Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Zachránit se-lék (Antabus-Brno)
#46828
Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,je mi pouhých 19 let. Piji aspoň 4 roky, poslední rok ale více. Mám často výpadky paměti, vyrazila jsem si zub, udělala příteli ostudu a nemálo piji více dní po sobě, od rána do večera. Je tu prosím někdo z Brna, kdo používá Antabus? Zdá se mi to, jako nejlepší cesta k cíly. Bohužel jsem studentka a nemám peníze na to, platit za jednu hodinu u psychologa tak vysoké částky. Je někde v Brně něco levnějšího? Jak to probíhá? Děkuji všem! Tuhle bitvu neprohrajeme!
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46830
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Eva napsal:
Je někde v Brně něco levnějšího? Jak to probíhá? Děkuji všem! Tuhle bitvu neprohrajeme!

Muzes zajit na sezeni AA. Pokud Ti jde jen o ten antabus tak je dobre si uvedomit ze to neni zadny zazracny proti-alkoholicky lek a ze bez konzultace s lekarem a predpisu se k nemu ani k zadne jine podobne fungujici medikaci nedostanes. Jiste, jsou cesty jak ho ziskat bez predpisu ale je to s rizikem (nevis co kupujes), je to drahe a muzes si tim zpusobit obrovske zdravotni potize. Pokud se nemuzes obratit s pomoci na pritele nebo rodinu a citis ze to opravdu sama nezvladnes tak se obavam ze jina cesta nez lekar neni. Navic nezijeme v USA - podle konkretni situace Ti s placenim muze pomoct zdravotni pojistovna.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46833
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Evo,

základem bude objednat se do psychiatrické ambulance (nejlépe k lékaři, který pracuje i se závislými pacienty, a který ti Antabus naordinuje). Ten ti poradí a doporučí způsob léčby. V Brně jsou to docela jistě tito tři:

www.znamylekar.cz/petr-zahradnik-2/psychiatr/brno

www.znamylekar.cz/ivan-weinberger/psychiatr/brno

www.znamylekar.cz/ronald-marek/psychiatr/brno

Konzultace jsou ve většině případů hrazeny zdravotní pojišťovnou. Budeš-li chtít docházet na Antabus – ten pojišťovna nehradí, ale drahý není – stojí cca 900,- Kč na půl roku (což je vcelku směšná částka, vzhledem k tomu, kolik jsme schopni za stejný čas propít…).

Pusť se do toho! Držím pěsti!
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46836
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj Evo.Na Antabus bych se vykašlal!Je to jen další jed do těla a pokud nemáš zatím vůli se nenapit může se stát,že to zkusíš i přes Antabus a to ti nepřeji co prozijes.Zacal bych nějakým psychiatrem zabíhající se závislostí a nebo dnes už je další možnost,je hrazena pojišťovnou a to je adiktologie c těžký nojož bych považoval za rozumnější.psychiatricke ambulance už mám za sebou a nikdy mi to nic nepřineslo.zkus se najít sama v sobě v první řadě.pravdepodobne má tvé pití nějaký důvod a tam začni.Odbornika přes závislostí to chtít asi bude,ale vše je stejně v našich hlavách.Ja chodím teď na k tomu adiktologovi protože i musím.mam cirhózu jater a bez potvrzení alespoň půl roční abstinence nemám nárok se ani zapsat na transplantačního listinu.Drzim palce ať to dáš.lehke to nebude,ale vyhrát se dá .
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46837
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Být Evkou, rozhodnu se v možnostech léčby, kterou doporučí lékař (asi není až tak vypitá, aby mu nedůvěřovala!). Každopádně Antabus může být opora, ale odhodlání je hlavní - s tím souhlasím... To snad Eva má (když už sem napsala).
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46839
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Evo, já mám s Antabusem ty nejlepší zkušenosti. Měl jsem ho doma a od té doby, kdy jsem se rozhodl, že pít nebudu a 2 X týdně dal Antabus, prostě to fungovalo.
Mozek hlásil Ne. Takhle dobře mi to šlo přes rok.
Problém je, že člověk si pak po čase začne být jistý a Antabus vysadí a znovu ho to třeba stáhne.
Jak píše Kleris, ta částka mi vzhledem k propařeným sumám připadá legrační. Antabusový šetřílci, proč ne!
Romane, myslím, že je vlastně fuk, proč člověk pije. Zjednodušil jsem si to:
Piju, protože jsem alkoholik a jsem alkoholik, protože piju.
Teď ovšem alkohol nepiju vůbec a patřím k těm, kterým Antabus pomohl a pomáhá.
Nikdy jsem ho nepřepíjel.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46840
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Sochař-No to hold záleží na jedinci.Me Antabus nepomohl a myslím si že kdybych ti v ordinaci nechal vypít šumivou tabletu a vydával to za Antabus tak ti mozek řekne i tak ne.Protoze máš v sobě strach se na to napit když znáš co to má zaucinek když si dáš na Antabus chlast.Je to v hlavě vše.Ano pravda pil jsem také proto že jsem alkoholik a tím už zůstanu.za to se nemusí člověk stydět.Nekomu hold Antabus pomůže jako berličky v prvních chvilich,ale že by se tím nějak člověk vyléčil to asi ne.Kazdopadne se držte všichni ať vás to nesmete až na dno jako mě.vsem držím moc palce.
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46843
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Všem moc děkuji. Když nad tím dnes přemýšlím s čistší hlavou, tak jsem asi chtěla zvolit tu nejjednodušší cestu. Což je ale špatně. Nepiji každý den, ale neznám míru. Jsem schopná začít ve čtvrtek pít a skončit v pondělí, škola jde bokem. Ve čtvrtek jsem měla 4 nealko piva,jenže pak jsem si dala jednoho panáka a bylo to! Vystřízlivění jsem pocítila až včera. Každopádně tím ničím sebe i okolí. A tak mám strategický plán.Napsala jsem si seznam důvodů, proč napít. Ten budu nosit vždy u sebe!A začala jsem si psát deník, ve kterém popisuji hnus kocoviny vždy mi to připomene následky. Ostudy, nevolnost a zklamání. A ve čtvrtek mám první sezení v Podaných rukou. Díky všem a hodně síly bude potřeba...
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46847
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Jooo, kocoviny hrozny. Kdyz byl dlouhej, skoro dvoudenni, flam, kdy jsem prisel domu, tak 4hod spanku, pak blbe jako prase, ze jsem chodil shrbenej jak kvasimodo, na dalsi den spanek skoro zadnej, den po te utahanej, otupelej jak debil, dalsi noc spanek lepsi, ale furt to nebylo ono...unava, ale neslo spat... Zkalibrovanej jsem byl nekdy az za 5 dni. Pfuj, uz nikdy. Taky jste meli podobny kocoviny?? )
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46853
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Forest gump.Kdyby jen kocoviny to není nic.ono pak když lejes 14 dní a nejis skoro vůbec tam jsou těžký abstaky jak prase.Krece,motolice,třes,stres,špatná koordinace,deprese,úzkosti,noční můry,pocení a spousta dalších dobrot.Tak to nepřeháněj ať pak neprožívas místo kocovinek tyhle stavy.
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/01/2018 22:14 Provedl: Roman81.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter