Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48305
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Cele co pise David (beru lieky??? A piju? A zrazu sa tu nasli naraz pisat zacali?!?!?) Lenka. Ma suchy dum ale oziera sa? Ide do baru ked deti spia???? Nemali nijaky problem ale zacali pit ked nastali psychicke problemy? Nema Lenka doma priblem nepit ale ide do baru a tam sa musi ozrat? Si tu asi niekto srandu robi, alebo ma naozaj psychicke problemy a mal by to vazne zacat riesit.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48306
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Do čerta Lenka. Musíte vedieť, že to skutočne chcete a že preto aj niečo spravíte. Ak ste o tom antabuse četla, tak čo vám bránilo si ho vypýtať od od svojej dr. alebo psychiatra? Je to jedine centrum závislosti v okolí?
Nie je niekde nejaký psychiater-adiktológ? Možno ste zaregistrovala, že existujú napr. AA. Boli ste niekde? Proste treba hľadať všetky možnosti. A nie napísať "Čo s tým?"
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48307
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Sflower. Ja nikoho neobviňujem. David sem občas napíše. Ja viem že si vypije. Netají sa tým nikdy. Ale tak vybral si.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48308
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Takto realne ludia nepisu. To je cele. Same protirecenie. Tymto ja k tomuto koncim. Dobru noc spokojnu oddychovu a peknu nedelu.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48309
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Proto jsem si přišla pro rady. Dr. me poslal někam, kde maji plno. Promiňte, ale běžně v životě všude nevykrikuji, že mám problém s alkoholem, abych sbírala rady jinde. Na netu jsem vždy našla články o léčebně. Ambulantní léčba je i jinde, ale zatím nepřípustná z důvodu plánované operace, po které nebude snadné se někam dál dostat. O antabusu jsem četla až tady, i o AA, vyhledam si je. Nikdy jsem to nerešila, tak prostě jen nevím kde a s kým
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48310
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak jsem asi nereálná, proto žádám o rady. Dobrou noc i vám
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48311
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak ako ja sa omluvim, ale pred planovanou operaciou si pri podpisovani suhlasu predoperacnych vysetreni ktore su tyzdne pred robene nepodpisovala ze nebudes pit a ze ti ide o zivot? A mas dve deti? To je naozaj neuveritelne nehnevaj sa teda ze ma napadlo ze si tu srandu robi niekto.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48312
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak Ti rada poradim. Pozri sa na deti. Ak teraz spia. Predstav si ze zomres. Co s nimi bude? Pises ze si invalidna takze chora. No jedina rada zostava ze nemas inu moznost ani ako proste nepit. Ze ak maju mat tvoje deti sancu na mamu a ty na zivot tak je len jedina cesta.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48313
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Myslim ze si dam od tejto stranky par dni oddych. Prajem vela sil vsetkym a chuti zit pekne a spokojne.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48314
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Předoperační budu mít az za měsíc. Chci vse zvládnout sama už ted. Jenže to jsem chtěla několikrát a selhala jsem
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter