Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48557
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Kájo, právě jsem dnes říkala, že se bavim snad víc za střízliva. Vnímáme to okolí úplně jinak. Vidět na baru ty tupé pohledy, oči jako žárovky a poslouchat ty kecy, je někdy docela mazec Jen me štve, že ty trubky nechápou, že já NECHCI a nabízí mi panaky každý den a ještě pomalu každý zvlášť. No ale snad si zvyknou. A poslední prohlaseni od mé nej kamarádky, která o mé situaci ví vse do podrobna :"Léňo, až zase budeš moct pít, tak půjdeme na pořádnou kalbu " mi hloda v hlavě a vážně přemýšlím, jestli je tak hloupá anebo jestli je to vubec opravdu kamaradka
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48561
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Bohužel Leni, je to asi hloupá rádoby kamarádka, už jsem si zvykl, že tito jako kamarádi o mě v hospodě šíří, že jsem strašně nemocnej a kdovíjaký pitomosti. Kdo je správnej kamarád tak si s Tebou popovídá i bez toho blbýho chlastu a když ne, tak ho holt vymaž z paměti. Nemocní jsou oni,akorát si to ještě neuvědomujou. My když jedeme na Slovensko, manžulka je Slovenka, tak se taky všichni diví, že nepiju,ale je to moje rozhodnutí a ať si dělají co chtějí, je to jejich život. Ale vidím, že v mojí přítomnosti lidi tolik nepijí a když ano tak po 1 - 2 hodinách, tuto zábavu opouštím, protože už se stejně nic nedozvíš a pak už opakují pořád to samý a ráno s nimi není řeč, protože jim je blbě.
Karel Dolejš
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/03/2018 07:05 Provedl: dolejs2.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48562
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Ahoj Leni,

to okoli je nekdy na zabití, což?

Já myslím, že oni to prostě jen nechápou - pouštěj to z hlavy, zasměj se, ale neřeš to. Však oni si časem zvyknou. Jak chodím na skupinu, tak tam o tom mluví všichni, že to tak měli. S některými spouštěči se rozloučili, s jinýma fungujou dál - chce to jen čas. Angličani se Tě zeptají: jak se máš - to je takový nezávazný rozhovor, kde vlastně ani nečekají sáhodlouhou odpověď a tak beru i tyto řeči. Mám naučenou větičku, dvě, ty řeknu, ale dál to neřeším - oni by to stejně nepochopili. To je stejné, jak u revmatu, kdo ho nemá, tak Tě nepochopí. Jen mi alkáči jsme víc citlivější a ,myslím, že vztahovačnější Vzpomeň si na Tvojí větu: Sekerou milá Lízo / milej Lojzo

Leni, drž se, našlápnuto máš dobře, pa
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/03/2018 07:01 Provedl: Renča.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48565
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Lenka:...Jen me štve, že ty trubky nechápou, že já NECHCI a nabízí mi panaky každý den a ještě pomalu každý zvlášť...

A ja pre zmenu nechápem, prečo tam musíš chodiť každý deň. A ak si bola vinárka, tak tá vinea zrovna najlepší nápad není. Je len otázkou času, kedy ťa niekto "zlomí".
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48566
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Krtku:

Lenka to tu vysvětlovala dříve, proč tam chodí. Já jí rozumím, ikdyž tu vineu nebo birel bych taky nepila a dlouhodobě jí to taky neradím. Už jsem si našla případy, které birell rozpil a ti ledé nedopadli dobře.

Myslím si, že některé věci prostě neovlivníme - jako ona bar tak já popíjejícího muže a chlast v domě... ale můžeme se naučit vedle toho žít - je to sice mnohem horší a složitější, vyžaduje to mnohem víc, ale věřím, že to není podmínkou.

Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48568
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Denní chození do baru a pití Viney nebo nealko piva je v prvních měsících, letech, zbytečný hazard, ale pokud má někdo tu potřebu neustále zkoušet a riskovat, co všechno ještě vydrží, jeho věc. Ale myslím, že pokud Lenka abstinenci zvládne, což bych jí moc přála, tak po nějaké době zjistí, že tento způsob života - a tento partner - jí už nevyhovují, že chce něco víc a něco kvalitnějšího. Ale musí k tomu dojít sama.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48569
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Renča, ja ju dokážem pochopiť, viem prečo tam chodí. Ale podľa mňa je to dráždenie hada bosou nohou.
Tá počiatočná eufória čoskoro opadne. Včelař má pravdu v tom, že tu už bolo kopec ľudí, ktorí tu písali, ako sa im darí. Nový rok, Končím s alkoholom, Čistý ??? atd. Pár dní, týždňov tu boli. Potom sa odmlčali. Nie je ťažké uhádnuť prečo.
A ak bola Lenka zvyknutá stále vypiť si tam, tak po určitom čase sa z toho stane v podstate nuda(myslím v bare). A pri každodennom vysedávaní tam, to je riziko. Je rozdiel, ísť si raz za čas posedieť alebo sedieť tam takmer každý večer. Keby sa na to dalo staviť, tak by som určite veľa nestavil na to, že vydrží dlhodobo sedieť pri čaji a vinei. Vlastne by som nestavil nič. Nie som kamikadze.
Ale v konečnom dôsledku je to jej problém, čo spraví.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48570
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Mne vydrzela euforie prvni mesic, nyni je to tezke, ani na sebe nevim, zda bych si vsadila....

Obdivuji ty prispevatele, co pisi, ze se rozhodli, nepiji a jsou v klidu. No ja to tak nemam teda...ichjo....

Tak jdu na dalsi 24, rict 30 dnu? Ne, netroufam si....
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48571
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Renča, abstinuj len ten jeden dnešný deň. To sa dá. Vieš, čo ťa v ten jeden konkrétny deň čaká a vieš si to naplánovať, aby ťa nič neprekvapilo. A je dobré mať pripravený nejaký záložný plán, v prípade nepredvídanej situácie. Ak sa s niekým napr. v ten deň pohádam, tak určite sa nepôjdem ukľudňovať do baru k čaju. To musíš uznať, by bola kravina. Pôjdem niekam, kde sa ukľudním, prídem na iné myšlienky. Hoci do kostola.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48572
Re: Jak to je? Před 5 rok, 12 měsíce  
Krtek,

"dobrý "bivak" v kostole je vždy lepšie riešenie ako bar alebo krčma!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter