Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2930313233343536
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#61781
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Omlouvám se za chyby, píšu rychle na telefonu, ale kontext pochopíš
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61782
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Lenko de facto vím co a jak dělat,ale nedělám, ale to už si musím vyřešit sám. Dělám, jen když musím. Co se týče nějakého teda sportování tak pokazit se dá i jízda na kole i plavání, nebo návštěvy fitek, tak stravování. Takže po zkušenosti radši neradim, protože to sám neumím ani dodržet u sebe. Nakonec když radim a chci pomoci, nakonec to poruším jako první, tady funguje nějak svědomí asi. Mám podvědomý pocit, když poradím, že sám už jako nemusím dodržet, že to dělá za mně ten komu jsem poradil. Dřív to bylo komické třeba v tom alkoholu. Byl jsem deset dní abstinent, potkal starého barda z mokré čtvrti v důchodu a ten mi řekl, že jsem frajer že nepiju a já ještě ten den po návratu z cvičení jsem tam s nim popíjel páté pivo. Není nic trapnějšího jet si na kolo a vrátit se s pěti pivy v žaludku.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 23/04/2021 16:46 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61783
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Honzo, hulky do kazde rodiny, ale jak rikas, je nutno chodit s nima spravne. Ne je tahat po zemi jako vetsina lidi. Chuze jako kdyz jedes na bezkach. Hulka by mela plynule prejit s rotaci tela do zadu. Asi to spatne popisuju, ale kazydy fyzioterapeut, ortoped ti to ukaze. Mozna i ve sport obchodu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61784
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Michale, defacto musim byt, donucen okolnostmi, sam sobe lekarem. To by se z toho jeden posral. Nastaesti mi do cesty vzdy prijde nejake doporuceni na odborniky, kteri problem rozponaji behem chvilky a poradi, co s tim.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61786
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Michale B, jojo já neberu žádný léky, prostě se snažím nějak fungovat no. Sportu jsem měl vždy dost, ale jeden doktor mi změřil taky kratší nohu o 2 cm, po 31 letech, má to i Lenka teoreticky, jestli člověk vlastně nevědomě chodí zlehka nakřivo a dává větší váhu na jednu stranu těla, může se tím ta páteř bortit. Těžko říct netuším. Chtěl bych jen dobré rady, co a jak cvičit a mám vůli a trpělivost s tím něco dělat. Ale teď jsem 5 let cvičil SM systém a doktor mi řekne ten samý, že skoliozu a kyfozu nemám, tak to je pak fakt těžký, když mi ji sám napsal do zprávy, bylo celkem vtipný ty zprávy vidět vedle sebe od stejného doktora a na každé úplně něco jinýho
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61787
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
MichalB napsal:
Honzo, hulky do kazde rodiny, ale jak rikas, je nutno chodit s nima spravne. Ne je tahat po zemi jako vetsina lidi. Chuze jako kdyz jedes na bezkach. Hulka by mela plynule prejit s rotaci tela do zadu. Asi to spatne popisuju, ale kazydy fyzioterapeut, ortoped ti to ukaze. Mozna i ve sport obchodu.
Ano,ano. To je jedna možnost. Ale pozor,ne pro krční páteř. To jsou do háje i ramena. Paradoxně...já je tahám
Ale správně. Nejlépe se opřít o držadla jen hřbetem ruky,tím se krásně vyrovná tělo. Člověk má chodit jako by ho někdo tahal za vlasy nahoru, ramena doširoka,lopatky k sobě,mírně stáhnout pozadí a jakoby ho cpat trošku dopředu... chodit jako pyšný páv a jak se opiras o hůlky jen hřbetem dlaně a odsšťoucháváš se,tak dělají pěkný kravál
Tak takto chodí "krčáci" samozřejmě může člověk i posilovat bříško. Nevědomky vlastně tímto způsobem cvičíš svaly,které běžně vůbec nevyužíváš
Snad to nikoho nepohorsi. Napíšu to slušně... Bylo mi řečeno "choď s pindou dopředu a prohlížej si u toho ptáky"
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61788
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Michale,přesně. Já mám tu haksnu kratší jen o cenťák,ale díky tomu mám v háji celou polovinu těla. Nedávno jsem kápla na uzasnyho rehabilitačního doktora...mladej,krásnej,vysokej... A první,co mi řekl,že mám prdel nakřivo a díky tomu už i spadlou celou vrchní část těla
No nepotěšil mě,ale rehábka mi sestavil tak,že jsem vysílením ani nemohla dolézt domů. Ale pomohlo to.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61789
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Honza napsal:
Lenko de facto vím co a jak dělat,ale nedělám, ale to už si musím vyřešit sám.
Honzo,z toho si nic nedělej. Nejsi sám. Je nás vážně hodně.
Kolikrát jsem si říkala,jaké rady dokáži dát ostatním a pak zjistím,že já se jich vůbec neřídím,ač vím,že na sto pro zabírají
Tak si holt budeme řadit navzájem. Každý se orientujeme v něčem jiném a to se hodí, ne?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61790
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
No a já tu haksnu mám o 2 cm, ale beru to lehce s rezervou, protože mi to dělal zmíněný ortoped a měřil to vlastně od pánve nějaký kosti po kotník krejčovským metrem - nevím jaká je běžná praxe . Ale vysvětlovalo by se hodně, lze všechny problémy mám na pravé straně.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61791
Re: Jak to je? Před 2 rok, 12 měsíce  
Michal napsal:
No a já tu haksnu mám o 2 cm, ale beru to lehce s rezervou, protože mi to dělal zmíněný ortoped a měřil to vlastně od pánve nějaký kosti po kotník krejčovským metrem - nevím jaká je běžná praxe . Ale vysvětlovalo by se hodně, lze všechny problémy mám na pravé straně.
Jo,ty jejich metry. Boooožeee neee! To jsem měla i o 3 cm.
Chodila jsem delší nohou po zemi a pod pravou jsem měla pohyblivou plošinu,podle toho poznaly přesně,kdy mám tu prdeličku v rovině
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2930313233343536
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter