Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Příznaky alkoholismu
#45692
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Veronika napsal:
Antidepresiva nemusí nutně zhoršovat účinky alkoholu.

To je naprosto individualni a nesmis se na to spolehat! Jsou lide kteri desitky let, cely svuj zivot, piji 1-2 lahve vina denne. Nejsou alkoholici, nemaji problem piti vysadit a roky a roky piti jim nepusobi zadne vaznejsi problemy. A pak jsou taci co se dokazou za necelych deset let prochlastat z nuly do lecebny a k deliriu a alko-psychozam. Bohuzel kazdy jsme jiny...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45696
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Veronika napsal:
PhDr. Michaela Peterková v poradně: "Antidepresiva nemusí nutně zhoršovat účinky alkoholu. Záleží na tom, jaká AD Vaše máma bere – pokud jsou to např. SSRI antidepresiva (dávají se v současné době nejčastěji), tak ty s alkoholem nereagují."

Paní Peterková je psycholožka a ne psychiatrička a nemá oprávnění předepsat AD. Jinak u Setralinu, když mě ho lékařka (Mudr.) předepisovala tak mě vyloženě upozornila na NEDOPORUČOVANOU konzumaci alkoholu, při užívání léku.... a na to jsem se samozřejmě vy.... a podle toho to taky dopadlo.
Takže mě přijde, že pořád hledáš někde nějakou skulinku, kde ti potvrdí, že AD-čka + alkohol je vlastně košer a nic se neděje...
Předpokládám, že tvůj ošetřující lékař(ka) neví že leješ láhev vína denně...
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45699
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Nevie, to aj napísala. Hanbí sa jej s tým priznať.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45700
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Pavle, vím, že Peterková je psycholožka, absolvovala jsem u ní několik kurzů. Ona nic nepředepisuje, jen v poradně někomu radila.
Jinak je to naopak. Já se chtěla dopátrat příčin své únavy, vyčerpání, jestli to nesouvisí s AD a konzumací alkoholu. Že by to pro mě byla větší motivace s tím přestat. Já nehledám důvody, proč pít, ale způsoby, jak s tím přestat. A mmch, včera jsem už nic nepila. Dnes to mám v plánu taky.
Jsi moc nedůvěřivý a podezřívavý. Možná vlastní zkušenost Ale každý je jiný...
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45701
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Nedovercivost je spravidla na mieste. Ludia, co maju problemy s navykovymi latkami, nepatria medzi najdoveryhodnejsiu skupinu populacie, ak to mam povedat tak nejak setrne

Mozno sa v tych pricinach netreba az tak nimrat a zacat tym, ze vysadis alkohol, skusis si v ramci moznosti skonsolidovat spankovy rezim a zaradis do denneho programu fyzicku aktivitu (aj keby trebars len prechadzku zo zaciatku).
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#45703
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ano, mám to v úmyslu. Jinak mě naštěstí nikdy alkohol nezasahoval do života natolik, že bych byla nespolehlivá, nezodpovědná. Tak daleko jsem to naštěstí nenechala dojít. Ani si to nemůžu vzhledem k okolnostem ve svém životě dovolit. Proto jsem se vždy držela, aby se mi to nevymklo z ruky. Nejsem zodpovědná jen za sebe. I když byla chuť napít se ještě víc, nikdy jsem to neudělala. Svou stopku jsem vždy dodržela.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45704
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Dobre dopoledne Veroniko,

v prvnim prispevku pises: "Přibrala jsem 25 kg, doma mám nepořádek, 3 roky neumytá okna."
V poslednim: "Jinak mě naštěstí nikdy alkohol nezasahoval do života natolik, že bych byla nespolehlivá, nezodpovědná."

To prece nejde dohromady - vylucuje se
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45705
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
To s tím nesouvisí. Vždy jsem byla spolehlivá k ostatním. Doma nemám smeťák, jen prostě nemám naklizeno a naleštěno jako dřív. Jako např. umytá okna. Jinak klasicky vysávám, umývám nádobí, peru, vařím...
Já právě jen chtěla přijít na kloub, čím to je. Nadváhou, alkoholem, sklonem k depresím...
Nikdy se mi nestalo, že bych zaspala, měla zbytkový alkohol, nepřišla na schůzku a v životě bych neřídila po požití alkoholu. Mám to nastavený tak, že pokud by se mi jen začala lehce motat hlava, přestanu pít. Nesnáším tyto stavy. Nikdy bych to nenechala dojít do takové míry, že bych blábolila, motala se.
Chápu, že jste všichni skeptičtí a už mě vidíte jako totální trosku v léčebně, protože tyto zkušenosti tady jsou. Ale můj dotaz byl pouze na to, zda může alkohol způsobovat únavu, vyčerpání.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45706
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Jednoducha odpoved je : Po napiti sa alkoholu sice zaspis rychlejsie, ale kvalita spanku je zhorsena (vacsia fragmentacia, menej casu stravenych v hlbsich fazach spanku). Nekvalitny spanok (konstantny spankovy deficit) = unava, vycerpanost. A sme doma.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#45707
Re: Příznaky alkoholismu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ja te nikde nevidim. Jen jsem v tech dvou vecech videl rozpor.

> zda může alkohol způsobovat únavu, vyčerpání.

Ano. Muze. U me to tak bylo.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter