Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...28293031323334...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#61760
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Nevim, fakt nevim, jak pobyt ve tme popsat. Je to asi moc osobni, subjektivni. Kazdopadne, kolmem dokola .. je to masakr Ruzne nedoresene veci se maji tendenci ukazovat v halucinacich, "snech", ktere zdanlive nesouvisi s danou nevyresenou veci. Napr. ze jsem se vyskytl na party bez kalhot v trenkach, hledal svoji penezenku, zmlatil nejakeho debila, co mi vzal mobil. Nasledne sel s nejakou zabou za muzikou, ze tam pry najdu penezenku. Cestou muj doprovod mezi dverma zeblila prostitutku. Ptam: kurva, co to delas? Ona: ty vole, se na ni podivej. Ja: do prdele, bleee. Zeblil jsem ji taky. Kamoska prostitutky: do hajzlu, tak to budou mit kuncafti radost. ... pak jsem se se rvanim "to snad neni mozne!" probudil.

Dalsi poznatek byl, ze pravda je, ze zadna neni. Ze cas neexistuje. Jak se tvori realita. Ze je to cele fikce, produkce vedomi, ktere zobrazuje jen omezenou cast skutecne reality. A co je skutecna realita? Matrix, doslova.
Uf, uf.
Na Vanoce tam jdu znova a s lepsi fyzickou kondici.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61762
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Mozna by se to dalo i nejak vyuzit pri "leceni" alkoholismu/zavislosti neb ta introspekce do sebe sama je fakt silna. Srovnatelna s psychedelickym zazitkem pod vlivem lsd, hub apod.
V lete zkusim pod dohledem peyotl a pak s Astarem Seranem odvibruji na desatou galazii plnou surikat ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61763
Re: Jak to je? Před 3 rok  
To Ti vyvolalo reálně halucinace? Nechce se mi tomu věřit
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61764
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Ikdyž mozek na to není zvyklý a může reagovat jakkoliv to ano.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61765
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Nevim presne k cemu dochazi, ale ja nevedel, jestli spim nebo bdim. Vsude tma, ze jo .. a asi jsem spaval tak hodku, sem tam pul hodku, pul hodku, hodku vzhuru a furt dokolecka .. no, jak by rekli pubertaci: "ty vole, uuulet"

A hnedka jsem tu vecer takle vyprask skladbu a uz vim, jak se bude jmenovat - pozdrav ze tmy
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/04/2021 00:24 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61766
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Ty jo no jasně, člověk nevidí světlo mění to spánek, melatonin v mozku, chemické procesy...no jako zajímavý no, co se člověku odehrává v těle, mozku, jak chemicky, emočně tak pocitově. Moznaaaaa jednou
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61767
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Ja nad tim premyslel a nepremyslel asi 3, 4 roky. Tak nejak. Blbost. Neni cas ztracet cas a bez hned .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61768
Re: Jak to je? Před 3 rok  
Nejsem si jistý, zda mi to něco přinese. Ale teď jdu do tmy určitě, zhasínám a spát. Dobrou kamaráde
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61769
Re: Jak to je? Před 3 rok  
MichalB: Mišácku ahooooj. Ježíši já jen čumím jak puk. Jsi úplně úžasnej! Ty blaho,to je tedy masakr!
A co cigára?
Chodil si za tebou někdo povídat nebo jsi nechtěl?
A co jídlo?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61770
Re: Jak to je? Před 3 rok  
MichalB napsal:
Cestou muj doprovod mezi dverma zeblila prostitutku. Ptam: kurva, co to delas? Ona: ty vole, se na ni podivej. Ja: do prdele, bleee. Zeblil jsem ji taky. Kamoska prostitutky: do hajzlu, tak to budou mit kuncafti radost. ... pak jsem se se rvanim "to snad neni mozne!" probudil
Málem jsem se počůrala smíchy Mívala jsem tým. Den po tréningu přišel jeden z tymu na zápas totálně nateklý a s kruhama pod očima. Říkám :"Co je ty bejku,takhle jdeš hrát jo? Vždyť jsi včera nijak zvlášť nechlastal" a on :"Já ne,ale ten druhej kretén,u kterýho jsem chrápal jo. Až doma. Před spaním jsme si šli dát ještě cigáro před barák. Ten debil se zakuckal a zeblil. To bylo ještě dobrý,ale když do toho začal malovat prstem rybičku,tak jsem se zeblil taky. Pak už jsem v klidu namaloval rybicce i kolečka. Picasso hadr"
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...28293031323334...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter