Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#757
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Myslím,že pokud jdete někam do společnosti,tam vypijete 1l vína,chcete si pročistit hlavu,odreagovat se takže jste jak utržená od řetězu/to k mládí patří/a neléčíte si kocovinu druhý,popřípadě další dny zase alkoholem,nemusí to být závislost.Pro jistotu si ale udělejte ten test,je zde pod hlavičkou"alkoholismus".
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#758
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Díky za odpověď,no právě,že to pak trvá několik dnů.A pak už se zase těším,že nebudu pít../dlouho/,protože mi ten stav obtěžuje.ALE NEDÁM SI POMOCT,jako by mě něco navádělo.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#759
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Možná je to varovný signál se vztyčeným prstem.Zkuste se v těch dalších dnech pití vyhnout,at je chut sebevětší.Pijte jen vodu.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#760
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Pro Květu - díky za písničku, ale pro takového "drsňáka" jako jsem já, je to moc měkké. To by porazilo i uspávače hadů.
Abych Vám nemusel poslat taky nějakou romantickou písničku od Rammstein.

Jinak tuto neděli se KONEČNĚ na mě přijede podívat přítelkyně.
Že mě ale potvůrka nechala pěkně vydusit, téměř 2 měsíce. Možná, že ale nakonec udělala dobře, ona totiž moc dobře ví, že jí mám stejně rád, i kdyby se stalo cokoliv, bez ohledu na to, jestli se k sobě časem vrátíme nebo ne. Jí se po mě prý také už stýská.....
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 26/03/2010 21:04 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#761
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Zrdavím Radime,
co se vrátil syn z hor, tak se často naším bytem line hudební styl puštěný online - house music, převážně melodického stylu i když údernost rytmu se dost opakuje. Některé skladby se mě i líbí. Dříve poslouchal techno a to bylo moc tuc, tuc. Ty dvě písničky co jsem Vám poslala jsem si stáhla z internetu. Skupinu Rammstein neznám a nevím co bych od ní měla očakávat - podle nabídky snad opak romantické písničky?

Dva měsíce je dost dlouhá doba, ale jak je vidět byla k užitku, přeji Vám Radime pěkný dnešní večer s výhledem na krásnou neděli, která Vás zítra čeká.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#765
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj Květo, Rammstein je docela hodně tvrdý rock. Žádná romantika. Ale zkus si je poslechnout, jsou to milý chlapíci. Třeba jim příjdeš na chuť.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#769
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Včera odpoledne u mě tedy po dlouhé době byla přítelkyně, strávili jsme spolu hezké odpoledne. Je fakt, že jsme se k sobě chovali mírně "odměřeně", ale to je celkem logické, když jsme se tak dlouhou dobu neviděli. Dostala ode mě nějaké sladkosti k svátku a zároveň i ke koledě. Prošli jsme se po městě, zpočátku si povídali o mých problémech, ale pak jsme raději změnili téma. Jo a ještě večer mi ostříhala vlasy, už jsem prý vypadal jako santusák.
Spíše se mi moc nelíbil postoj mých rodičů k ní, ale snad se to taky změní. V každém případě mám radost, že se situace pohnula z místa.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 29/03/2010 11:27 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#773
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime,
jste ohleduplný, citlivý a zralý mladý muž. Mezi řádky se dá vyčíst, že k úplnýmu positu spokojenosti ze sejití s Vaší přítelkyní Vám ještě něco chybí, ale o tom NĚKDY plnohodnotný - vyrovnaný vztah je. Dokážete vše shrnout a dát tomu pozitivnímu přednost. Je to dobrá investice pro Vás i přítelkyni. Chce to, jak píšetě čas. Bude-li třeba i rodiče se poddají. Chtějí pro Vás to nejlepší.

PS. Alespoň se dotýkala vašich vlasů - to bylo asi taky příjemný
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#775
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Přeji všem hezký den,
Rád bych reagoval na název tohoto fora:Jsem alkoholik a nevím co dál.K tomu se mi vybavuje jen-ač trochu drsná odpověď-tak nepij!Měl jsem také problémy s alkoholem a přesně tuto otázku jsem psal i sem na tyto stránky.Dnes už problém s alkoholem nemám.Myslím si,že to za nás nikdo nyvyřeší.Každý kdo nadměrně pije alkohol si to musí vyřešit sám.Takový je nepsaný zákon.Bohužel.Můžeš číst knížky,články,hledat zde příspěvky,rady a návody,ale nic se tím nevyřeší!Bez tvého přispění a ochoty se sám se sebou poprat a začít sám a u sebe to nelze vyřešit.To je ztracený čas.Za úspěch lze považovat jen jedinou věc.Že si svůj problém uvědomuješ!Ale to je všechno.A je to málo.Existují léčebny,ambulantní léčby,jsou i jedinci(ale těch je jen hrstka),kteří se z toho dostali sami.Ale neznám alkoholika,který seděl doma na zadku a vyléčil se psaním příspěvků a stížnostmi,že má problém a neví co dál.Jsou lidé, kteří byli úplně na dně.Žili pod mostem,na ubytovnách,protože všechny peníze propili.Hrabali obličejem v hlíně,pokoušeli se o sebevraždu-a dostali se z toho.Já jsem pil skoro denně,ale zůstala my střecha nad hlavou a rodina(měl jsem asi víc štěstí).Není to tak dlouho co jsem přestal.Rozhodl jsem se ze dne na den,protože se mi konečně rozsvítilo ,že to musím udělat já.A protože jsem pořád jen o tom diskutoval a diskutoval a říkal jsem si že zítra přestanu.Zítra jsem si zase koupil víno.Do léčebny jsem jít nechtěl a tak jsem si nechat nasadit antabus.To ti nasadí každý psychiatr.Co pro to udělat?Musíš chtít- se tam objednat.Od prvního dne mám STRACH se napít.Funguje to na 100%.Čeká mně roční léčba a když jse se ptal lékaře co bude po tom,řekl mi,že se se mnou o tom nebude bavit.Ne proto,že by mně nechtěl léčit,ale proto, že jsme si o alkoholu a o mém pití řekli všechno(proč sem pil,jaké jsem u toho měl pocity atd.)A tyhle pocity a návyky už mi nechce ani připomínat, ani navozovat.Potom roce bude jen abstinence.To je smysl toho léčení které podstupujete.A já s ním naprosto souhlasím.Jak jednodduché.Tak si myslím,že tady jsou jen dvě možnosti.Buď tu láhev sami zahodíte a začnete se sebou něco dělat-nebo vám ta láhev vypadne jednou sama z ruky-ale vy už ji nezvednete,vy svojí rukou-určitě ne!Víte,jsou na světě lidi,kteří jsou na tom o hodně hůř než my(jsou tělesně postižení,ať už jsou to lidi na vozíku,slepci,nebo lidi s obrovskýmy dluhy,lidi,kteří přišli o celou rodinu,o děti-těch případů je mnoho)A přesto začali znovu!Zvedli hlavu a měli chuť začít znovu.A zvládli to.To náš problém přestat pít ,je proti tomu co prožili oni- pouhý máček.Mějte se.
Jindra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#776
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Jindro,máte pravdu,každý si za svůj život zodpovídá sám a každý si za své činy nese i následky,přesto si myslím,že vypsat se,získat zkušenosti druhých je hodně důležité a pokud to pomůže aspon jednomu z několika je to úspěch a má to smysl.Uvědomit si problém,svěřit se a vypsat se ze svého pocitu ulehčí mnohým a další kroky k abstinenci můžou být pro jedince lehčí.Někdo se vypíše nebo si přečte osudy druhých,hodí to za hlavu a dál nic neřeší/jeho chyba/,pro někoho je to záchraný kruh.Držím palce k Vaší abstinenci,ale uvědomte si,ze ohrožení je tu stále,alkoholik nemá nikdy vyhráno.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter