Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#665
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Nazdar VV, Ty jsi snad spasitel všech alkoholiků.

Můj mail je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Díky za všechny zprávy, zdá se, že se blížím ke svému cíli. Jestli máš nějaké fotky, tak mi je klidně pošli, budu velmi rád. Ještě jsi mi neodpověděl, jestli je to "jen" za 60,- Kč za den jako v nemocnicích + doplatky za případné léky a nákupy, nebo jestli se tam platí i něco jiného.
V každém případě mi to to takto připadá spíše jako lázně nežli nějaký kriminál. To bych se raději - jak tu někdo říkal - prochlastal do rakve.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#666
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
A Radime, pil jsi dneska ? A nebo, kdy naposled ??
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#667
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
TY POPLATKY JSOU JENOM 60 NA DEN JAK V JINÝCH NEMOCNICÍCH NIC VÍC.A NA TEN DETOX MUSÍŠ JÍT ONI TĚ ASI BUDOU SLEDOVAT CHOVÁNÍ JESTLI NEBUDEŠ MĚT ABS´TÁK ATD ALE JE TO JENOM TÝDEN JÁ TAM BYL OD STŘEDY DO PONDĚLÍ TO JE JENOM PĚT DNÍ A TO JE V POHO
VLASTA.VANOUS.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#668
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Já jsem tomu bohužel opět propadnul, teď mám v sobě tak minimálně 1/2 litru 35 % meruňkové vodky, už se to nedalo vydržet.

Musím se však dát za každou cenu do pondělí 13:00 zcela do pořádku, to bude probíhat dědické řízení po našem 96-ti letém dědovi (mírném alkoholikovi - hladinkáři), odhadní cena je cca 3 mil. Kč, zhruba jsme již s příbuznými dohodnuti kdo co zdědí, geometrické plány na oddělení některých pozemků jsou již hotové, tak snad nebudou problémy a žádné hádanice přímo u pana notáře. Držte mi plís všichni palce, pak se dám na léčbu a budu snad v klidu.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 14/03/2010 01:31 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#669
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime a ty mě budeš odsuzovat?
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#670
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Já nikoho přece neodsuzuji.

Já jen říkám, že mám momentálně dost problémů, a přitom se musím v pondělí zúčastnit jednoho z nejvýznamnějších jednání ve svém životě. Moji rodiče zde vybudovali a hlavně zaplatili docela slušnou nemovitost v Náchodě a i kdybych měl své zasrané nejbližší příbuzné umlátit klackem k smrti v pondělí, tak to prostě udělám, a je mi to momentálně absolutně jedno. Imbecilové, co tady akorát desítky let přežívali za naše peníze by teď chtěli něco zdědit, obávám se, že nebudu jediný pod vlivem akoholu a psychotropních látek, myslím si, že se nás tam sejde asi tak 20 a budeme se řezat tak dlouho, dokud někdo nechcípne !!!!!! Už se těším, jak přijedou cajti a budou nás od sebe odtrhávat.

Jak říkám, já se pokusím vyjednávat v klidu, třeba vše proběhne v pohodě. Veškeré dědické dohody mají příbuzní k dispozicï, myslím si, že jsem jim ustoupil až dost. Jenže oni se vymlouvají, že nemají žádné peníze, ačkoliv by měli zaplatit z celkového podílu 26 300,- jistý podíl.

Jak říkám, jen mě plís držte palce, aby vše proběhlo tak nějak humánně, snad se fyzickým útokům vyhneme.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 14/03/2010 02:29 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#671
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime, potřebuješ pomoc a podporu. Určitě tím nebude 1/2 litru 35 % meruňkové vodky. Dědické řízení asi nebude nic příjemného ale tento způsob určitě není rozumné řešení. Neznám nikoho, koho by dědictví sblížili, spíš naopak, ale meruňka, nenávist a klacek v ruce ti k ničemu nepomůže, je to krok zpátky.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Poslední úprava: 14/03/2010 02:39 Provedl: hana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#672
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Alkohol mám již hezky v sobě, ani kapičku jsem nenechal...

Na pondělí jsem objevil ještě lepší zbraň, a tou jsou peníze. Vždyť nám přece příbuzní nedávno říkali, že nemají ani kačku, takže doufejme, že za těch téměř 30 000,- Kč dají pokoj.

Neboj Hanko, že bych v pondělí někoho zmlátil, jen jsem navrhnul spoludědicům narvat huby prachama. Je na to něco špatného? Zkuzte vymyslet něco za střízlivého stavu, ale obávám se, že nás už nedoženete.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 14/03/2010 02:45 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#674
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime, bude asi nejlepší když se půjdeš vyspat. V meruňkovém opojení a je asi zbytečné cokoliv řešit.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#675
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Díky Hanko za podporu, jsem teď opravdu nechutně zlitej, snad se z toho vyspím, Hlavně abych byl ok v pondělí. Už mi začíná kua brnět hlava. To jsem tomu dal....brrrrrrrrrrrrrrr
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter