Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...20212223242526...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#8390
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Nikdo z nás nevěděl proč pije.Odpověď se vždy dostaví až když udržíte svoji střízlivost.Alkoholik jste bezpochyby.Nevím,jestli vám toto forum,či zapojení se do AA zajistí kvalitní spánek.Spíš vás může povzbudit a podpořit v rozhodnutí nepít.Pokud budou problémy s vaším spánkem pokračovat budete potřebovat léky.Zajistí vám je obvodní lékař,nebo psychiatr.Každopádně je důležité lékaři zdělit váš problém s alkoholem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8391
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Čeho se bojíš, stydíš?Dávno každý ví, že piješ, uklidňuji Tě, že jen Ty si myslíš, že to nikdo neví.Není ostuda s tím něco dělat, ostuda je pít dál, kašlat na rodinu, život.Na AA jistě zajdi, úplně klidně, ničeho se bát nemusíš, uvidíš, jak se Ti uleví, zklidníš se, a jistě začneš na sobě makat, konečně budeš střízlivět, spát, žít.A neoddaluj to!Nevymlouvej se!Prostě a jednoduše tam vyraž co nejdříve.Už dnes, zítra.....budeš překvapený, jak je to lehké, normální.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8392
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahojky, zatím se držím a s manželem už jsme o tom i mluvili tan den co jsem jsem psala. Bohužel nám vyhořel PC a to doslova, proto píši v rychlosti z práce dokud si kolegyně odskočila. Až bude PC uzdravený a nebo mě synek pustí na svůj, tak se zase ozvu. Pa
Marci*

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8397
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
tak sem to včera nezládnul a lítál v tom zase dá se říct ještě lítám co se kolem mě děje to sou tlaky mazec zevšech stran snažím se to nepouštět k tělu ale nakonec .........je to jinde skupina je až v pondělí jsem odhodlanéj tam jít provází mě smíšené myšlenky ale za pokus to stojí přišel jsem o dost přátel a zbytek se straní je to obtížné bejt na to sám
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8399
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku,rozhodl jste se.A to je přece dobře.Pod každou skupinou je uvedeno jméno a tel.číslo.Marku,když se budete cítit v ohrožení,budete se chtít napít?Jednoduše zavolejte na to číslo a začněte o tom mluvit nedržte to v sobě.Funguje to tak,že vaše chut´na napití se vytratí.Můžete to používat do prvního setkání AA-do první schůzky.Máte možnost tímto způsobem poznat dopředu aspon´jednoho člena,což vám pomůže se rychleji zapojit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8400
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
zapojit se to bude muj problém málo lidem věřím věřil jsem jen sobě a tet už ani to ne požádal jsem o pomoct hodně blízkou osobu a ta se na mě ..... muj problém je v citové záležitosti a majetkem potřeboval bych se o někoho opřít a ne poslouchat jak sem špatnej a kolika lidem hodlám ještě ublížit mám super rodiče ale tady mi pomoct nedokážou už tak sem jim přidělal trápení nemám ani odvahu jim to říkat udělaly pro mě poslední rok mnoho dobrého hodně si jich za to vážím proto to musím nějak zvládnout sám nesám nechci je tím zatěžovat a lidé s který ma sem počítal se odvrátily zády nebo mě opustily i přesto co sem proně udělal mám na ně šílenou zlost ale držím se nedělat horší než to je
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8402
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Nevím , o co jde, ale většina problémů si musíme řešit jen my sami, což je normální.Nečekat na někoho, aby pomáhal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8403
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
nečékám už že mi někdo pomůže já pomohl ostatním dost a myslím si že nejsem sobec když je požádám o pomoc já a pak tě stejně setřou tím co si o tobě myslí proto nevěřím lidem chtěl bych věřit zase sobě to jediné bych si přál tet zbytek postupně nejsem hloupej ani najivní prostě vím jak to je a chodí člověk dělá chyby ale nemusí zaně tak platït přálbych si to dokázat sám sobě že to zvládnu vím že to zvládnu ale asi ktomu potřebuju tu podporu druhé strany a né to srážení na kolena myslím že je to i v povaze člověka a to hodně
marek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8404
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku.Váš největší ÚSTŘEDNÍ PROBLÉM?JE ALKOHOLISMUS-VAŠE PITÍ!!!!Na ně se nabalují další a další problémy.Jinak-ČÍM VÍCE A DÉLE PIJETE-TÍM VÍC ROSTOU VAŠE PROBLÉMY.
POKUD SE VÁM PODAŘÍ VYŘEŠIT SVŮJ PROBLÉM S PITÍM-TO ZNAMENÁ,POKUD SE VÁM PODAŘÍ NEPÍT?ZBUDOU UŽ DRUHOTNÉ PROBLÉMY,KTERÉ VYPLYNULY Z VAŠEHO PITÍ.CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?ZAMĚŘIT A CHTÍT VYŘEŠIT SVŮJ PROBLÉM S PITÍM!!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8503
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Zdravím, Pc je opravený a mám zrovna chvíli času. Mám za sebou půl měsíce bez jediného loku alkohol. nápoje. A taky 2 kg dole, což je taky dobrá inspirace. Zatím jsem na sebe pyšná. A to hlavně proto, že občas roznáším místo tchýně u nás v hospodě a přesto jsem odolala. Sice kola k ovaru místo piva chutná divně, ale dá se to přežít.
Jen se chci zeptat, zda je prohřešek nealko pivo?
Pro Marka: alkohol problémy často spíše stupňuje i když ti na chvíli uleví a snažíš se zapomenout, ale ony tu budou pořád. Zkus si najít nějakou jinou činnost než jít do hospody. Mě třeba dříve pomáhalo chodit do posilky a nebo cvičit doma. Při cvičení jsem si v duchu povídala sama se sebou a nebo si přehrávala nějaké ty věci co a jak udělat a nebo jsem si při tom i vybila svůj vztek. A pak jsem se cítila podstatně líp. opět se do toho potřebuju dostat, jen co jsem na plným úvazku v práci a pracuji na směny, tak toho času moc není.
Zatím pa Marci*
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/03/2012 09:58 Provedl: Marci*.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...20212223242526...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter