Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...16
Dolů
Téma: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem?
*
#43058
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
to probuzení, zjištění skutečnosti je hrozné. tolik jsem se těšila na nový život. a on je horší než ten předchozí...
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43059
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Já ti přeju, abys byla hlavně schopná dodržet slovo a nedávat mu další a další ultimáta.. V tom byses akorát ty trápila a on by dál pil. Bydlet s alkoholikem musí být hrůza, já naštěstí s ním nebydlela, i když málem . Myslím si, že kdybychom spolu žili, nepřestal by už vůbec. A taky si myslím, že chtěl se mnou bydlet, protože to bral jako něco, co by ho mohlo donutit s tím přestat. jenže on musí fakt chtít sám. a ty musíš chtít sama pro sebe to dobré
Jana
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43060
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka napsal:
to probuzení, zjištění skutečnosti je hrozné. tolik jsem se těšila na nový život. a on je horší než ten předchozí...

Hmm, přesně jako u mě . Ta euforie když jsem se zamilovala a ta hrůza, když mi pomalu docházelo, jak na tom je. Vtip je v tom, že když chceme nový život, musíme se o něj zasloužit sami, ne se spoléhat na to, že to bude s někým..
Jana
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43061
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka. Ja som robil po stavbách. Tam sa pilo vo veľkom, hlavne po práci. Boli tam aj alkoholici, to viem až teraz. Ale u žiadneho som nevidel to, čo robí alkohol so mnou. Ja som extrem, posledné štádium po mojich stavoch je už len delírium. Ale to si človek nepamätá. Ja si pamätám všetko. Bohužiaľ alebo našťastie.
Ten tvoj nemusí byť na tom až tak zle, ako mi poniektorí. Samozrejme nie je väčší alebo menší alkoholik. Mám skôr na mysli tie stavy pri triezvení.
Každopádne popíjanie sám z baru(nie spoločné posedenie), fľaše v batohu, zimnica, potenie, svedčia o tom, že má s alkoholom problém.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43062
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
mne pomohlo si uvedomit, ze som na zlej drahe, citanie pribehov inych ludi. ked som videl, ze ich zaciatky su rovnake ako boli moje, potom ked som sa nasiel kdesi v strede ich pribehu...tak som si uvedomil, ze tuto trajektoriu az do konca nasledovat nechcem. je to asi podobne ako to, co prezivas ty teraz. mozno by si mohla skusit mu dat precitat zopar takychto pribehov, ci si nemysli, ze je v podobnej pozicii.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#43063
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
děkuji, budu se snažit, snad to dokážu, nenechám se ukecat...
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43064
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
docela smutné zjištění, i když pravdivé
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43065
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
taky jsem o tom uvažovala, jen nevím, jestli si je bude chtít přečíst.
v sobotu jsem ho natočila jak vypadá...když jsem se ptala, jestli to video chce vidět, řekl že ne
Katka
Senior Boarder
Příspěvky: 41
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43066
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka napsal:
taky jsem o tom uvažovala, jen nevím, jestli si je bude chtít přečíst.
v sobotu jsem ho natočila jak vypadá...když jsem se ptala, jestli to video chce vidět, řekl že ne

to by som sa ho opytal, preco si to on pozriet nechce, ale ty si to nie len ze vidiet, ale zazit musela na vlastnej kozi? to je "trosku" nefer podla mna, ze pan si to nechce pozriet, lebo mu je z toho trapne, ale ty to musis trpiet XY hodin do tyzdna.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#43067
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka napsal:
taky jsem o tom uvažovala, jen nevím, jestli si je bude chtít přečíst.
v sobotu jsem ho natočila jak vypadá...když jsem se ptala, jestli to video chce vidět, řekl že ne


No abyses ještě nedozvěděla, že vlastně pije, protože má doma takovou semetriku, která ho natáčí na video..
Jana
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter