Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol mi ničí život
#48750
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
Hohóó, Krtku, to jsem nebyla vůbec pochopena Napsala jsem o jednotkách jen proto, že ten termín existuje. A že se nad ním někdo pozastavoval, protože neměl představu, kolik zakladatel vypije. Netvrdím, že se používá běžně a už vůbec nechci Mary pití obhajovat a zlehčovat! Jak tě to vůbec mohlo napadnout, vždyť už mě znáš, přece. Ve mně dřímá poctivá abstinentská duše Dobrou noc všem.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/04/2018 22:41 Provedl: Reminiscence. Důvod: překlep
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48751
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
100ml jednotka ×21(tolerance)=2100ml vina 3flasky 0.7l vina tydne to uz je moc si myslim divny tabulky,co drihy den temer svihnout flasku jinak co resite furt ty jednotky-je to jen slovo ja to beru jako vypiju 8 jednotek=vypiju 8 piv hotovo dvacet...no kdyz pije dela bordel taky mi to neni cizi zrovna nemusi hned hledat psychiatra.Kdyz nebude pit-nezmeni se v hovado-nebude delat bordel jednoducha rovnice..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48752
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
No, já celkem rozumím tomu, co tím chtěl Krtek říct. Po přečtení Marova příspěvku mě okamžitě napadlo, že chlast není jeho jediný problém. Pokud i v práci opravdu dělá věci, které popisuje, pak to něco vypovídá o jeho psychickém stavu. Samozřejmě, předpokládám, že v práci se nenalívá, což z jeho příspěvku není patrné. Popisuje, co a kde dělá, ale ne v jakých situacích ( rozumějte - pod vlivem či ne ). Ono totiž, pokud člověk trpí nějakou duševní poruchou ( ne nemocí ), alkohol tyto psychické problémy mnohonásobně posílí. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ale jak už jsem psala - z jeho příspěvku nejsem moc moudrá Snad napíše a bude tentokrát podrobnější.
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48754
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
Mara,

máš celkom obstojný *troll-ing* aj sloh. Až príliš však pripomínaš Puškinovho - Onegina - typ "zbytočného/(=líšnovo) čelovéka/človeka". Tak sa, "zbytočný človiečik", veľmi rýchlo preber a zobuď do života a ži si svoj ("trápny") život ako všetci ostatní... Fantázie prenechaj rojkom, bohatierov a hrdinov vráť do antických bájí a iných mýtov alebo ich ponechaj počítačovým závislákom. V kyberpriestore je na TO voľných "cloudov" dosť!

"Na zdravie!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3062
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48755
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
Mara napsal:
Ahoj. Tohle je můj první příspěvek zde. Je mi něco přes třicet a piji jako každý řekněme třetí. Tak jednou dvakrát do týdne ale za to pokaždé kolem 8 jednotek. Problém je ale to, co v tom stavu dělám. Cítím se svěle, jako neohrožený dokonalý, vtipný a chytrý bůh. To přináší, že přicházím o přátele, protože se mnou v tom stavu nejde vydržet nebo rozumně komunikovat. Jsem bůh a mám recept na zábavu a to znamená, že si zábavu prostě obstarám. Jdu něco rozbít, do herny, jdu někomu nadávat a porvat se, jdu neodolatelně za slečnou na bar, která vůbec v tu chvíli nechápe, z jakéže planety jsem přilítnul. A když je náhodou vyjímečně klid, tak aspoň protrolím sociální sítě a zanechám na nich svuj otisk, čímž mí známí mají celkem přesnou představu, jaký jsem umaštěný troll a nula. No ale pozor, teď to přijde. Je mi úplně jedno, co komu říkám. Neumím se vůbec ovládat. Lidem z práce začnu klidně sprostě nadávat, šéfa pomlouvat, lhát fabulovat, vyzrazovat tajemství. Také mám často blikance, chvilkový stav, kdy se neovládám už vůbec a jdu někoho napadnout. Vždycky jsem měl rád záporáky ve filmech i za střízliva a když jsem pod parou, cejtím se jako jeden z nich. Bojím se toho, že jednou někomu fakt ublížím případně někdo zmrzačí mně a nebo se dostanu do problému se zákonem. Dosud byly jen drobné pokuty. Takže vztahy, práce, peníze, riziko kriminálu to všechno mi chlast spolehlivě zhoršuje. Přítelkyni nemám, protože každá slušná holka radši vezme nohy na ramena. Prostě jsem čím dál větší blázen když chlastám. Kdysi jsem býval rozumný, do hloubky jsem zpitý přemýšlel nad tím, jak život zlepšit a nikomu jsem neškodil. Dneska je pro mně život jedna hnusná furt stejná cesta do práce, kam musím jet se všemi těmi lidmi, kteří nechápou mou nadřazenost a jsou jen otravné kulisy a překážky v cestě. No když nepiju, tak jsem plně funkční, všechno zařídím, zasportuji si, přátelím se, mám lidi víceméně rád a nevadí mi. Jenže ten temnej vlak to je pro mně lákadlo, tomu neodolám. Najde si mně dřív nebo později. Najednou zas prevezme kormidlo ožralej kapitán a připraví mně o to, co se mi povedlo spravit za střízliva. Tak tady si prostě řeknu, že zkrátka stačí nepít a hotovo. No jo, jenže ona je to taková zábava, že já bez toho nemůžu být. Vydržím max. tak 10 dnů abstinovat, než mi můj život začne připadat zoufale šedý a stejný každý den. Takže se jde zas na jedno, no však to znáte. Je to furt dokola a míra škod s každým dalším cyklem narůstá. Můj současný plán je chodit jen na některé vybrané akce, které za to budou stát a kde primárně nejde o chlastání a i tam se krotit co nejvic to půjde. Hlavně ne jde se do hospody tady 20 metrů od baráku a jde se tam zkrátka chlastat a pak dělat bordel. Zdrzenlivejsi styl života by mi celkem pomohl vybudovat si zdravé vztahy a najít si práci, ve které budu spokojenější. Tak uvidíme. Těším se na komenty a až se mi zas jednou bude chtít se vypsat, tak dám nějaký update.

Zatim chapete realitu a dokazete sebekriticky vyhodnotit situaci. A co s tim? V jedne vete jste si odpovedel sam.....
Hodne stesti.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 302
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48873
Re: Alkohol mi ničí život Před 3 rok, 5 měsíce  
Maro, na mém nedávném sezení, kde se snažím pochopit, že chlast není cesta, mi byla řečena jedna věc - lidi si myslí, že po chlastu jsou sebevědomější, odvážnější... nejsou. Je to jen oblbnutí mozku. A to, co děláme, k čemu se odhodláme, s hladinkou, to jsme pořád my, chlast nás nezmění. Tohle je v nás. Něco nastartuje, odblokuje. Ale kdyby to tam někde v hlavě nebylo, těžko by to mohl spustit. Mně to bylo řečeno proto, abych pochopila, že jsem osobnost sama od sebe, ne s půllitrem v ruce. Tobě to píšu pro zamyšlení. Máš to v sobě. Když víš, co to spouští, tak to nedělej - nepij. Ale možná se zamysli nad tím, že ten problém není jen chlast... Zkus nějakou odbornou terapii. Nebo se jen s někým pobavit, poradit.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter