Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#746
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj všichni, přeju krásný sluníčkový den, před chvílí jsem přišla z Laxusu, dneska jsme se celou hodinu chcechtaly nad některými mými nedávnými postoji k životu. Bylo to vážně úsměvné. Jedu domů a těším se na zahrádku (samozřejmě květinovou) už je to tam veselé. Beru psy a jdeme si užívat sluníčka a já i práce
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#747
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Den D se pomalu, ale jistě blíží. Jinak jsem svým rozhodnutím asi překvapil více lidí, nežli pouze přítelkyni, jelikož každý ví, že jakékoliv problémy se se mnou táhnou většinou hodně dlouho, jsem děsně nerozhodný, váhavý a taky až zbytečně vystrašený, to jsou asi moje nejhorší vlastnosti. Jinak ale mám rád srandičky - viz "cítím špunt v hubě". Doufám, že to lékařce popíšu trochu civilizovaněji.

Jinak jsem se chtěl zeptat, ať už se léčíte ambulantně nebo jste byli na hospitalizaci, tak jaké léky jste užívali ?
Já jsem ve starších MEDI-stránkách našel v té záplavě léčiv kromě Antabusu i 2 léky vyloženě proti bažení (špuntu v hubě) s názvem Campral a druhý s názvem ReVia. Jsou tam ale hodně vysoké ceny, vzp to asi nehradí, ale pokud by to pomohlo, tak se nedá nic dělat. Užívali jste nebo dodnes užíváte něco takového ? Nebo jen ten Antabus a antidepresiva ?
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 26/03/2010 10:58 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#748
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj milá Hani,
to máš dnes pořádně prosvičený břišní svaly a dvakrát tolik prozářenou oblohu. Na zahrádce bacha na záda,nejsou zvyklá.
K

Radime,
posílám Vám ještě jednu písničku. Mohl byste ji používat, jako terapii mezi tím než ( nastane den D) - půjdete po Velikonocích kam jste se objednal.

Jinak už s dalšíma písničkama končím, nebojte
K
květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#749
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj Hani,tak máš o zábavu postaráno vid,přijdeš na zahrádce aspon na jiný myšlenky.To jaro je fakt nejúžasnější období.V laxusu děláš pokroky,gratuluju.Pro Radima: ja jsem brala antík a pak asentru,to je na vyrovnání nálad,v mozku se to po ní prostě srovná.Vše hradí pojištovna a brala jsem to rok,jinak nic a ted už jsem čistá i od těchto prášků,už nechci chemii ani vidět,ale bylo to nutný a pomohlo to.Květuš,zdravím tě též,co jinak děláš když nepíšeš do fora a nehlídáš psíky?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#750
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Prosímvás,já pročítám toto téma a nemohu nikde najít,jak moc a co jste pili. Chtěla bych to srovnat se sebou a začít to popřípadě řešit.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#751
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Pavli,
podívej se do příspěvků pod tématem: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem. Tam Hance na tuto otázku odpovídají Ivlik, Ivan a Irena.

Ahoj Ivliko,
Psíka jsem byla hlídat jen ty dva první týdny. Jinak jsem v invalidním důchodu, začínám trávit čas na zahrádce, tento týden jsme se přidávali s děckama ze ZŠ v našem městě k celoctátní Velikonoční sbírce pro Adru (úterý a středa)je jednou do roka, vůbec se nenudím,mám hodně zájmů a známých, ale na tu zahrádku se těším nejvíc. Ještě mám prožezávat dva stromy a potom budu moci dělat co mě baví - kytičky, bylinky, malinký stromečky.
A jak se máš ty?
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#752
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Dobrý den Pavlo.Nezáleží vůbec na tom,jak často,co a kolik,ale jak se s tím vyrovnává vaše tělo,psychika a mysl.Jak moc vám alkohol zasahuje do života a jaké problémy působí.Udělejte si zde na vebu test.Pokud budete číst pozorně i to množství a následky jsou tu ve foru popisovány mnohými pisateli.Jestliže u vás již hlodá červíček,bylo by dobré začít jednat.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#753
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Květuš já se mám výborně,jen mě trochu trápí vztahy v nové práci,ale s tím nic nenadělám,letošní rok má být posun vpřed co se týče duchovní stránky tak to snad bude vidět i na vztazích.Doufám.Jinak si už sázím bylinky do květináčů,je ted z čeho vybírat,to dřív nebylo.Mám ještě restík z lonska,musím udělat danový přiznání a tak jsem to oddalovala a ted už jsem nucena a tlačena časem se na to vrhnout.Fuj!! Naše firma taky vybírá finance na nějaké zařízení na dětskou onkologii,ráda jsem přispěla kapkou do moře.Kéž to pomůže.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#754
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Taky mě záleží na dobrých vztazích, někdy je těžké je udržet v rodině natož v práci nebo někde jinde. V práci člověk tráví hodně času,už si to ani neumím představit a se špatnými vztahy to musí být pořádná zátěž na psychiku. PŘEJU TI PEVNÉ NERVY dokud se to nezlepší.
Ivli, perfektně jsi poradila Pavle, kéž by jí to bylo k užitku.
Měj se hezky navzdory hustýmu ovzduší v práci.
K
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#755
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Já nepiju třeba několik měsíců vůbec a pak si dám skleničku a jsem jako utržená od řetězu. Bez alkoholu toho zvládnu mnohem víc,chodím cvičit,studuju a pak se normálně zazdim a jen piju i když to množství,co je uváděno já absolutně nevypiju-tak max 1 litr vína. Připadá mi to divný,je už to závislost?
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter