a nedokrmuj...

No klidně celý příběh vypiš, net to snese, nikdo tě nezná, neví kde bydlíš, pak za střízliva se zablokuješ a nic z tebe nepoleze a budeš to dusit v sobě...

Pak můžeš nad tím vším co jsme ti všichni napsali v klidu popřemýšlet a hledat svou cestu...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41144
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Co je to Bella? Neznam
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter