Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...65666768697071...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#56241
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
MichalB: Jak jsem psal, většinou se vidíme střízliví. A "romantický" jsem tedy i běžně. Akorát těch pár skleniček mi holt někdy dodá ještě větší energii, nadšení.. hodně se to pojí s únavou. Třeba někdy večer si psát, už jsem unavený a takhle se prostě proberu ještě. A navíc vlastně nejromantičtejsi počiny jsem měl za strizliva, basnicek bylo ještě hodně.. a ty by mi teda v opilosti nešly, to už mám pak moc zhlouplé myšlení. Básničky se mi nejlépe píšou v poradne spankove deprivaci.. to mi to pak někdy až přemýšlí ve verších.. jednou jsem ji takhle provokoval a celý den odepisoval na běžnou komunikaci jen v rymech, byla to docela zábava. Navíc ona o tomhle mém problému ví, nejbližší člověk.. po jednom excesu jsem se jí svěřil od srdce, podobně jako tady, a podporovala mě v mesicnim detoxu.. ale obecně ona má sklon to spíš trochu zlehčovat tenhle můj problém. To spíš já, hlavně od doby co čtu zdejší fórum, si více uvědomuju, že můžu špatně skončit jednou.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56327
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak dneska mám den 10.

Ale tedy den 6 byl rizikový večer, mít doma něco, nejspíš bych to vypil. Vážně jsem i přemýšlel zaskočit si do večerky. Ale nakonec jsem se na to vykašlal. Extra rizikové pro mě bude datum 26. 7., to budu mít večer návštěvu a později párty. To by byl den 18, tak snad to nějak dobře dopadne.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56328
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
A jak se na tu návštěvu připravujes? Co ji nabidnes k jídlu a hlavně k pití? Nebo oni vedi že piješ a snažíš se přestat? Urcite ti budu držet palce, abys to co nejvíc a nejlíp ustál.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56329
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdravím, také jsem selhala a to opakovaně. Dnes jsem už musela navštívit psychologickou ambulanci.Napřed mě překvapila reakce doktorky, která ani nechtěla přistoupit na možnost, že piji díky depresím....prý jsem alkoholik a musím na léčení....já ji říkám, ale pro pití musí být důvod.....ona že na závislost alkoholik důvod nemusí mít.......já byla teda v šoku.....vůbec nechtěla přistoupit na nějaký kompromis.....naštěstí k léčbě musí mít můj souhlas.....nakonec jsme se domluvili, že mi dá antidepresiva a dvakrát do týdne budu jezdit na antabus a pokud zklamu, jdu do léčebny....V tomto případě dám na medicínu, ale přístup doktorky by mě spíše do léčebny dostal....
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56330
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
No, to jsou tedy věci. Asi bych zkusila jinou doktorku, pouze braní léků nikam nevede a pokud Ty sama víš, proč piješ a potřebuješ to s někým probrat, budeš to mít lehčí. Byla by škoda to jen potlačit chemií.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56331
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Ivet, jsem rada, ze jsi se ozvala.
Myslim si, ze piti a deprese jsou zacarovany kruh. Ale taky si myslim, ze pokud mas chut a nebo potrebu se napit, tak duvod se vzdycky najde.
A neni ukolem doktorky, aby poustela hruzu. Nevim kolikrat jsi u ni byla. Treba zkousi tohle jestli to na tebe nebude nahodou platit. Zkousela jsi to nekolikrat.
Drz se, byla bych rada kdyby ti to dopadlo
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56332
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Já dnes den 2. Včera jsem pročetla snad celý fórum a teď už poněkolikáté dokoukla Úsměvy smutných mužů. Mám volno, tak se v tom můžu hezky rochnit a pomáhá to. Blbě mi nijak není, jen propocená noc. A zase najíždí chutě na sladké, takže už mám zásoby .
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56333
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Omluva. Chybi mi tam otaznik. Ma to byt
A neni ukolem doktorky, aby poustela hruzu????????
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56334
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
Omluva. Chybi mi tam otaznik. Ma to byt
A neni ukolem doktorky, aby poustela hruzu????????


No já když byla u té první, tak ta i hodně pomohla.
Tahle to zkoušela způsobem bububu, ale to na mě nějak nefunguje. Já potřebuji vše rozebrat, promluvit si o tom a na to mi odpověděla, že to si nemyslí, že mi to pomůže. A já na ni koukám a říkám si, to je opravdu primářka psychiatrie???
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56335
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 4 rok, 9 měsíce  
Ještě se zeptám, jak dlouho člověk na tom antabusu musí být a kolik stojí?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...65666768697071...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter