Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE
#45321
NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj, všichni, nevím, jestli se tu najde někdo, kdo si mě bude pamatovat, ale na tom asi až tak nezáleží. Píšu sem proto, abych třeba alespoň trochu motivovala všechny, koho trápí závislost, opakovaně selhávají a ztrácí vůli i naději.
Ve spirále alkoholu a kokainu se točím nějakých 5 let. Naposledy jsem byla střízlivá čtvrt roku na konci minulého roku a malovala si, že dáme s manželem náš vztah dohromady a založíme rodinu.
Pak přišel rozchod a relaps, který trval čtvrt roku.
Dnes nemám zdaleka vše vyřešené. Mám velké dluhy, čeká mě rozvod a majetkové vyrovnání, bylo mi 35 a šance na to mít děti je stále menší.
Často jsem ve velkém stresu a je toho na mě hodně.
Ale víte co? Celkově jsem teď šťastnější, než jsem byla hodně hodně dlouho. Možná v určitém smyslu šťastnější, než jsem KDY byla.
Hodně sportuju, lehce obtloustlý, opuchlý vzhled je dávno pryč, chystám se začít poprvé po 16 letech "randit". Poprvé v životě žiju sama a líbí se mi to. Roztahuju křídla.
Dvakrát týdně chodím do Sananimu a každá návštěva mi dává mnohem víc, než "jen" adiktologickou terapii. Rozvíjím se celkově.
Jsem střízlivá cca 4 měsíce a střízlivou zůstanu.
Vždycky můžete začít znovu. A znovu a znovu, dokud to nevyjde.
Když máte pocit, že vás už nic dobrého nečeká, že nemá smysl se snažit, že "lépe už bylo", nevěřte tomu. To, že si nedovede představit jakkoli příjemnou budoucnost bez alkoholu / drog, ještě neznamená, že vás nečeká.
PROSÍM VÁS, NIKDY to se sebou NEVZDÁVEJTE!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45322
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Málem bych zapomněla!

DĚKUJU všem, kdo mi tu pomohli!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45323
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Ze Tvych poslednich prispevku nez jsi se odmlcela sel trochu strach takze jsem moc rad ze jsi to zvladla. Jsi hodne moc dobra! 4 mesice jsou uz solidni zaklady na kterych se da zacit stavet novy "cisty" zivot. Je mi lito ze musis resit trable ktere zminujes - predpokladam ze to bude jeste nejaky cas zdroj stresu a trapeni a potencionalnich spoustecu. Ale Ty to zvladnes - jsi chytra, schopna a silna a presne jak pises - nejdulezitejsi je to nevzdat a rvat se dal i kdyz to treba zrovna vypada sebevic mizerne. At se Ti dari a nekdy napis .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45324
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
V pondelok tu stale cakam prispevky o nejakom relapse, ale z tohto mam ovela vacsiu radost drzim palce
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#45326
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
To zní dobře. Hodně pozitivně. a možná i to jak pises, že žiješ sama ti může dat prostor k tomu se sama v sobě najít... Držím palce...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45327
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
mam zasa 6 dni, v hlave zacina, ake by to bolo parada sa ist opit, ale uz viem, aky by som bol zo seba v depke keby to spravim.

objednal som sa k psychiatrovi, ze chcem antabus nech ma had craving nezlomi zas, za 3 tyzdne 1. volny termin, do telefonu psychiater mi povedal, ze antabus je na nic, ze sa to da prechlastat, trochu ma nastval!
ale povedal som si aspon ma to uci bojovat sam za seba.

s aackami som sekol... necitil som ziadnu zvlast podporu, a to pocuvanie nestacilo

chce to dalsi triezvy tyzden

chcem zazit, co sa tu spominalo, ze po 100 dnoch triezvosti sa zacnu diat veci

niektore komentare fakt super zaberaju
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/07/2017 17:10 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45328
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Zkus Sananim. Držím palce!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45329
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
Je super, že tu píšete i vy...kteří to zvládáte.
Vím, že stát se může cokoli...ale, když to zvládli jiní...TAK PROČ NÉ JÁ???. Věřím, že ano...den po dni a s pokorou.
Držte se
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45330
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
jo a Včelaři: už se netýrám tím, že už se nikdy nenapiju....každé ráno si říkám: dnes nepiju
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45331
Re: NIKDY TO NEVZDÁVEJTE Před 6 rok, 8 měsíce  
No a věř, že když to takhle dáš 150x po sobě, tak se Ti už pít ani nebude chtít. Budeš plná elánu a budeš vidět jak se Ti najednou všechno daří. Pak si řekneš, že nechápeš, proč jsi ten chlast tolik řešila, když to jde tak báječně bez něj. Ale nesmíš polevit, protože stačí jeden krok vedle a jsi zase v bažině.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter