Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48625
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Lenka. Kto je podľa teba alkoholik? Čo vlastne pre teba slovo alkoholik znamená?
Aký by bol pre teba rozdiel, byť alebo nebyť alkoholička?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48626
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Drahoslavo,
děkuji za objasnění... jeeeejda kdybych se měl urážet nebo vyklízet pole kdykoliv, kdo na mě nějak špatně zareaguje na soc. síti nebo i v reálném životě, tak nevylezu z bytu a nezapnu PC Nejlepší je ignorovat dotyčného ať už je to Včelař, léčitel a kdokoliv.. a navíc nebudu do sebe nechat rýpat nebo se nechat moralizovat někým, kdo sám před nedávnem měl recidivu ne? Vždyť to je blbost ( nic osobního) .. a Šantalka tu je vím to tak šup z5 hezký večer všem já už nebojuji s alkoholem, ale cigaretami-rozhodl jsem se nekouřit vůbec, psal to v jiném vláknu Sochař-Sochaři klobouk dolů před Tebou , a vím, že jsem psal o té knize-je výborná i o spreji nicorette-taky výborný, ale nějak se mi nechtělo vzdát i té občasné cigarety-pocit relaxu káva plus cigáro ale blbý je, že neumím třeba 2 denně-ono u mě jakkákoliv závislost většinou bývá BUĎ ANEBO-nemám míru v ničem, ale nastal ideální čas po abstinenci alkoholu ukončit i toto nebojím se toho VŠEM fajn večer a hodně sil v boji s jakkýmikoliv neřestmi ahooooj
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48631
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Krtku, alkoholik je pro me člověk, který své pití nezvládá či ho nemá pod kontrolou. A ja ho poslední dobou vážně nezvladala. Když si někdo řekne, dam si sklenku, max.dvě a opravdu to dodrží, problém jistě nemá. Nevidím problém ani v tom, když jde chlap pravidelně na 3-4 piva a jednou za čas to prezene.
U lidi, kteří chodí pit denně trochuva těší se na každý víkend, ze to prezenou, už třeba problém take vidím.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48632
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Míšo, to zvladnes. Také asi neumím jen málo. Kdyz už, tak naplno. Končila jsem na 20-30ti denně. Párkrát pokus-omyl, až to drží dnes právě 5 měsíců. Kávu nepiju turka-prestal mi chutnat, ale rozpustné se skořicí.

Hodně sil, drzim ti palce
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48645
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Michale, tu představu, že si dám cigaretu, dvě u kafe a pak už ne, to jsem dávno pustil. Zatím knížka i Nicorete spray fungují báječně. Přes měsíc a půl, dobře-jen žádnou euforii-kdybych si zapálil, jakože ne, tak to sem samosebou napíšu.
Novinka-poprvé je to bez bažení, bez toho doslova slintání po cigáru.
Autor té knihy, Carr mě prostě přesvědčil, ani nevím jak-že nekouřit není žádný utrpení, naopak. Je ale fakt, že jsem hulil jako fabrika a už pár let si za to nadával, první ale bylo-nechlastat.
Teď jde obojí, modlím se, ať to vydrží.
Teda, jakýpak modlení-"tvrdě na sobě makám". Ať je to, co je to, je to v hlavě.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48648
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Dobry vecer Lenko, nelze poradit, snad jen doporucit moznosti.
- ambulantne - antabus, selincro
- viz vyse a dochazet na AA
- nejak si to vnitrne nastavit, ze pit nemuzu, nechci, nepotrebuji (to se vyviji casem - nemuzu pak nechci a nakonec nepotrebuji to)
Sam nevim, jak jsem si to v hlave prepnul - proste nepiju kvuli SOBE. Nedavno jsem prestal kourit - udelal jsem tu samou chybu jako xkrat s pitim, ze jsem si rikal: prestanu kourit, protoze .. Ne kvuli SOBE, ale protooze .. a zase kourim. Tak to za cas zkusim opet - stejne jako s nepitim.
- mit nekoho blizkeho, na koho se muzes obratit, kdyz bude nejhur
- lecebna (u tebe nemozna)

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48649
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Delsi dobu jsem to zde nesledoval a tudiz ani nepsa a ted me tak napadlo, ze 11.4. to bude 1.5 roku bez alkoholu
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48652
Re: Jak to je? Před 6 rok  
MichalB napsal:
Delsi dobu jsem to zde nesledoval a tudiz ani nepsa a ted me tak napadlo, ze 11.4. to bude 1.5 roku bez alkoholu
Sranda, to sme prestali takmer naraz, ja mam 1,5 roku 24.4.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#48654
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ja mel nabeh na prvni pokus o tyden driv - 4. Ale nevyslo to .. az od 11. to zatim jde bez "nehody".
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48657
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Dobre borci zavidim 1.5roku je dlouho gratuluji ja mam za chvili 100 dni ale beru to jako uspech hodne stesti v dalsich dnech
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter